اکنون ممکن است یک ماه سرد و بارانی بوده باشد (حداقل در لس آنجلس بوده است) اما واضح است که آفتاب یا به احتمال زیاد تعطیلات در ذهن همه است. اما سلام مارس است! واقعا تعجب کردیم؟! ما روزهای گرم پر از آفتاب و فعالیت های بیرون از خانه را داریم که به شدت بر مغز تأثیر می گذارد. با این حال، ما یک وبلاگ طراحی هستیم، بنابراین چند برنده بزرگ وجود داشت که قطعاً به خانه‌های ما کمک می‌کنند تا به نظر برسند و شاید حتی گرم‌تر هم شوند. آماده‌اید ببینید چه چیزی در ماه گذشته به سرعت از قفسه‌ها بیرون آمده است؟

دیوارکوب شیشه ای قابل تنظیم

دیوارکوب

آقا من از دیدن این دیوارکوب در لیست خوشحال شدم!! من یک وابستگی شخصی به آن دارم، زیرا از پست دیوارکوب مجسمه‌ای من است. می‌دانم که بحث‌های جالبی در نظرات وجود داشت، اما ما معتقدیم که اگر دیوار و/یا فضا دارید، یک دیوارکوب مجسمه‌ای طراحی بسیار جالب و زیبایی است. با ناراحتی این یکی دیگر در دسترس نیست. همش فروختی؟؟ من می خواهم فکر کنم، ها! اینجا یک مشابه اگر شما علاقه مند هستید

صفحه کلید دو فشاری لوئیس

صفحه سوئیچ

من می‌خواهم با سوئیچ‌های ویژه و پست صفحه سوئیچ اعتبار این یکی را بگیرم، اما فکر نمی‌کنم بتوانم. این زیبایی احتمالاً از آشپزخانه مزرعه امیلی دزدیده شده است و این چیزی جز تعجب است. می‌دانم که تعویض روکش‌های خروجی و صفحات سوئیچ ممکن است غیرضروری به نظر برسد، اما اگر بودجه لازم را داشته باشید، آنقدر لمس خاصی است که ما آن را دوست داریم. من در حال برنامه ریزی برای تعویض به عنوان بسیاری از من تا آنجا که ممکن است! (حداقل آنهایی که قابل مشاهده هستند:))

کیف گرد مینی شانه

کیف رودوشی

این چیزی است که من در مورد آن صحبت می کردم که گفتم تعطیلات در ذهن همه ما بوده و هست. این هست کیف مورد علاقه جدید رایان (که برای سفر آینده او به ژاپن عالی خواهد بود) و این چیزی است که او در مورد آن می گفت: “من و شوهرم کمتر از 2 ماه دیگر به ژاپن می رویم (EEEEEEEK) و چند هفته پیش او مرا با این کار غافلگیر کرد. اینکیف دوشی فوق العاده همه کاره. من عاشق این هستم که چقدر ساده و کاربردی است و فکر می کنم برای سفرهای ما عالی خواهد بود. وقتی صحبت از سفرهایمان شد، من دوست دارم هر مسابقه توکیو را دوست داشته باشم! رستوران ها، فروشگاه ها، فروشگاه های طراحی، گشت و گذار یا مناظری را می شناسید که حتما باید ببینیم؟ خبرم کن!!” همچنین در دسته ای از رنگ های واقعا زیبا دیگر موجود است.

READ  Folkform موزه ماسونیت را در نمایشگاه مبلمان استکهلم نصب می کند

پاورچیل 7/8 قد کامی

یونیتارد

اوووووووو عزیزم آیا همه شما در مورد یونیتاردها شنبه گذشته نظری داشتید. با این حال، محبوبیت از این عدد کوچک در لینک بالا آخرین نی وجود داشت که به ما می‌گفت که مردم به خاطر تعداد زیادی از شما که آن را خریده‌اید، به این روند علاقه دارند. با تشکر از آلبی و عنوان جدید او به عنوان “اینفلوئنسر راحتی” بسیاری از شما صاحبان داغ ترین روند فعلی مد هستید – واحدها.

برای یادآوری، این نظر او بود: «سلام، اسم من آلبی است و من اینفلوئنسر مورد علاقه شما هستم. یکی از بهترین یافته های جدید راحتی من این استاین لباس از Old Navy! خیلی خوب! من برای شروع دو رنگ خریدم و اکنون آنها را در هر رنگی می خواهم. چیزی که من به خصوص دوست دارم این است که می توانم آن ها را در اطراف خانه با یک عبایی بپوشم و سپس ردای خود را با یک شلوار تعویض کنم تا مینی را از مدرسه بردارم یا یک تارگت سریع انجام دهم. یک سوتین قفسه‌ای داخلی وجود دارد که با توجه به اینکه چقدر سنگین هستم، به طرز شگفت‌آوری حمایت می‌کند، اگرچه برای خروج از خانه، آن را با یک برلت جفت می‌کنم تا ایمن باشم.

شیر آب پوتتو

شير آب

این یک پیوند مرموز است اما هیچ رمز و رازی وجود ندارد که چرا این شیر آب زیبا محبوب بود! این مدرن اما جاودانه است و برنج جوانسازی بدون شک شخصاً خیره کننده است. شما فقط نمی توانید با چیزی از آنها اشتباه کنید.

لباس شنا “Plungey”.

لباس شنا

ما را به یک ساحل گرم… یا استخر… یا دریاچه… یا رودخانه… یا حتی یک گودال تمیز در این نقطه ببرید! وقتی آنجا هستم می خواهم در آن باشم این مایو زیرا نه تنها امیلی برای آن یک مورد باورنکردنی درست کرد، بلکه کیتلین نیز به این دلیل که TWO را خرید. به نظر می‌رسد که بسیاری از شما همین احساس را داشته‌اید، زیرا رتبه پنجم در فهرست این ماه است. در اینجا دقیقاً کلمات کیتلین آمده است: «من #تغییر شده‌ام (بله، برای تیم ما هم اتفاق می‌افتد) و خوشحالم. پس از خواندن نقد درخشان Em در مورد لباس شنای جدید TA3 او، دو تا از لباس های خودم را گرفتم (پلنجی، که او توصیه کرد ولیسی, که کمی پوشیده تر است – این همان چیزی است که من در آنجا می پوشم) و هر دو عالی هستند. من عاشق شنا/ساحل/استخر هستم و عذاب ناشی از لباس شنا ندارم – مثلاً در جایی با بدنم هستم که احساس کلی من این است که «همین است که هست» – اما این لباس‌ها ساخته شده‌اند. من احساس می کنم فوق العاده راحت و خنک. آنها هر دو به طرز باورنکردنی حمایت می کردند (پشت بند دار بدون شوخی است – شما در تنگنا هستید، به روشی خوب!) و پس از ساعت ها و ساعت ها در اقیانوس عالی ایستادگی کردند. من و دوستانم در اواخر این ماه یک سرسره آبی بادکنکی اجاره می‌کنیم و نمی‌توانم منتظر بمانم تا دوباره آن را برای تمام روز بپوشم.

READ  معماران Schissel Montgomery آپارتمان بروکلین را برای گالری آثار هنری بازسازی کردند

حالا، می‌دانم که نباید به ظاهر ما در لباس شنا اهمیت بدهیم، اما فکر می‌کنم اکثر ما هنوز هم این کار را انجام می‌دهیم و این لباس شنای شکل‌افزار واقعاً در ایجاد احساس اعتماد به نفس در هر کسی که آن را می‌پوشد، کار بزرگی می‌کند. چیزی که در مورد این برند بسیار عالی است این است که اندازه آنها تا 4 برابر می شود و مدل هایی را در اندازه های مختلف نشان می دهند. فکر می کنم امسال سالی است که در یکی از آن ها سرمایه گذاری می کنم.

پتوی سونا مادون قرمز

پتو سونا

ممکن است لحظه ای از این لیست فاصله گرفته باشد اما بازگشته است! شاید همه ما هنوز سرد هستیم یا شاید این فقط یک محصول باورنکردنی است که من نیز بسیار می خواهم. اگر پس از سه سال استفاده، بررسی به‌روزرسانی‌شده Em را نگرفتید، آن‌جا را بررسی کنید🙂 قانع‌کننده است.

شلوار کتان گشاد

شلوار

EE! این لینک من بود و امیدوارم هر کسی خرید کرده باشد این شلوارها آنها را به اندازه من دوست دارم اگر می توانستم واقعاً در آنها می خوابیدم زیرا آنها خیلی راحت هستند. من حتی یک جفت مشکی کمی متفاوت خریدم زیرا سیر نشدم. من بسته به روز آنها را بالا و پایین می‌پوشانم، بنابراین بر تطبیق پذیری آنها می‌ایستم. در حال حاضر، آنها کتان هستند، بنابراین چروک شدن آنها پس از یک روز پوشیدن واقعی است، اما این همان چیزی است که اتوها مناسب هستند؟

لباس میدی شیار گرمسیری

لباس پوشیدن

مارک مشابه شلوار (مزرعه ریو) اما فوق العاده است لباس شاد و رنگارنگ که مالوری تقریباً می خرید تا در عروسی یکی از دوستانش بپوشد! در حالی که برای سبک عروسی که مال در آن شرکت می کرد کار نمی کرد، این لباس بسیار بامزه است و امیدوارم هر کسی که آن را خریده است آن را دوست داشته باشد. من فکر می کنم هر کسی که لباس های Farm Rio را امتحان کرده باشد می تواند کیفیت بالای آن را تأیید کند. آنها فقط احساس خوبی دارند.

READ  Side Angle Side اداره پست آستین را به رستوران تبدیل می کند

تی شرت آستین بلند باکسی زنانه

تی شرت آستین بلند

ق یک دقیقه است که یکی از لینک های من شماره 1 شده است، بنابراین این یک جمعه هیجان انگیز برای ole Bunge است:) اما واقعاً، این پیراهن یکی از مورد علاقه های جدید من است زیرا نرم، زیبا و مقرون به صرفه است. یک قطعه لایه بندی عالی در هنگام سردی (من برای اثبات این موضوع سفر پاریس را دارم) اما به راحتی می توان آن را به تنهایی پوشید. 1000/10! در رنگ های دیگر نیز موجود است.

خوب، برای امروز همین است! امیدواریم از این بررسی داده های کوچک لذت برده باشید و اگر چیزی خریداری کرده اید، واقعاً امیدواریم که آن را دوست داشته باشید.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسطسارا زاخاری| یک ظاهر طراحی شده توسطامیلی بوزر| عکس ها توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: ترس از طراحی خانه خسته کننده؟ این طراح با نشان دادن ترفندهای خود شما را روشن می کند

پست آنچه در ماه گذشته خریداری کردید – داده ها در دسترس هستند و واضح است که همه ما به یک چیز فکر می کنیم … اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید