کوتور کلمه ای است که عمدتاً در زمینه مد مورد استفاده قرار می گیرد – و اغلب به دلیل قوانین آنقدر سختگیرانه که تعداد کمی می توانند استانداردهای آن را برآورده کنند مورد سوء استفاده قرار می گیرد – اما با شروع Bang & Olufsen’s نمایشگاه جدید منهتن پرچمدار در خیابان مدیسون، ممکن است به زودی برای لوازم الکترونیکی اعمال شود. سازندگان پشت سر اولین در جهان گهواره تا گهواره گواهی شده بلندگو در صنعت لوازم الکترونیکی مصرفی، تغییر پارادایم دیگری را در روشی که مشتریان می توانند در “محافظت از آینده” سرمایه گذاری محصول خود مشارکت کنند، معرفی می کند.

نمای پرچمدار خیابان بنگ اند اولوفسن مدیسون

در یکی از مناطق خرید برتر نیویورک – و در مجاورت مرکز طراحی مشهور نیویورک خیابان لکسینگتون – یک مکان خرده‌فروشی بزرگ و جدید است که در آن تجربه مشتری به طور کامل در مجموعه محصولات گسترده B&O غوطه‌ور شده است. محل برگزاری 1549 فوت مربعی به‌طور آزاد به‌عنوان یک انفیلاد طراحی شده است که دارای سه فضای برنامه‌ریزی شده با پرده‌های کاملاً کف تا سقف، شبکه‌ای از روشنایی مسیر و محفظه شیشه‌ای عقب است. خطوط تمیز و رنگ های لطیف خاکی در طراحی داخلی و همچنین اثاثیه توسط آئودو کپنهاگ، نشانه های دیگری برای میراث دانمارکی این برند هستند.

اولین فضا در نمایشگاه Bang & Olufsen با وسایل الکترونیکی کوچک.

فضای میانی در نمایشگاه Bang & Olufsen با میز استودیو.

همه چیز در مورد تلفیق طراحی هنرمندانه و موسیقی است. ریک کوستانزو، رئیس Bang & Olufsen Americas می‌گوید: خانه جدید ما در خیابان مدیسون نشان دهنده تعهد پایدار ما به شهر است و نقطه عطفی دیگری در سفر ما به سمت تقویت پیشنهادات لوکس، بی‌انتها و فناوری است.

READ  10 پست برتر معماری در سال 2022

فضای عقب در نمایشگاه Bang & Olufsen با وسایل الکترونیکی بزرگ.

معماری کم‌توجه، برنامه‌ریزی فضا، و تنوع نمایشگرها به‌طور هماهنگ عمل می‌کنند تا انتقال‌های مهندسی را انجام دهند که از نمایشگاه عمومی قابل مشاهده در هنگام ورود، با هزاران هدفون خیره‌کننده و بلندگوهای قابل حمل، به محیط‌های صمیمی که بازدیدکنندگان می‌توانند محصولات اساسی‌تری را در زمینه تجربه کنند، حرکت می‌کنند. از یک سینمای خانگی این فروشگاه در یک محفظه لعابدار زیبا که تجربه سفارشی اختصاصی B&O را در خود جای داده است، خاتمه می یابد، جایی که خریداران بالقوه این فرصت منحصر به فرد را دارند تا محصولی بی نظیر را در گفتگو با سلیقه و نیازهای خود تولید کنند. مبله شده است Beolab 28 اسپیکرها در شش رنگ منحصر به فرد برای الهام گرفتن.

شات از پالت مواد.

مشارکت در سفارشی‌سازی شیء، مصنوع را با معنایی مانند ارث به جای یک محصول دور ریختنی آغشته می‌کند و حس مالکیت را بالا می‌برد. با راهنمایی متخصصان B&O، خریداران به‌عنوان طراحانی عمل می‌کنند که سینی‌های تابلوهای روحی و روکش‌های متریال را در جستجوی داستان رنگی که طنین‌انداز می‌کند، بررسی می‌کنند. ترکیبات منحصر به فرد با بیش از 100 گزینه پارچه، آلومینیوم و چوب برای انتخاب فراوان است.

فضای عقب در نمایشگاه Bang & Olufsen با وسایل الکترونیکی بزرگ.

این فضا علاوه بر عملکردهای سنتی خود، میزبان مجموعه ای از رویدادهای موسیقایی غوطه ور خواهد بود که باعث افزایش دسترسی و بازتاب موفقیت نمایشگاه شلوغ سوهو B&O می شود. کوستانزو ادامه می‌دهد: «با یک تقویم فعالیت‌های مملو، Bang & Olufsen از خیابان مدیسون بر میراث غنی نمایشگاه SoHo ما برای جشن گرفتن تقاطع هنر و صدا بنا می‌کند و به بازدیدکنندگان این فرصت را می‌دهد تا طرح‌های نمادین ما را شخصاً تجربه کنند – و سفارشی‌سازی کنند.» . خیابان مدیسون هنوز جایی است که باید باشد.

READ  LAYER در داخل جعبه با ایستگاه شارژ Vitra Ampi فکر می کند

دیواری از بلندگوهای لوله ای نصب شده در رنگ های متنوع.

شات از پالت مواد.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis همکاری می‌کند، به تیم دیزاین میلک به‌عنوان مدیر مدیریت آنها خدمت می‌کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید