من واقعاً عاشق چیزی هستم که اکنون آن را «یک سال آشکار» دوبله می‌کنم – و این همان چیزی است که سال 2023 برای من بود، که معمولاً بعد از یک «سال بازسازی/ساخت» می‌آید که اجازه دهید بگوییم بسیار سرگرم‌کننده‌تر است. شاید تخلیه شدید مالی، فشار عمومی، و پایداری فرآیند ساخت و ساز باعث ایجاد استرس می شود (و از قضا ترافیک و تعامل در سال نوسازی به اندازه یک سال رونمایی بالا نیست، بنابراین بازده با تاخیر/دردناک است). بنابراین، با انتقال به پورتلند و چند اتفاق بزرگ دیگر، منطقی است که هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه‌ای، سال‌های 2021 و 2022، «سال‌های ساخت خانه‌های کشاورزی» بسیار چالش برانگیز بودند. و ببینید، اشکالی ندارد، هر سال نمی تواند بهترین سال شما باشد (مانترای که من برای دو سال شعار می دادم LOL). اما سال 2023، خوب، او سال خوبی بود، زیرا طراحی، تزیین، عکسبرداری و انتشار هر اتاق، به آرامی، طبق شرایط شخصی من، باعث رهایی از استرس ناشی از نوسازی شد، و این سرخوشی به طرزی شاد همه چیز را فرا گرفت. . من فقط احساس خوشبختی و خوشحالی می کنم که اینجا زندگی می کنم. یادم می‌آید به برایان گفتم که فکر نمی‌کنم دوباره چالش‌های مشابهی در خانه‌های مزرعه داشته باشم، برای سالها. مطمئناً، پروژه‌هایی را بر عهده می‌گیرم و برخی از آنها ممکن است متعلق به خودمان باشند، اما آنها محل سکونت اصلی ما نخواهند بود، از نظر مالی آنقدر هدر نخواهند بود، و مهلت ناامیدکننده‌ای برای نقل مکان نخواهند داشت. وقتی متوجه شدم که استرس این پروژه واقعا پشت سر ما مانده است، به طور باورنکردنی احساس سپاسگزاری کردم.

من متعهد شدم که این خانه را کندتر از گذشته با هدف لذت بردن از این روند، اتاق به اتاق بیشتر از همه به یکباره، نسبت به گذشته نشان دهم (یک لا “هفته کوسه” که ما برای خانه کوهستان انجام دادیم). بنابراین، در حالی که کارمان با تعداد زیادی اتاق تمام شده است (اگر اتاقی را از دست دادید، این پست جمع بندی پایان سال را ببینید)، در واقع هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. اما همه چیز سرگرم کننده است و من به طور هدفمند آن را پخش می کنم تا در تصمیم گیری عجله نکنم یا زمانی برای لذت بردن از افشاگری ها نداشته باشم.

فاش کنید: اتاق خواب اصلی

از: ما اتاق خواب خود را آبی رنگ کردیم و این احساس من در مورد آن است…

ما این اتاق را در نوامبر به پایان رساندیم، اما تصمیم گرفتیم که این یک اتاق عالی دنج در ژانویه است، بنابراین این هفته و هفته آینده در اختیار شما قرار می‌گیرد:) این احتمالاً کمترین خانه‌ی مزرعه‌ای است که تا کنون وجود داشته است. 🙂

READ  Keiji Ashizawa Design از ایستگاه قهوه بطری آبی در توکیو طراحی می کند

فاش کنید: دیوار عکس خانواده از پله ها

از: موردی برای کاغذ دیواری های خنثی آرام

من از زمانی که به اینجا نقل مکان کرده‌ایم برای مقابله با این یکی می‌میرم، اما اولویت‌های بسیار دیگری وجود دارد و می‌خواستم عکس‌های فعلی بیشتری را چاپ کنم. اما این ماه قصد دارم یک دیوار عکس/گالری خانوادگی حماسی زیبا از پله ها آویزان کنم.

آشکار / DIY: The Landing Stenciled Floor

از: چالش‌های فرود در طبقه بالا (معروف به اتاق ذخیره زباله/فضای بازی بچه‌های ما) + نحوه طراحی بلند مدت برای بچه‌هایی که به سرعت در حال رشد هستند

خیلی خوشحالم که این کار را به تعویق انداختم زیرا با پیشرفت خانه متوجه می شوم که می خواهم جسورتر از آن چیزی باشد که قبلاً فکر می کردم. ایده اولیه یک الگوی کف آرام بود (شاید چهارخانه یا الماس اما با حاشیه یا رنگ سوم). اما با این که چقدر کف اتاق آفتابگیر را دوست دارم، فکر می‌کنم ممکن است جسورانه‌تر به آن بالا بروم و البته، هنوز حاشیه را اضافه کنم. من ایده ها و برنامه هایی برای مقابله با اواخر ژانویه / اوایل فوریه برای افشای اوایل ماه مارس دارم.

فاش کن: حمام مهمان

این کار انجام شده است، اما به عکس ما مدل داده نشده است (و او بسیار زیبا به نظر می رسد). صبر کنید، من ممکن است پنجره و سقف را نقاشی کنم، اما در غیر این صورت کاغذ دیواری تمام شده است و او خیلی دنج و سرگرم کننده به نظر می رسد.

توییک: اتاق مهمان

از: یک خانه مزرعه *دور اول* ​​فاش شد – اتاق مهمان ما را برای بازدید خانواده آماده می کند

این اتاق بسیار عالی است، اما ما در مورد اینکه می‌خواهیم اتاق مهمان مناسبی باشد یا بیشتر لانه‌ای برای بچه‌ها (مخصوصاً با نزدیک شدن به فصل زمستان و آن‌ها زمان بیشتری را با دوستان خود در داخل خانه می‌گذرانند) بسیار درگیر هستیم. من یک تخت را طوری سفارشی کرده بودم که کاملاً بین پنجره ها قرار بگیرد و فرض کنید در یک اتاق دیگر قرار گرفت.

طراحی و نمایش: اتاق خواب چارلی

از: طراحی با پسر تقریباً دوساله: به روز رسانی/پیشرفت اتاق چارلی با حال و هوای مقرون به صرفه دهه 80

پسر 10 ساله من خیلی مشتاق نیست که من اتاقش را تزئین کنم، بنابراین من سعی می کنم بفهمم که ما می خواهیم چقدر بیشتر از تزئینات بیشتر انجام دهیم. بخشی از من می‌خواهد روی دیوارها و سقف کاری کند، اما قسمت دیگر من اینطور است که “فقط آن را خنک کنید و روی چیزهای دیگر تمرکز کنید”. او می ترسد که کاغذ دیواری پروانه ای مانند الیوت اضافه کنم. واضح است که این کار را نمی‌کنم، اما ترس را درک می‌کنم. 🙂

نکته: دیوارها یا سقف اتاق نشیمن

از: خانه مزرعه نشان می دهد اتاق نشیمن

من 100% از اتاق نشیمن خود راضی نیستم و هنوز نمی دانم چگونه آن را درست کنم، اما می دانم که مشکل از دیوارها است. این اتاق در اولویت کاری نیست، اما به عنوان یک مادر/طراحی که 1500 بار در روز از این اتاق عبور می کنم، فقط می خواهم آن را بیشتر دوست داشته باشم. من هم میدونم که خیلی خوبه…

READ  ده آشپزخانه یک جداره که توسط معماران طراحی شده و فضای کف را آزاد می کند

بهینه سازی/رفع: شومینه اتاق نشیمن

از: خانه مزرعه نشان می دهد اتاق نشیمن

با این حال می دانم که من واقعاً می خواهم شومینه را با آهک با رنگ تیره تر بشوییم. اکنون بدیهی است که این در ارتباط با کاری است که ما روی دیوار انجام می دهیم، اما ممکن است از اینجا شروع کنم. من یک دسته از نمونه ها را سفارش دادم و فکر می کنم ممکن است فقط آن را انتخاب کنم.

اضافه کنید: کاغذ دیواری در کمد آب ما (حمام اولیه)

از: خانه مزرعه حمام اولیه نشان می دهد

فکر می‌کنم در بسیاری از زمینه‌ها برای پایان‌های سخت محدود بودم – که من آن را دوست دارم. اما برخی اتاق ها هستند که فکر می کنم می خواهم از طریق کاغذ دیواری یک الگو اضافه کنم. خیلی سخت است که اتاق توالت حمام را در برنامه خود قرار دهم، اما واقعاً فکر می‌کنم این یک فرصت عالی برای اضافه کردن یک الگوی زیبا است (که به معنای واقعی کلمه هیچ کس جز برایان، من و همه شما نخواهد دید).

اضافه کردن: کاغذ دیواری در اتاق Ante

این کاری بود که قرار بود قبل از شلیک به اتاق خواب انجام دهیم اما این کار را نکردیم. این اتاق قبل از ورود به اتاق خواب است. این فقط یک راهرو کوچک زیبا با دو جعبه اتصال است که در حال حاضر با یک بشقاب پوشیده شده است. نمی‌دانم می‌خواهم یک کاغذ دیواری ظریف با هنر زیادی باشد یا فقط یک کاغذ طرح‌دار واقعاً زیبا بگذارم.

اضافه کردن: کاغذ دیواری بالای کاشی در حمام کودکان

از: نشان می دهد حمام مشترک بچه های خانه های مزرعه

من نمی دانم. به نظر می رسد فرصتی از دست رفته است که بالای کاشی کاغذ دیواری نداشته باشید. حمام به همان شکلی که هست بسیار زیبا است، اما مواقعی وجود دارد که من عاشق پارچه چکش گاومیش در گوشه وان نیستم و ای کاش چیزی ساده تر بود (یا اصلاً پرده ای نداشت) و در عوض کاغذ دیواری را بالای کاشی اضافه می کردم. فکر می‌کنم هنوز درمورد اینکه چه کسی می‌خواهم باشم گیج هستم – امیلی آرام و مینیمال مونتین‌هاوس یا مادربزرگ انگلیسی التقاطی امیلی (هیدی کالیر یک مرد فقیر) و الگوی لایه‌ای روی الگو روی الگو (من هر دو را خیلی دوست دارم). من از آرامش خانه ما در بیشتر موارد لذت می برم، اما فکر می کنم می توانم کاغذی به آن اضافه کنم که مناسب حال و هوا باشد…

READ  بهترین فروش روز رئیس جمهور تایید شده توسط EHD

طرح/رونمایی: ایوان پشتی

از: خانه مزرعه ایوان پشتی آشکار

به جز چند گیاه مرده و گلدان های کثیف خالی است. هنوز متوجه می‌شویم که چگونه می‌خواهیم از آن استفاده کنیم و صادقانه بگوییم، ممکن است این فقط گروه‌بندی صندلی‌های Adirondack باشد، اما این یک پروژه بهاری سرگرم‌کننده است که باید آن را کشف کنیم.

طراحی/روشن: سالن بدنسازی خانگی

از: تغییر کامل قبل و بعد از حیاط خلوت

تقریباً کار ما با این فضا تمام شده است، حداقل 4 بار در هفته از آن استفاده می کنیم. این خانه استخری است (که زمانی به آن گلخانه می‌گفتیم) که تصمیم گرفتیم کمپ مبارزه برایان و پلوتن من را در آن قرار دهیم (و فرو رفتن سرد ما). اما در حال حاضر، استخوان هایش خالی است و می خواهم آن را تمام کنم.

طراحی/روشن: انبار هنر/کلاب خانه کودکان

از: به روز رسانی حیاط خلوت خانه مزرعه: همه چیز درباره زمین ورزشی جدید ما

خوب، تا تابستان آینده، نیمه سمت راست انبار را به یک باشگاه تابستانی (و امیدوارم زمستانی) بچه ها تبدیل کنم. نیمه سمت چپ برای حیوانات و غذا و غیره است، اما طرف دیگر خالی است و اگر تمام شود می تواند یک باشگاه واقعاً سرگرم کننده برای بچه ها و همه دوستانشان در تابستان امسال باشد. من این را در جایی تصور می‌کنم که می‌توانند بچه‌های سطل زباله فوق‌العاده درهم و برهم کنند و تجارت کنند.

پس برنامه همینه! برای شروع هیجان‌زده هستم، امیدوارم شما هم هیجان‌زده باشید:) ما پروژه‌های بسیار دیگری نیز داریم و در سال 2025 خانه دوم این پروژه را شروع می‌کنیم، اما این همان چیزی است که من آن را سال «درآمد و یادگیری» می‌نامم. سعی کنید پول زیادی خرج نکنید و قبل از اینکه وارد بازسازی عظیم دیگری شوید، در مورد چشم انداز دیجیتال بیشتر بدانید. مایلیم به زودی تمام پروژه های دیگری را که امسال انجام می دهیم به شما نشان دهم. بسیار زیاد است (و ما برای سالی که احساس خوبی دارد، آماده هستیم). xx

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید