چیزهای کمی مانند تعطیلی جهانی باعث ایجاد هوس سرگردانی می شود. برای فرش گفتگو کارگردان خلاق کریستف رامنت، تمایل به ارتباط مجدد با جهان در کل برای شغل روزانه اش پیامدهای زیادی داشت: رامنت به محض اینکه توانست به سفر بازگشت و کنجکاوی و اشتیاق بی پایان برای ارتباط با بهترین طراحان و صنعتگران جهان را با خود همراه کرد. مسیر جدید Talk Carpet شکل گرفت.

?????????????????

در این هفته میلک شیکرامنت با ما در مورد اینکه چگونه سفر و طراحی نه تنها در فرش‌های این برند، بلکه در تابلوهای خلق و خوی پر جنب و جوش، پست‌های وبلاگ و ویدئوهایی که از مقاصد دوردست در سراسر جهان ایجاد شده‌اند، صحبت می‌کند. Rammant نتایج سفرهای خود به پرو، مصر، گواتمالا، ارمنستان و آفریقای جنوبی را در نمایشگاه NYCxDesign در نوامبر به نمایش گذاشت. در اینجا، او ثمرات آن ماجراها و موارد دیگر را به اشتراک می گذارد. به عنوان مثال، او شهر کمتر بازدید شده ژوهانسبورگ را به عنوان جواهری دست کم گرفته شده توصیه می کند: “بسیاری از جاهایی که من رفته ام واقعاً الهام بخش بودند، اما آن چیزی که بیشتر از همه جا پرید، ژوهانسبورگ است.” «این یک شهر بسیار کم ارزش است، به خصوص از نظر توریستی. اغلب توصیه می شود به دلیل رعایت نکات ایمنی به آنجا نروید، اما من با افراد شگفت انگیزی در آنجا ملاقات کردم و واقعاً از شلوغی و شلوغی شهر الهام گرفتم. [and] چگونه مناطق خاصی وجود دارد که سرشار از خلاقیت است.»

فرش گفتگو

فرش گفتگو

همچنین در این قسمت از میلک شیک، رامنت کار باورنکردنی ای را که توسط بافندگانی که با مواد فلزی در کلمبیا کار می کنند، به اشتراک می گذارد. او می گوید: «آنها آن را در یک محصول بسیار منحصر به فرد ترکیب می کنند که درخشندگی و درخشندگی باورنکردنی به آن دارد. «اگر آن را در یک محیط خانه ببینید، واقعاً باورنکردنی است. این کار بسیار پر زحمت است، با ماشین هایی که فقط با نیروی انسانی کار می کنند، و تکمیل [is] با دست انجام می شود.» این به رامنت یادآوری می‌کند که چرا این نوع کار بسیار حیاتی به نظر می‌رسد: «اغلب متوجه شده‌ام که منسوجات یا فرش‌ها واقعاً چیزی است که جوامع را گرد هم می‌آورد و خلاقیت را به بیرون می‌آورد.»

READ  یک فروشگاه رامن در ژاپن با الهام از بازی های ویدیویی قدیمی و پیکسلی

برای اطلاعات بیشتر از کریستف رامنت – از جمله اینکه چرا فرش را “دیوار پنجم” یک فضا می داند – هماهنگ کنید!

فرش گفتگو

فرش گفتگو

فرش گفتگو

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید