من احساس می‌کنم که می‌توانم خودم را در چند دسته‌های مختلف متخصص بدانم: 1. خرید/خرید در بازار کثیف، 2. برنزه کردن بدون آفتاب، و 3. بهترین نمایش‌ها/فیلم‌های خانوادگی. ما یک خط مشی تلویزیونی تابستانی بسیار ضعیف داریم – آنها صبح ها هنگام کار ما (مگر اینکه در کمپ باشند) مقداری از تلویزیون را دریافت می کنند و اگر بیرون نباشیم در بسیاری از شب های هفته تلویزیون خانوادگی تماشا می کنیم (در واقع در تمام طول سال این کار را انجام می دهیم. ). ما متوجه شده ایم که کمتر به کمیت و بیشتر به کیفیت نمایش هایی که آنها تماشا می کنند اهمیت می دهیم و می خواهیم این کار را به عنوان یک خانواده انجام دهیم (از آنها در iPad های فردی متنفریم). بنابراین امروز می‌خواستم چند مورد را که کل خانواده دوست دارند (بیشتر) و برخی که ممکن است هنوز ندیده‌اید را بیرون بیاورم. دریافته‌ام که آن‌هایی که پس از تماشای نمایش به آن‌ها انگیزه می‌دهند کاری انجام دهند، با ارزش‌ترین هستند – نمایش‌های کاردستی که آنها را به ساختن چیزی وادار می‌کند، علم نشان می‌دهد که آنها را به آزمایش وامی‌دارد، یا نشان می‌دهد که به آنها نشان می‌دهد چگونه مهربان باشند. . تلویزیون این روزها خیلی خوب است، خواهید دید…

سلام جک! نمایش مهربانی

جک مک براییر یک گنجینه ملی است و با شناخت شخصی او (بله، من به خود می بالم) می توانم به شما بگویم که او از هر نظر بسیار دوست داشتنی است. او این نمایش را چند سال پیش اجرا کرد – اساساً یک آقای راجرز امروزی و بالاخره ساخته شد. خیلی عالی است. باعث شد من با نیت خالصش گریه کنم و بعد بخندم چون خنده دار است. جهان به برنامه های تلویزیونی خانوادگی بیشتری مانند این نیاز دارد. از شما، جک و اپل تی‌وی برای ایجاد چنین برنامه‌ای فوق‌العاده خانوادگی و لذت‌بخش، متشکریم.

READ  معماران Schissel Montgomery آپارتمان بروکلین را برای گالری آثار هنری بازسازی کردند

سرگرمی

تا کنون جدیدترین نمایش طراحی/رقابت در تلویزیون. آن عکس دایناسور واقعاً عدالت را رعایت نمی کند. این در مورد 6 نجار پیرمردی است که باید چیزی را که یک کودک از آنها می خواهد “بسازند” – مثل یک تک شاخ 16 اینچی که رنگین کمان را مدفوع می کند. آنها از مهندسی، جوشکاری، نجاری – همه انواع مختلف ساخت برای ایجاد این اختراعات باورنکردنی استفاده می کنند. این خنده دار است و شما این حس را پیدا می کنید که هنگام انجام گرافیک، تهیه کنندگان می خندند یا سنگسار می شوند. شما این را دوست خواهید داشت، نه فقط فرزندانتان. قول میدهم. تا کنون فقط یک فصل و هندرسون ها برای فصل بعدی هیجان زده هستند.

عجیب اما واقعی!

این نمایشی نیست که همه ما تماشا می کنیم، اما بچه های ما عاشق این نمایش هستند، چیزهای زیادی یاد می گیرند و همیشه می خواهند بعد از آن آزمایش کنند. این یکی از نمایش های خانوادگی شبانه ما نیست (بیشتر برای بچه ها طراحی شده است) اما محکم است، آنها چیزهای زیادی یاد می گیرند و آنها را سرگرم می کند.

فرزند مغز

یکی دیگر از برنامه های علمی عالی (با دوستم علی وارد که عالی است). علم عالی به روشی قابل دسترس برای بچه ها.

از اتاق من برو بیرون

بچه ها که اتاق یکدیگر را طراحی می کنند!!!! من تازه این را کشف کردم و فکر می کنم فقط یک فصل است، اما خیلی بامزه است! این دو (سلام کلر!!) با دو خواهر و برادر کار می کنند تا اتاق یکدیگر را کاملاً تزئین کنند. تمام خانواده شروع به تماشای این کردند و بسیار زیباست. اخطار: آن‌ها اتاق‌های دیوانه، با ایده‌های دیوانه‌کننده/سرگرم‌کننده/گران‌قیمت می‌خواهند. من عاشق الهام گرفتن آنها پس از تماشای آن هستم.

READ  Dezeen Debate خانه‌های روستایی بلژیکی را به نمایش می‌گذارد که به "چنین نتیجه تمیزی" می‌رسد.

این به معنای واقعی کلمه فقط در مورد حیوانات ناز است و اینکه چگونه “ناز” آنها آنها را زنده نگه می دارد. همه چیز شایان ستایش، معصومانه و آموزشی است.

ساختنش

سه فصل شگفت انگیز. این افراد بسیار با استعداد، خلاق و با یکدیگر مهربان هستند. میزبان ها خنده دار هستند و استعداد آنها درجه یک است. اگر وبلاگ‌های طراحی را دوست دارید، این نمایش را دوست خواهید داشت. ما باید آن را زود شروع کنیم زیرا آنها همیشه می خواهند بعد از آن چیزی بسازند.

قبل از رفتن: احساس می‌کنم نمی‌توانم این پست را بدون فراخوانی دیگر برنامه‌های مورد علاقه‌مان منتشر کنم که می‌دانم چندین بار در مورد آنها صحبت کرده‌ام اما می‌خواهم همه آنها را اینجا جمع کنم:

1. پرتاب بزرگ سفال (6 فصل!) – عالی، مهربان، با استعداد، و فوق العاده تولید شده است. (من می گویم 5 به بالا در این یکی). هر دوی بچه های ما بعد از این می خواستند در کلاس های سفالگری شرکت کنند و این کار را کردند 🙂
2. آن را میخکوب کرد – آموزشی کمتر، سرگرم کننده تر و خنده دار تر. نمایش آشپزی که تمام خانواده ما آن را دوست دارند.

3. شکوفه کامل – نمایش مسابقه گل که لحظات دیدنی داشت (اما تماشای سطح ضایعات در بعضی مواقع سخت است).
4. منفجر شده دور – استعداد باورنکردنی و واقعاً هیجان انگیز برای تماشا.
5. استاد آشپز جونیور – مسابقه آشپزی فوق العاده چشمگیر بچه ها نشان می دهد که بچه های ما را برای آشپزی ترغیب می کند. یک شب خانوادگی سرگرم کننده جمعه، تماشای یک قسمت در ساعت 4 بعد از ظهر و سپس درست کردن یک وعده غذایی بزرگ با هم است.

READ  هشت بازسازی رنگارنگ که از سایه های پر جنب و جوش برای متحول کردن خانه استفاده می کنند

6. لگو مسترز – ده. خیلی جالب. خیلی با استعداد اینهمه فصل
7. دومینو مستر – آنها سعی کردند روی استادان لگو دو چندان شوند و این خوب است، اما تلاش برای یافتن تعداد زیادی از افراد متخصص در دومینو به نظر من برای تهیه کنندگان بازیگران سخت بود.
8. هولی مولی – برایان و بچه‌ها این یکی را خیلی بیشتر از من دوست دارند – زمین خوردن‌های زیاد، لجبازی‌های احمقانه، و غیره. اما میزبان‌ها فوق‌العاده خنده‌دار هستند و همانطور که گفتم، بچه‌ها و برایان آن را دوست دارند. 5.

پست آنچه بچه‌های ما تابستان امسال تماشا می‌کنند: برنامه‌های تلویزیونی تابستانی بدون گناه مورد علاقه ما (برای کل خانواده) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید