ارتقاء دزین: کیانوی Aman که در باغی مخفی ساخته شده و توسط جنگل احاطه شده است ، توسط معمار کری هیل ، معمار اهل سنگاپور ، طراحی شد و در جوایز این هفته AHEAD آسیا به عنوان هتل سال انتخاب شد.


در ادامه مراسم هفته گذشته جوایز MEA در دبی ، در پیش – که مخفف جوایز تجربه و طراحی مهمان نوازی است – در مراسم جوایز مجازی برندگان خود در آسیا 2021 را نشان داد. این رویداد از پروژه های مهمان نوازی جدید از سراسر آسیا تجلیل می کند.

عکسی از اتاق های مهمان در هتل های Zannier
اتاق های هتل در Zanier Hotels ‘Bãi San Hô

امسال ، هتل های ژاپنی به ویژه موفق شدند و The Aman Kyoto جایزه معتبر AHEAD Asia Hotel of the Year و همچنین جایزه ای برای بهترین اقامتگاه را از آن خود کرد.

بخشی از گروه اقامتگاه های امان-یک شرکت مهمانداری چند ملیتی با دفتر مرکزی سوئیس که دارای 33 اقامتگاه ، هتل و اقامتگاه خصوصی در 20 کشور جهان است-کیوتوی امان در باغی مخفی در مرکز یک جنگل و با فاصله کمی از طلا ساخته شده است. معبد کینکاکو جی.

عکسی از پنجره ای که به منظره ای پر از برف نگاه می کند
لابی فضاهای عمومی را در پارک Hyatt Niseko Hanazono تبلیغ می کند

این پروژه آخرین پروژه معمار استرالیایی کری هیل برای امان قبل از مرگ او در سال 2018 بود.

داوران هتل را به خاطر سادگی و نحوه ترکیب بی نقص آن با محیط اطراف تحسین کردند. این هیئت از آن به عنوان “خلاقیت استثنایی که باغ جنگلی موجود در آن را پذیرفته و تقویت کرده است” یاد کرد.

عکسی از جنگل اطراف The Aman Kyoto Resort
تفرجگاه Aman Kyoto توسط جنگل احاطه شده است

همچنین در ژاپن ، هتل K5 توکیو Claesson Koivisto Rune ، که در ساختمان سابق بانک واقع شده است ، جایزه Hotel Conversion را از آن خود کرد ، در حالی که پیست اسکی Park Hyatt Niseko Hanazono توسط استودیو BAR جایزه Spa and Wellness and Lobby and Public Spaces را دریافت کرد. ، توسط داوران به خاطر فضای گرم آن مورد ستایش قرار گرفت.

READ  استودیو Mizzi از چارلی و کارخانه شکلات سازی برای رستوران استفاده می کند

هتل Lijiang Hylla Vintage ، طراحی شده توسط طراحی گوانتانگ بزرگترین برنده جوایز شبانه سه جایزه از جمله مفهوم جدید ، محوطه سازی و فضاهای بیرونی و جوایز Hotel Newbuild بود.

عکسی از هتل Newbuild
هتل Lijiang Hylla Vintage بزرگترین برنده جایزه شب بود که سه جایزه را از آن خود کرد

هتل Lijiang Hylla Vintage واقع در 2400 متر بالاتر از سطح دریا در چشم انداز کوهستانی دیدنی در پادشاهی باستانی Naxi ، به دلیل ترکیب آن با محیط اطراف خود مورد ستایش قرار گرفت.

داوران که با استفاده از مصالح بازیابی شده و محلی ساخته شده اند ، از روشی که طبیعی و پایدار آن گذشته خود را با فلسفه آینده نگر پیوند می دهد ، قدردانی کردند.

داوران معتقد بودند که موفقیت پروژه بر “نحوه محو شدن خطوط بین محیطهای طبیعی و ساخته شده” استوار است و آن را به عنوان “اصلی مطلق ، رویایی و مشابه آن در سرزمین اصلی چین” توصیف می کند.

عکسی از سالن بار بار
Too High Bar بلندترین میله در هنگ کنگ است

برندگان دیگر شامل Zanier Hotels ‘Bãi San Hô – یک تفریحگاه ساحلی لوکس واقع در Phu Yen ، ویتنام است که جایزه اتاق مهمان را به خود اختصاص داد. 73 ویلای مستقل هتل که با استفاده از مصالح محلی ساخته شده اند ، از انواع اتاق های مختلف با الهام از سبک های مختلف بومی تشکیل شده اند.

دو هتل متعلق به گروه هتل ها و استراحتگاه های رزوود نیز از این مراسم جوایز خانگی دریافت کردند.

محوطه سازی و فضای بیرونی هتل Lijiang Hylla Vintage
محوطه سازی و فضای بیرونی هتل Lijiang Hylla Vintage

با داشتن دو استخر روباز ، یک سالن بدنسازی خصوصی ، باغ های وسیع و چشم اندازهای زیبا در بندر ، Harbour House در طبقه 57 خیابان رزوود هنگ کنگ برنده جایزه سوئیت شد در حالی که Rosewood Guangzhou در رده نوار ، باشگاه یا سالن به خاطر مجلل بودن برنده شد. نوار بسیار بالا در طبقه 107 – بلندترین نوار در شهر.

READ  IKEA + رنگ خام شما را به استقبال از رنگ‌های زنده + الگوها دعوت می‌کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز AHEAD ، از آن دیدن کنید سایت اینترنتیبه


محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای AHEAD Awards به عنوان بخشی از مشارکت نوشته شده است. در اینجا درباره محتوای مشارکت Dezeen اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید