یک دقیقه از زمانی که یک پست مد گذاشتم (یا مدی را که نبودم گذاشتم) می گذرد این شلوارها)، اما من چند شاخه در راه است و همچنین یک تعطیلات بهاری برای جمع کردن وسایل داشتم (کاستاریکا، که هنوز باید شما را پر کنم – فوق العاده بود). بنابراین در اینجا فقط چند چیز وجود دارد که اخیراً آنها را بسیار دوست داشتم.

بلوز | شلوار جین | کیف پول | کفش

من متوجه می شوم که الف بلوز سفید ترکیب شلوار مشکی و شلوار چالش برانگیز است، زیرا می تواند خیلی سریع به “کترینگ” برسد، اما این پیراهن الهام گرفته از لباس های مردانه به طرز جالبی سایز بزرگ است (من دوست دارم این یکی حتی بیشتر در حال حاضر) و بیش از آنهایی که شسته شده اند کشدار اما نه خیلی کشسان شلوار جین کالی مشکی هنوز مدرن/تازه به نظر می رسد. و به من نگاه کن که سعی می کنم کفش پاشنه دار بپوشم! در اورگان! در بهار! من داشته ام این پاپوش ها الان 5 سال است و هنوز هم قوی هستند (احتمالاً به این دلیل که سالی 10 بار آنها را می پوشم). هر زمان که بخواهم احساس ناز داشته باشم اما هنوز هم معمولی به نظر برسم (شب های قرار ملاقات)، اینها را می اندازم و احساس می کنم تلاش کرده ام.

بلوز | کیف پول

جدید من کیف کمری Claire V عالی است، نه لزوماً به خاطر ظاهرش (که خیلی باحال است) بلکه به دلیل اینکه چطور روی بدن من می‌پوشد و می‌خوابد. جنس کیف و بند آن را به گونه‌ای می‌سازد که کاملاً در ناحیه سینه-بغل قرار می‌گیرد و ثابت می‌ماند. کیف کمربند دیگر من (که من چهار تای آن دارم) همیشه به صورت مخفیانه به ناحیه زیر بغل می رود، که خوب است، اما این کیف به دلیل شکل ماه، مقیاس، و انعطاف پارچه در جلوی من باقی می ماند. همچنین بسیار بزرگتر از دیگر من است، کیف پول، تلفن و کیندل من را راحت تر جا می دهد. این به کیف پول روزمره من تبدیل شده است و به راحتی لباس های خود را بالا و پایین می کنم.

READ  نحوه چیدمان اتاق خواب برای استراحت بهینه: 5 چیدمان تست شده با EHD + به جس کمک کنید تا چیدمان خودش را انتخاب کند

لباس پوشیدن | کفش

یک بله بزرگ برای این لباس جین مشکی شسته شده خط A – با جیب!! بسیار بخشنده، بسیار آسان برای پوشیدن، و بسیار همه کاره. خیلی سنگین نیست، اما به اندازه کافی محکم است تا شکل A-line را حفظ کند. شما می توانید بسیاری از بوریتوس های صبحانه را با هیچ ناراحتی بخورید!! و شما همه این اتاق سفید خسته کننده واقعاً به زودی دوز سنگین رنگ رنگ را دریافت می کند. و آن میز دوپینگ به احتمال زیاد بازگردانده می شود (یا برای پروژه آینده احتکار می شود) – در آنجا کار نمی کند.

پلیور | شلوار کوتاه

من به این نیاز نداشتم پیراهن کش نایک، اما خیلی چاپلوس کننده بود. این ممکن است به این دلیل باشد که من در Dicks Sporting Goods و سعی می‌کردم لباس‌های جدید یوگا بپوشم. با این حال، من به طور باورنکردنی از تجربه خرید وحشت کردم (غیرلمس کننده ترین چراغ ها/آینه ها) و این هنوز آنقدر زیبا/مطلق به نظر می رسید که احساس می کردم سرمایه گذاری ارزشمندی است. یا شاید من فقط نیاز داشتم که بعد از امتحان کردن مجموعه‌های یوگای نامطلوب (چه کسی خوب‌ها را می‌سازد؟) احساس خوبی در مورد خودم داشته باشم. زمانی که می‌خواهم لباس ورزشی بپوشم، آن را بسیار پوشیده‌ام، اما همچنین می‌خواهم همچنان احساس زیبایی داشته باشم (شانه‌ها ساختار خوبی دارند و باعث می‌شوند کمر کوچک‌تر به نظر برسد). من مدیوم می پوشم.

شورت مانند دو تابستان گذشته، از Madewell، با آن ضربه کوچک زیبا که پاهای شما را در آغوش نمی گیرد و آنها را بلندتر نشان می دهد (IMHO). اگر می‌خواهید گشاد باشند، اندازه آنها کاملاً درست است (در غیر این صورت اگر می‌خواهید سفت‌تر باشند، اندازه را کم کنید).

READ  گاراژ دوچرخه لاهه برای 8000 دوچرخه سوار فضای ذخیره سازی فراهم می کند

بادگیر | شلوار کوتاه | کفش

برای کاستاریکا، من یک لایه نازک برای پیاده روی صبحگاهی / پیاده روی / زیپلینگ و این عالی بود و تقریبا هر روز می پوشیدمش. این بسیار سبک وزن است و هیچ “گرما” اضافه نمی کند، بلکه فقط یک لایه بین شما و باد ایجاد می کند (یا اگر آماده نیستید در ساعت 7 صبح در یک تانک باشید). من این تابستان را نیز صبح ها قبل از اینکه خیلی گرم شود، می پوشم، اما وقتی هنوز دوست دارم یک لایه لایه داشته باشم. BTW، من مخفیانه می خواهم یک خط کامل از لباس های سگ راه رفتن راه اندازی کنم. به یاد داشته باشید که من در اوایل دهه 20م یک سگ‌باز حرفه‌ای در نیویورک بودم و واقعاً احساس می‌کنم حفره‌هایی در بازار پوشاک وجود دارد تا کسانی از ما که سگ‌هایمان را راه می‌اندازند، حفره‌هایی وجود دارد. لزوماً برای مد نیست، اما کاربردی – من جیب‌هایی با عملکردهای مختلف می‌خواهم، پارچه‌ای که گرم باشد اما وقتی در مایل ۳ هستید گرما را حفظ نکند… مطمئنم که همه اینها از نظر عملکردی وجود دارد، اما من می‌خواهم فقط باشد. بهتر.

بادگیر | شلوار کوتاه | کفش

به هر حال من این بادگیر را در رنگ های سفید و سبز خریدم و سایزش کردم تا سایز بزرگتر باشد. این یک وسیله متوسط ​​است، اما تناسب کوچک آن نیز – فقط جعبه‌ای یکسان را نداشت. من عاشق جیب ها هستم (آنها به راحتی بسته می شوند، اما بدون زیپ باعث می شود در صورت نیاز به راحتی گوشی خود را بگیرید). و ما رسما وارد فاز Teva خود شدیم – من پوشیدم اینها تقریباً هر روز در کاستاریکا، زیرا آنها بسیار راحت/حمایت‌کننده، تنفس‌پذیر هستند (بدیهی است) و فکر می‌کنم باحال به نظر می‌رسند (در حالی که بونیون من را نمی‌پوشانند، مکان بند آن را بی‌اهمیت می‌کند).

READ  ده فضای داخلی که از دیوارهای بلوک شیشه ای برای بازی با نور و سایه استفاده می کنند

ژاکت | ساق پوش | کفش

آخرین من است بادگیر اورلین که کمی گرمتر از دیگری است و زیر ران/ران را برای زمانی که کمی سردتر است می پوشاند. به نظر می رسد سنگین تر از آنچه هست – واقعاً سبک وزن است و بارانی نیست، اما اگر مه آلود باشد در برابر باران مقاوم است. من نرم کره ام را می پوشم جوراب شلواری Vuori (الان 3 جفت دارم و این تمام چیزی است که می پوشم، صادقانه).

آخر هفته خوبی داشته باشید، همگی xx

منابع اتاق خواب:
پنجره ها و درب های بلوط سفید – سیرا پاسیفیک (قاب های آسپن)
درمان های پنجره – نمای دکور
کفپوش – محصولات جنگلی Zena (اورگان رشد و آسیاب)
دیوارکوب، سوئیچ و پریز – جوان سازی
رنگ دیوار – شروین ویلیامز، “Extra White” (که یک سفید سرد است، FYI).
نورگیر – Velux (البته با سایه های تاریک کننده اتاق).

دیدگاهتان را بنویسید