مواد طبیعی و پالت رنگی به تیم طراحی داخلی در Education First کمک کرد تا احساس بیرون بودن در داخل دفتر شرکت در کلرادو را تقریبی کنند.


اول آموزش (EF) در تورهای آموزش زبان در سراسر جهان تخصص دارد و پاسگاه آن در دنور طبقه چهارم و پنجم از اولین ساختمان تجاری چوب چوبی (CLT) شهر را اشغال می کند ، پلات 15به

پذیرایی اداری با میز زمین گیر در دنور ، کلرادو
پذیرایی دفتر دارای راه پله (تصویر بالا) و میز چوبی (بالا) است

تیم طراحی داخلی این شرکت فضای داخلی 4950 متر مربع را با کمک شرکت معماری Gensler توسعه داد.

تیم EF توضیح داد: “همه پروژه های ما سعی می کنند زمینه ای باشند.” “برای این پروژه ، ما از منابع مجازی و تحت اللفظی به طبیعت به عنوان راهی برای ارتباط با فضای خارج از دنور و همچنین فرهنگ” خارج از خانه “آن استفاده کردیم.”

میز بزرگ جمعی در آموزش و پرورش دفتر اول
حجم های جعبه ای که اتاق جلسات ، آشپزخانه و موارد دیگر را در خود جای داده اند با رنگ طبیعی رنگ آمیزی شده اند

کنایه از طبیعت را می توان بلافاصله پس از ورود به پذیرایی دفتر ، که توسط یک میز جعبه ای بزرگ لنگر اند ، مشاهده کرد.

نیمه پایینی میز از لایه هایی از زمین له شده ساخته شده است ، در حالی که یک سایبان بزرگ با رنگ قرمز مایل به قهوه ای طراحی شده است که برای تداعی برآمدگی های ماسه سنگ Red Rocks ، یک پارک کوهستانی واقع در 10 مایلی غرب دنور طراحی شده است.

چند فضای نشیمن آرام با صندلی های لوله ای در فضا گنجانده شده است ، به عنوان اشاره ای به کابین های چوبی که در مناطق روستایی بیشتر کلرادو یافت می شوند.

READ  ده فضای داخلی با طراحی کلاسیک و معاصر دانمارکی
سالن دفاتر داخلی دفتر در دنور ، کلرادو
درهای شیشه ای را می توان عقب انداخت تا سالن شرکت باز شود

اتاق پذیرایی خصوصی ، آشپزخانه ، غرفه های تلفن و سالن اجتماعات شرکت مانند بسیاری از پذیرایی ، در داخل جلد های جعبه ای جدا از پوسته ساختمان قرار گرفته است.

تیم طراحی می گوید: “به جای تلاش برای مخفی کردن ساختار همانطور که ممکن است در یک ساختمان کمتر جالب وجود داشته باشد ، ستون هایی با اتاق ها و پارتیشن های دیوار بلعیده شود ، ما به دنبال جشن گرفتن آن بودیم.”

اتاق Meetin با پرده در دفتر اول آموزش و پرورش
پرده های با الیاف طبیعی به کنترل سطح سر و صدا کمک می کند

هر یک از “جعبه ها” به رنگی رنگ آمیزی شده اند که به طور ملموس به عناصر مختلف طبیعت اشاره می کند ، یکی با بژ شنی و دیگری با رنگ آبی آسمانی به پایان رسیده است.

همه آنها با پرده های الیاف طبیعی مجهز شده اند تا بتوانند صدا را آرام کنند به غیر از سالن ، که دارای درهای شیشه ای هماهنگ است که در صورت نیاز به استفاده از فضا برای مجالس بزرگتر ، می توان آنها را عقب انداخت.

براکت با مبل های داخلی اداری در دنور ، کلرادو است
مناطق جداگانه در لبه دفتر واقع شده است

کارکنان می توانند در مناطق جداگانه ای که در اطراف محیط دفتر ظاهر می شوند ، بیشتر ملاقات کنند ، با مبل های راحت ، گیاهان گلدانی برگدار و لامپ های آویز چوبی.

تعداد انگشت شماری از مبلمان در فضای باز مانند صندلی های تاب دار با زنجیر در فضای داخلی ادغام شده اند تا به احساس بیرون بودن کمک کنند.

بقیه دفتر مملو از میزهای میز کار است که به راحتی در اطراف واحدهای ذخیره سازی چوب سفارشی که با تخته سفید برای جلسات طوفان فکری بداهه تعبیه شده اند ، سازماندهی شده است.

READ  خانواده ای از میزهای مدرن-مرتبط-صنعتی
آویزان کردن صندلی های تاب در دفتر اول آموزش و پرورش
برخی از مناطق دارای مبلمان بیرونی هستند

دو سطح دفتر از طریق یک راه پله ساخته شده از همان CLT که در ساخت ساختمان استفاده شده است به هم متصل می شوند.

نرده آن که به منظور “احساس عبور از جنگل درختان” طراحی شده است ، شامل مجموعه ای از تیرهای چوبی عمودی است که از طبقه چهارم تا سقف طبقه پنجم بالا می روند.

ویژگی های راه پله چوبی در دفتر آموزش First's Denver
یک راه پله CLT دو طبقه دفتر را به هم متصل می کند

EF که در سال 1965 تأسیس شد ، آموزش زبان را با مبادلات فرهنگی ترکیب می کند و شرکت کنندگان را تشویق می کند تا با انجام این کار یاد بگیرند.

دفتر دنور این شرکت یکی از شش پروژه ای است که در بخش داخلی فضای بزرگ محل کار امسال جوایز Dezeen قرار گرفته است.

برخی دیگر که در حال اجرا هستند شامل ستاد سبک زندگی و مارک سلامتی Goop هستند که استودیو Rapt آن را با رنگهای ملایم و مبلمان گرد برای ایجاد یک محیط آرام بخش تزئین کرده است.

عکاسی توسط دیوید لاوربه


اعتبار پروژه:

معمار پروژه: رونی لئونه ، جنسلر (دنور)
ساخت و ساز: شرکت ساختمانی رند

دیدگاهتان را بنویسید