اگر طراحی بلد باشید بدون شک با کار آن آشنا هستید آماندا جین جونز. کار نمادین او به عنوان طراح بنیانگذار کینکولک نه تنها برای مجله بلکه برای یک نسل هویت بصری ایجاد کرد. (آن نسل هزاره خواهد بود.) Kinfolk و چشم انداز یدکی آن که در سال 2011 راه اندازی شد، مجموعه ای زیبایی شناختی اما همچنین ارزشی ایجاد کرد: دقت، زیبایی، صرفه جویی مصرف کننده در مرز اسپارتان.

رارارارارارارارارا?????????????????

در این هفته میلک شیک، ما با آماندا در مورد میراث موفقیت هیولا صحبت کردیم – و اینکه چگونه زندگی او را اکنون به عنوان یک چند خط فاصله بسیار شکل داده است: طراح گرافیک آزاد، تصویرگر و نویسنده، نه به عنوان سازنده پازل. (آخرین پازل های او اکنون در Four Points موجود است.او همچنین نویسنده کتاب کودک است، با آخرین عنوان خود، Fuzzy Furry Ouch، در اواخر این ماه منتشر می شود. ما از او پرسیدیم که وقتی برای کودکان طراحی می کند، کارش چگونه تغییر می کند: او می گوید: «در واقع خیلی زیاد است. این بسیار سرگرم کننده و بازیگوش و رنگارنگ است و به من یادآوری کرده که خودم را آنقدر جدی نگیرم. بعد از 13 شماره با Kinfolk، من به نوعی در یک جعبه طراحی بودم، و همه مشتریانم برای زیبایی شناسی Kinfolk به من مراجعه کردند، که من آن را دوست داشتم و از آن بسیار سپاسگزارم، اما مدت زیادی است که این کار را انجام می دهم. من فقط به نوعی مشتاق رنگ بیشتر و چیزهای سرگرم کننده تر بودم، که با سبک زندگی فعلی من با بچه هایم مطابقت داشت. من هنوز هر دو را انجام می دهم، اما چیزی که در مورد طراحی جالب است این است که سبک شما می تواند همیشه در حال تغییر باشد، درست مانند مد یا طراحی داخلی. اگر نمی خواهید لازم نیست خود را در جعبه قرار دهید.»

READ  10 هتل برتر Dezeen در سال 2023

مسئله خویشاوندی

مسئله خویشاوندی

دختری که روزنامه در دست دارد

همچنین در میلک شیک این هفته، از جونز می‌پرسیم که چگونه در یک مزرعه شلوغ برای خود فضا پیدا کنید. او می گوید: «من همیشه به مردم می گویم که همیشه برای شما جا هست. «فضای هنری می‌تواند در حال حاضر بسیار اشباع شده باشد، اما تنها یکی از شما وجود دارد، و اگر سخت کار کنید، می‌توانید فضایی منحصر به فرد برای خود بسازید. و باید مراقب خود و روابط خود باشید. من هویت های زیادی دارم. من یک مادر و یک طراح هستم و تلاش برای یافتن این تعادل ثابت است. این هرگز کامل نیست. اما مادر بودن باعث می‌شود طراح بهتری باشم و وقتی برای طراحی و خلق آثارم وقت بگذارم، مادر بهتری هستم.»

برای اطلاعات بیشتر، هماهنگ کنید!

دو بچه کتاب در دست دارند

نوزاد با قنداق

زنی که پوسترهای الفبا را در دست دارد

کتاب جو گریر

مهره شطرنج با دست

کدو با مبلمان چوبی

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

دیدگاهتان را بنویسید