آماده برای برخی از سرگرمی schadenfreude-y؟ من این پست را از اتاق خواب دوران کودکی ام در میانه یک سفر بداهه به سواحل شرقی می نویسم زیرا – دست و پنجه نرم کنید – در اتاق خواب لس آنجلس من کپک سیاه وجود دارد! (Stachybotrys و Chaetomium، در صورتی که شما نیز این فرآیند را گذرانده اید. مشاوره خوش آمدید!) امروز صبح، من در سحرگاه به لس آنجلس پرواز خواهم کرد تا روند اصلاح را آغاز کنم، که به نظر می رسد باید زیبا باشد. سریع و بدون درد (خدا را شکر). اما از آنجایی که بسیاری از چیزها در حال حاضر در هوا هستند – از جمله من، اگر این را بین ساعت 3 صبح تا 9 صبح به وقت شبانه روز می خوانید – به نظر می رسد زمان مناسبی برای تغییر کمی اوضاع است. من می دانم که این پست معمولاً “آنچه خریدی” نامیده می شود آخر ماه، اما بررسی داده‌های ما آرامش زیادی را برای من به ارمغان می‌آورد (می‌دانید باید ثبات اعداد را دوست داشته باشم، وقتی همه چیز مرموز است، می‌دانید؟) بنابراین تیم به من اجازه داد تا نسخه سپتامبر را کمی زودتر بررسی کنم. برای این منظور – بیایید همه در حالی که برای 10 پرفروش ترین *این ماه شمارش معکوس می کنیم، کمی فرار کنیم. اینجا می رویم…

10. چراغ سقفی مال

چراغ سقفی نیمه برازدار

منظورم این است که … این یک بزرگ است پایه سرامیکی نیمه فلاش برای 100 دلار (و می آید در برنج نیز!) اگر به دنبال تعویض این چراغ‌ها هستید، اما به بودجه خود نیز پایبند هستید (اوه، اوه، آنجا بوده‌ام)، اینها یک معامله باورنکردنی هستند. مال این را برای گفتن داشت:من واقعا دوست دارماین نوراز Target بسیار زیاد – من در اطراف برای نورپردازی برای ورودی خود خرید کرده ام بنابراین این یکی را سفارش دادم. وقتی آمد من بسیار تحت تأثیر اندازه و مقیاس قرار گرفتم (و به نظر بسیار گرانتر از آنچه هست). در مجموع، ما نوری می‌خواستیم که درخشش ملایم‌تری برای فضای ما ایجاد کند. اکنون، از آنجایی که این تنها چراغ سقفی سیم‌کشی شده ما در کل آپارتمان ما است، امیدواریم که نور کمی بیشتر از آنچه که می‌دهد بتابد، اما آنقدر زیباست که با آن خوب هستیم. لامپ ها برای همینه درسته؟؟ اگر ورودی یا راهرویی دارید که نیاز به یک چراغ جدید دارد و به یک تن نور بیشتر نیاز ندارد، این وسیله بسیار زیبا و فقط 100 دلار است!!

9. کفش ورزشی رایان اند ام

کفش ورزشی سپیده دم

چند هفته پیش، 11 کفش ورزشی مورد علاقه خود را جمع آوری کردیم و بررسی کردیم. من از آن زمان داده ها را جمع کرده و بررسی کرده ام (ببینید آنجا چه کار کردم؟) و نتایج به شرح زیر است: Y’ALL LOVE SOME تعطیلات روز. این کمک می کند که رایان و ام هر دو چیزی جز چیزهای خوب برای گفتن نداشتند. این برداشت رایان است:اینهاکفش ورزشی مورد علاقه من برای پوشیدن در هنگام انجام وظایف است، می خواهم زیبا و شیک به نظر برسم، و همچنین با دعایی زندگی می کنم که در مقطعی خودم را به باشگاه برسانم. آنها واقعاً آنقدر همه کاره هستند که می‌توان آن‌ها را با بسیاری از لباس‌ها پوشید، اما برای راه رفتن یا حتی دویدن نیز حمایت‌کننده و راحت هستند. من واقعاً آنها را دائماً می پوشم و نمی توانم آنها را به اندازه کافی توصیه کنم!

READ  ده اتاق نشیمن مدرنیستی که فضای داخلی مینیمالیستی با پلان باز را جشن می گیرند

8. دکور هالووین رایان

شمع اسکلت هالووین

هنوز برای سوار شدن به قطار دکور هالووین دیر نیست (اگر بخواهید، یعنی!) این شمع سویا ترسناک زمان سوزاندن نزدیک به 50 ساعت (!!!) دارد، بنابراین می توانید هر شب در ماه اکتبر نورپردازی خوبی داشته باشید. رایان این را پس از مشاهده آن در TikTok به اشتراک گذاشت – او هنوز در نظر دارد در این ماه یک راه اندازی هالووین دانشگاهی جادویی/تاریک در آنجا انجام دهد (“هری پاتر بالغ با انجمن شاعران مرده ملاقات می کندتوضیحات طراحی او بود.) آیا این شمع در گوشه کوچک ساخته شده اش در خانه به نظر نمی رسد؟

7. انتخاب مبلمان روز کارگر

میز ناهار خوری پایه بیضی هیرس

آری!!! وقتی همه شما بتوانید از معاملاتی که در تعطیلات آخر هفته بزرگ به اشتراک می گذارم استفاده کنید، من را بسیار خوشحال می کند. این پست‌ها غول‌پیکری هستند (مامانم می‌تواند تأیید کند – وقتی نیمه‌شب است، من ناز نیستم و با مانیتورهای دوتایی خود در کنار یک دسته بطری آب نیمه‌تمام پست شده‌ام در حالی که در مورد پیوند دادن بهترین معاملات وحشت دارم) بنابراین این به معنای برای من بسیار زیاد است که شما واقعاً آنها را مفید می بینید! مقیاس این میز عالی است (47 اینچ در 31 اینچ با پایه پایه، که آن را برای ضیافت های L شکل بیرونی عالی می کند!) و قیمت آن حتی بهتر است (حتی امروز، زمانی که هست. نه حراج). اگر چوب کمی گرمتر بود، من همچنین این خانه را در آخر هفته روز کارگر به خانه می آوردم – این واقعاً یافتن خوبی است!

6. … و یکی دیگر از برندگان روز کارگر

آینه کف قاب فلزی قوسی

2 سال از این ماجرا می گذرد آینه بزرگ اولین حضور خود را در وبلاگ انجام داد! جولی در اصل آن را برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب تهیه کرد – هیچ نوری در اتاق وجود نداشت (لاستیک کلاسیک)، بنابراین یک آینه بزرگ برای تابش نور روز و نور لامپ در اطراف فضا ضروری بود. من خوشحالم که می بینم بسیاری از شما از تبلیغات روز کارگر جوانسازی استفاده کرده و این را در حالی که در حال فروش بود به خانه آورده اید – امیدوارم در خانه شما نیز به همان اندازه عالی به نظر برسد!

PS. شایعه در خیابان این است که ام همین آینه را برای کمد خود در خانه مزرعه برداشته است. (منبع: من در یک موضوع ایمیل بودم که او نوشت:من همین الان سفارش دادم برای این” گزارش بیهوده!)

READ  همه چیزهایی که در مورد فرش های پله ای و آنچه در نهایت نصب کردیم آموختم (از جمله هزینه آن)

5. میز قهوه معروف EHD

میز قهوه چکیده

امیلی معروف میز قهوه خوری ممکن است از رتبه اول ماه گذشته چند پله سقوط کرده باشد اما 5 برتر بد نیست! این واقعاً یک قطعه عالی با قیمت بسیار خوب است. و اگر می خواهید یکی را گیر بیاورید من عجله می کنم زیرا در حال حاضر آنها تا فوریه آینده در حال سفارش هستند!

4. آخرین سرقت روز کارگر

نیمکت بالبوآ

عاشق مجموعه بالبوآ. بله، من وسواس زیادی به این نیمکت ناهار خوری دارم – این نیمکت پیشرو برای ضیافت اتاق غذاخوری من بود، اما تصمیم گرفتم آن را رد کنم، زیرا فکر نمی کنم گربه من خودکنترلی لازم برای زندگی در خانه ای با این حجم از بافت را داشته باشد. مواد با این حال ضرر من سود توست!!! سرنا و لیلی یک تخفیف باورنکردنی برای روز کارگر داشتند (تعطیلات آنها امسال فوق‌العاده بوده است – صرفه‌جویی واقعاً هنگفت، فراتر از 10 تا 15 درصد معمولی که معمولاً در سایر خرده‌فروش‌ها می‌بینیم) و من بسیار هیجان‌زده هستم که نیمکت Balboa درست بود. انتخاب برای برخی از خانه های شما! لطفاً پس از دریافت عکس‌ها را بفرستید – من هنوز اینجا خواهم بود، برای پاهای زیبای برنجی اش گریه می‌کنم و به کارهایی که به عشق حیوانات خانگی‌مان انجام می‌دهیم فکر می‌کنم.

3. پتوی سونا Em’s

پتوی سونا مادون قرمز

همه، ما چند هفته دیگر از قرار گرفتن این ابزار عجیب و غریب در لیست پرفروش‌ترین‌ها برای یک سال جامد فاصله داریم. چه کسی می دانست که بررسی پتوی سونا Em به پایان می رسد این محبوب؟ کی میدونست که یک پتو سونا آیا می تواند یک مورد پرفروش در وبلاگ طراحی داخلی باشد؟ برای تمام ترافیک جستجو به الگوریتم گوگل فریاد بزنید، حدس می‌زنم – این لیست بدون حضور همه‌جانبه این سونا یکسان نخواهد بود، می‌دانید؟

2. چکمه های چلسی Em

چکمه کارینا پلتفرم چلسی

اینها برای پاییز عالی هستند، درست است؟ این چیزی است که Em فکر می کند:واین چکمه ها– اوه این چکمه ها فکر می کردم تمام چکمه های مورد نیازم را دارم، اما دیگر (به جز پاپوش) که پاشنه داشته باشد، ندارم. و شما مدتی است که کفش پاشنه دار نپوشیده ام و فراموش کرده ام که با پاهای شما (و اعتماد به نفس) چه می کند. این کفش‌ها واقعا راحت هستند و احساس نمی‌کنند که کفش‌های پاشنه‌دار به پا می‌کنم، اما از نظر بصری به شما حالتی را می‌دهند که داشتن آن خوب است. از زمانی که آنها را خریدم بارها آنها را پوشیده‌ام (می‌توانید در حال حاضر آنها را به فروش برسانید – معمولاً بیش از 200 دلار هستند). من آنها را با شلوارک و جوراب‌های زیبا می‌پوشم و آن‌قدر مفید به نظر می‌رسند که حتی با شلوارهای کشدار و یک سویشرت سایز بزرگ هم بدون تلاش زیاد بپوشم. طرفدار بزرگ اینجاست” جذاب. موافق!

1. شلوار جین مورد علاقه ما

شلوار جین نیم بوت کالی

READ  در قدم خود برق بزنید

اینها اولین بار در سال 2019 پس از اینکه جس را در دفتر دیدم که آنها را پوشیده بود، روی رادار من فرود آمد (دفتر RIP – تا زمانی که دوام آوردی سرگرم کننده بودی!). من چند جفت را برداشتم (آنها اکنون برش های مورد علاقه من هستند!) و سپس فهمیدم که آنها سال ها کلاسیک EHD بودند – تقریباً یک دهه است که Em آنها را تکان می دهد! در اینجا بررسی او است:آنها کششی هستند و بنابراین راحت هستند اما بدون پر کردن در نزدیکی فاق (واقعاً نباید این کار را انجام دهیم) که باعث می شود معده بیرون زده به نظر برسد. به نظر من آنها بسیار لاغر هستند (کاش می توانستم تمام شلوارهای جینی را که امتحان کردم به شما نشان می دادم که به نظرم خوب نبود، اما این در طبیعت من نیست که خودم یا مدل های دیگر شلوار جین را کیف کنم). بنابراین باید به من اعتماد کنید که بعد از امتحان کردن 12 جین، اینها همانهایی هستند که هم در راحتی، هم از نظر تناسب و هم از نظر استایل یک “HELL YES” بودند. و من می‌دانم که قرار نیست به لباس‌هایی که «مملق‌کننده» هستند اهمیت بدهم، اما این کار را می‌کنم. در حال حاضر من یک 6 جامد هستم (فکر می کنم) و اولین بار روی 28 ها امتحان کردم (اندازه Madewell گیج کننده است) و مناسب هستند، اما عجیب است که 26 ها سفت تر نبودند، فقط مقیاس بندی بهتری داشتند و جذاب تر بودند. این همه چیزی است که می توان گفت که اندازه آنها را کمی کاهش دهید (و قطعاً گسترش می یابند).” (من این BTW را امضا می کنم – سایز 30 ساله من در تمام نوسانات وزن قرنطینه من عالی بوده است. طرفدار بزرگ!)

بدینوسیله جمع بندی ماه سپتامبر ما به پایان می رسد (اگرچه ممکن است نیاز به اصلاح کمی داشته باشیم – پست دیروز بسیار موفق بود. منتظر تغییراتی در جدول رده بندی پایان سال باشید!!!). با آرزوی یک پنجشنبه شاد، آسان و بدون کپک سیاه. کسی می خواهد چت کند؟ xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط Annie Segal و Marieke Ochtman ofASOM HOME | استایل شده توسطپاپ آپ صفحه اصلی
عکس توسطکوری گیبونز | از: تور این خانه تلنگر در تپه ها (توسط دوست امیلی از ASOM HOME) که پر از “خطرات” طراحی است که واقعاً جواب داد

پست آنچه در سپتامبر خریدید (همه چیز آنقدر خوب بود که نمی توانستیم منتظر بمانیم تا به شما بگوییم!) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید