خبر بد: دمای هوا در لس آنجلس 108 درجه و در آپارتمان من حدود 105 درجه است (که دیروز فهمیدم، به معنای واقعی کلمه عایق ندارد – در زمان ساخت آن الزامی نبود و هرگز اضافه نشد! سرد!). خبر خوب: من لیست این ماه را دوست داشتم و همین کافی بود تا فراموش کنم در شهری با دما و شاخص UV زندگی می کنم که با ظاهر و احساس سطح خورشید رقابت می کند. من به 2 مورد برتر، به ویژه، بسیار جزئی هستم – برای اولین بار، آنها هر دو قطعات مبلمان!!! – و بقیه لیست به همان اندازه سرگرم کننده است. آماده؟

10. کیف کمری جس

من عاشق این هستم که شما هم این را دوست دارید. جس این بسته بسیار سرگرم کننده، بسیار پر سر و صدا و بسیار نئونی (یا “کیف کمربند”، اگر می خواهید کمی آن را در کلاس قرار دهید) را قبل از سفر برداشت و پس از بازگشت این را برای گفتن داشت:آخر هفته گذشته به مجردی پسر عمویم در واله دو گوادالوپ، مکزیک رفتم و بهترین بود. جدای از خوردن غذاهای خوشمزه بی پایان، ماجراجویی بزرگ ما یکتور ATV(به شدت توصیه می شود). فهمیدم که می‌خواهم به دست بیاورمیک بسته فننی زنجیر بامزهبرای آن و حدس بزنید که چه کسی تحویل داده است … هدف. این عیار ۲۵ دلاری عالی بود.(و برای جس خیلی جالب به نظر می رسد، اینطور نیست؟؟؟؟)

9. کابینت لیا کوریو

منظورم این است که … شما بچه ها دیدید که چقدر خوب است این کابینت ها به خانه لیا نگاه کردم، درست است؟ و آنها در طول فروش سالانه لولو و جورجیا در پایان ماه اوت 20٪ تخفیف داشتند؟ پسندیدن، البته این فهرست را ساخت.

8. شورت تمرینی مورد علاقه Em

دو ماه پشت سر هم عزیزم!!! امیلی در بررسی شورت‌های بلندش در ماه ژوئیه بهترین این را گفت:اینهالباس‌هایی هستند که صبح‌ها برای روتین صبحگاهی‌ام می‌پوشم. بند کمر به خوبی می‌نشیند و ثابت می‌ماند (اما وقتی بالاتر می‌نشیند، بریدگی آن صفر است). استعداد کمی وجود دارد که به نظرم چاپلوس است، جیب هایی برای کارت ساحلی من دارد، و بعد از تمرین، در دریاچه می پرم و در اطراف شنا می کنم و آنها کف شنای عالی هستند. اوه، و دارای لباس زیر قرمز داخلی است (عجیب به نظر می رسد، اما برای فعال بودن عالی است). باز هم، احساس می‌کنم این شورت با روپوش یا تانک شنا در ساحل خنک و اسپرت به نظر می‌رسد، و برای شنا در طول روز با بچه‌ها کمتر در معرض قرار گرفتن است. من آنها را با مایو قرمز، پیراهن کش مشکی وتواسو به نظر نمی رسد که کاملاً مامان دمدمی باشد، اما من احساس می کنم که به نظر جالب می رسد در حالی که مخفیانه من بسیار راحت و مطمئن هستم.

READ  Keiji Ashizawa Design از ایستگاه قهوه بطری آبی در توکیو طراحی می کند

7. شلوار جین راحت رایان

رایان این شلوار جین را در پیوند هفته گذشته به اشتراک گذاشت (یک عکس فوق العاده از او که آن را پوشیده است نیز وجود دارد – بروید آن را بررسی کنید و سپس بلافاصله برگردید، لطفا!). او نوشت، “اگر من را در حال پوشیدن شلوار جین دیدید، 90٪ مواقع آنها از Abercrombie هستند. من جفت های مختلف زیادی دارم اما از طرفداران زیادی هستم اینها به ویژه (در لباس مشکی) و همیشه وقتی آنها را می پوشم از آنها تعریف و تمجید دریافت کنم. من کسی نیستم که دروازه بان را نگه دارم، بنابراین هر زمان که کسی بگوید “من شلوار جین شما را دوست دارم” من بلافاصله از جایی که از آنجا آمده است می ریزم زیرا فکر می کنم برای حفظ راز آنقدر خوب هستند. اگر به دنبال یک شلوار جین جدید برای پاییز هستید، نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم!!” (برای همه چیز: زمان زیادی طول کشید، اما شلوار جین Abercrombie اکنون با شلوار جین Madewell برابری می کند. آنها عالی هستند. برای بزرگسالان. باورنکردنی.)

6. صندل تابستانی مال

اگر شما نیز در اثر موج گرمای بی سابقه عرق می کنید، ممکن است یک جفت از این توله سگ های تازه تراوش شده را همانطور که ما صحبت می کنیم بپوشید. مال اینها را به اشتراک گذاشت صندل های مد روز در آغاز ماه اوت، نوشتن “من خود را منحصراً به سمت اینها می‌کشم، زیرا چسبناک هستند اما زشت نیستند (این روزها برای هر نوع سگک یا توری تنبل هستم). اگر به دنبال یک صندل برهنه روزانه هستید، این صندل ها را در حالی که تخفیف دارند، گیر کنید!” منتظر باشید، خبر خوب: در حال حاضر تخفیف بیشتری نیز دارند – می‌توانید با کد SALEONSALE 50% تخفیف از قیمت تخفیف‌خورده دریافت کنید.

READ  هشت حمام سبز شیک با حس یکپارچهسازی با سیستمعامل

5. پتوی سونا Em’s

اگر مرتباً این پست‌های «ماه گذشته چه چیزی خریدید» را بخوانید، می‌دانید که چیزهایی برای گفتن در مورد من تمام شده است. این پتوی سونا. اگر این پست‌های «ماه گذشته را چه چیزی خریدید» را به طور مرتب مطالعه نمی‌کنید: خدای من این پتوی سونا از دسامبر 2021 در لیست بوده است. من چیزی؟)

4. پیراهن کتانی Em’s Blend

و مانند … همان چیزی که با این تاپ کتانی، y’all! در ماه ژوئن عرضه شد و از آن زمان از لیست خارج نشده است (اما همچنین یک پایه تابستانی بی انتها و عملی است، بنابراین … متوجه شدم). اگر این تاپ را گرفتید، اگر با بررسی اولیه Em موافق هستید، به من اطلاع دهید:این پیراهن جدید مورد علاقه من استکه من A TON پوشیده ام. کمی شلوغ است، اما پارچه ای عالی دارد، کتانی سبک وزن است و فوق العاده قابل تنفس است. به علاوه می دانید که من عاشق یک نوار خوب هستم. بنابراین برای تابستان عالی است اما همچنین یک قطعه عالی برای تمام فصول است زیرا واقعا لایه لایه است. به شدت توصیه می شود!” اندیشه ها؟

3. کفش‌های پاشنه‌دار برهنه و متنوع کیتلین

می دانم به چه فکر می کنی – «کیتلین، دختر، این کفش‌های مشکی هستند. ابسیدین اونیکس نیمه شب. روح از دست رفته. رولینگ خاموشی. پلنگ خواب. باطل توسط آرمانی.” و بله، در حالی که اینها کفش های مشکی هستند، ربکا آلن همچنین این استایل را در انواع رنگ‌های برهنه می‌سازد – می‌توانید روی آن کلیک کنید و تعدادی از پیشنهادات آنها را ببینید – به طوری که هر فردی می‌تواند کفشی به رنگ پوست داشته باشد که باعث می‌شود احساس براق و صیقلی داشته باشد و به هم کشیده شود. (برای ثبت: من یک برهنه IV هستم.)

2. بخش اتاق خانواده Em’s

ما این را دوست داشتیم مقطع عمیق و دنج برای مدتی – این یکی از اولین خریدهای مبلمان برای مزرعه بود! – و من خیلی هیجان زده هستم که شما هم همین احساس را دارید. ممکن است این قطعه را چند بار در طول سال گذشته دیده باشید (ما در استوری های IG و وبلاگ به اشتراک گذاشته ایم)، اما ظاهراً، توضیحات یک خطی Em در به روز رسانی اخیر اتاق خانوادگی او – “ما در حال حاضر بخش نوازش خود را داریم که به آن وسواس داریم” – به اندازه کافی قانع کننده بود که یک دسته کامل از شما را متقاعد کند که روی این مبل شیرجه بزنید. (باید بخندم این نی بود که کمر شتر را شکست – نه فیلمی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته ایم، نه دفعاتی که در پست های فروش لینک کرده ام… یکی خط (در یک پست در مورد رنگ رنگ، نه کمتر!!) در مورد “بخشی نوازشگر.” این شغل گاهی اوقات پر از شگفتی است 🙂

READ  قوانین انتخاب یک میز قهوه (+ 85 مورد از موارد دلخواه ما برای هر مکان به روز شده)

1. میز قهوه انتزاعی معروف Em

در مورد زمان وحشتناک! این میز قهوه نمادین نمایشی متوقف کننده، خوش فرم، و قطعه بیانیه آرام نهایی است. همچنین زیر 900 دلار است (چطور؟!)، منحصر به فرد، با کیفیت ارثی … و مهمتر از همه، در نهایت در انبار است. (فقط…اوه…یک دهه؟ نیم دهه؟ خیلی وقت است، بله.) هر میز با استفاده از یک درخت منحصر به فرد ساخته شده است که به این معنی است که هیچ دوتایی شبیه هم نیستند و به قول امیلی، “این کار را انجام می دهد. کار مربع، مستطیل و بیضی به طور همزمان. از نظر بصری فضای بیشتری را نسبت به ابعادش پر می کند. این خیلی خوب است.» زنگ تایید در همه جا. (خبر بد: در حالی که هنوز می توانید این میز قهوه را سفارش دهید، با تحویل تخمینی مارس 2023 مجدداً سفارش داده شده است. انتظار طولانی است، اما شرط می بندم ارزشش را دارد!)

این برای من است. با تشکر برای اوت باور نکردنی. آخر هفته ی خیلی خوبی داشته باشید. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی شده توسطلی جانسون | عکس توسطSage E Imagery | از: Lea’s Open Concept Pass-Through Dining Room Design Agony – حل شد!

پست آنچه در ماه گذشته خریدید: آیا کسی از خرید شماره 1 شگفت زده شده است؟ اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید