اگر قبلاً نمی دانید، Drew of خانه تنها فاکس یک خالق محتوای DIY باورنکردنی است که کارش بسیار الهام بخش و سرگرم کننده است (شما باید او را بررسی کنید کانال یوتیوب!). بنابراین، وقتی او خواست در مورد تغییر آشپزخانه اخیر خود که به تنهایی بازسازی کرده است بنویسد، ما البته گفتیم بله لطفا. پس لطفا لذت ببرید و حتما او را دنبال کنید اینجا اگر قبلا این کار را نکرده اید.

وقتی دوبلکس انباشته Revival اسپانیایی سال 1929 خود را خریدم، دو واحد را با هم باز کردم که دو آشپزخانه برایم باقی گذاشت. آشپزخانه پایین با کاشی اصلی دست نخورده بود و قسمت بالایی آن اخیراً بازسازی شده بود و هیچ شخصیت اصلی باقی نمانده بود. از آنجایی که می خواستم از طبقه بالا به عنوان فضای نشیمن استفاده کنم (پایین بیشتر فضای کاری است) که آشپزخانه است، تصمیم گرفتم ابتدا آن را بازسازی کنم.

این اولین پروژه ای بود که با یک نسخه نمایشی گسترده انجام دادم و خلاقیتی را که به من ارائه کرد را دوست داشتم. تصمیم گرفتم دیوار اتاق ناهارخوری را با یک طاق بزرگ به انباری پیشخدمت باز کنم. همچنین تصمیم گرفتم با برداشتن درهای کابینت های بالایی و پوشاندن قسمت پشتی آن با بقایای سنگ مرمر از روی میز، انباری پیشخدمت را به یک کافه بار تبدیل کنم.

کابینت ها کاملاً نو با درهای داخلی بودند، بنابراین ترجیح دادم آنها را نگه دارم. می‌دانستم که می‌خواهم کانترها نقطه کانونی اصلی باشند، بنابراین انتخاب سنگ مرمر من در اولویت بود. چند متری سنگی را مرور کردم تا اینکه یک تخته سنگی کالاکاتا مونه را پیدا کردم که دوستش داشتم. سنگ مرمر یک الگوی دانه واقعا جالب داشت که خیلی ها را می ترساند، اما من دیدی داشتم و عاشق شدم! از سازنده کانترم پرسیدم که آیا می‌توانم همه قالب‌ها را با او قرار دهم تا بدانم دید من به‌خوبی اجرا می‌شود. او حتی پیشنهاد کرد که یک سینک با برخی از بریدگی ها ایجاد کنیم و من فکر کردم که این فقط یک ایده شگفت انگیز بود. من حتی نمی دانستم که یک سینک مرمری یکپارچه کاری است که شما می توانید انجام دهید … چه رسد به یک دفع زباله.

READ  استودیو پائولو فراری رستوران تورنتو را به عنوان "دنیایی برای خودش" طراحی می کند.

می‌دانستم که می‌خواهم روی کابینت تاریک شوم تا حال و هوای غیرمنتظره‌تری برای آشپزخانه‌ام ایجاد کنم. من رفتم با ون بورن براون از بنجامین مور که مستقیماً از رگه های مرمر بیرون کشیدم. برای سخت افزار، من انتخاب کردم دستگیره های برنجی بدون لاک از جوانسازی، که به نظر من به خوبی به سبک اسپانیایی خانه گره خورده است. وقتی برای اولین بار کابینت را به اشتراک گذاشتم، پاسخ در واقع آنقدر که فکر می کردم مثبت نبود! اکثریت خانواده فاکس تنها کابینت های سفید را به قهوه ای ترجیح می دادند زیرا باعث درخشش سنگ مرمر می شد. با این حال، دیدی داشتم و می‌دانستم که گچ سبک‌تر روی نیمه‌های بالایی آن را روشن‌تر می‌کند و در عین حال حرکات ظریفی را اضافه می‌کند.

قبل از استفاده از گچ، من یک هود برد از چند 2×4 و یک درج هود هواکشی که در آمازون خریدم ساختم. شومینه‌های خانه همان چیزی هستند که الهام‌بخش شکل اولیه بودند که بعداً کمی تغییر یافت و به چیزی که من احساس می‌کردم فعلی‌تر بود تغییر داده شد. این یک DIY متفاوت برای من بود، زیرا من واقعاً هرگز چیزی را در خانه ای نساختم که عملکردی داشته باشد. این نوع پروژه‌ها همیشه کمی مرا می‌ترسانند و من تقریباً به تازگی یک هود پیش ساخته خریداری کرده‌ام، اما احساس می‌کنم که ساختن خودم بسیار سودمندتر خواهد بود. 10000000% بود و هود برد با همون گچی که روی دیوارها استفاده کردم تموم شد. من می‌خواستم دیوارها و سقف را به صورت سنگی نمایان کنم و انتخاب کردم Tonachino Firenze از Meoded، که به رنگی بود که اکنون می توانید به عنوان “Drew’s White” درخواست کنید. مدیددر حقیقترنگ را به نام من، هاها! وقتی به آن اشاره کردند، باورم نمی شد.

استفاده از گچ بر روی دیوارها بسیار ساده و بسیار رضایت بخش است، با این حال، سقف داستان کاملاً دیگری است. من از یک ماله فلزی استفاده کردم و گچ را روی دیوارها و زیر تمام طاق ها نیز سنگ زدم. وقتی نوبت به انجام سقف رسید، گچ در حال سقوط بود و از روی همه چیز چکه می کرد. خیلی کثیف می شد و نیمی از محصول روی زمین قرار می گرفت، اما وقتی همه چیز روکش دوم داشت، عالی بود. من مقداری رنگ همرنگ با گچ داشتم و درج‌های نور قوطی را برای پایان یکپارچه رنگ کردم.

READ  درس هایی برای یادگیری: سکسکه های بازسازی خانه سه رودخانه (یک PSA در مورد مسائل قابل اجتناب)

من در واقع ترجیح دادم کف کاشی را آخرین بار انجام دهم و تنها دلیلش این بود که حدود 2 ماه طول کشید تا کاشی رسید. من از کاشی Cle سفارش دادم و اینها هستند کاشی سنگ فرش انباری. من آنها را در یک الگوی آجر افست سنتی قرار دادم اما شکل مربعی کاشی بیشتر ظاهر سنگفرش را ایجاد می کند. همچنین این اولین باری بود که در زندگی ام چیزی را کاشی می کردم اما اصلاً سخت نبود! من در واقع متوجه شدم که هود برد از کاشی کاری در این فضا پیچیده تر است. ما یک اره کاشی از Home Depot گرفتیم و من تمام قطعات لبه را برش دادم در حالی که دوستم جاستین قطعات برش را چید و اندازه گرفت. بعد از 3 روز برش و ملات کاری مداوم، 24 ساعت دیگر اجازه می دهیم کف کاملاً سفت شود و هر درز را با دوغاب لوله گذاری می کنیم. لوله‌کشی در دوغاب چیزی است که بیشتر در کار سنگ‌تراشی می‌بینید، اما من می‌خواستم کف‌ها آن ظاهر قدیمی و قدیمی را داشته باشند، و دادن ظاهری «دست‌ساز» به دوغاب به این تأثیر می‌افزاید.

بعد از سه ماه کار در آشپزخانه، شروع به شکل گیری کرد. من از روز اول دقیقاً این آشپزخانه را در سر داشتم و در حال تبدیل شدن به واقعیت بود! دو تا عتیقه گیر که از یک مغازه عتیقه فروشی در پاسادنا تهیه کرده بودم آویزان کردم. من به شدت به قطعات اسپانیایی به سبک گوتیک علاقه داشتم و دوست دارم آنها را با مواد نرم تری مانند سنگ مرمر کنار هم قرار دهم. من تمام فلزات را مخلوط کردم و می دانستم که مس عنصر بزرگی در آشپزخانه خواهد بود. من فقط گرمای مس را دوست دارم که فضا می دهد. بعد از جمع‌آوری همه چیزهایی که برای این فضا جمع‌آوری می‌کردم، نوبت به استایل کردن رسید. در قهوه‌بار، دستگاه اسپرسوساز جدید را راه‌اندازی کردم که مقداری از فولاد ضد زنگ را که می‌توانید در یخچال و محدوده آن ببینید، به هم متصل می‌کند. تقریباً فراموش کردم که بگویم محدوده ای که برای این آشپزخانه به دست آوردم چقدر فوق العاده خیره کننده است. او در Wayfair پیدا شد و من فقط یک ماه پس از دیدن زمان‌های ارسال بیش از یک سال در فروشگاه‌های دیگر، این محدوده را دریافت کردم.

READ  The Link Up: شورت تعطیلات امیلی، صندل های زیبا و راحت و برالت فوق العاده نرم که ارزش تبلیغات را دارد

قفسه‌های باز با ظروف شیشه‌ای، گلدان‌های مسی، و گنجینه‌های عتیقه جمع‌آوری‌شده از بازارهای کثیف در اطراف لس‌آنجلس روی هم چیده شده بود. در فضای اصلی آشپزخانه، من تعداد بیشتری از اقلام اصلی آشپزخانه شما مانند میکسر، کاسه و قوطی را به همراه برخی از وسایل نه چندان معمول آشپزخانه شما مانند جا شمعدانی آویزان به سبک گوتیک اضافه کردم! شما همچنین می توانید یک لامپ را روی یکی از پیشخوان ها پیدا کنید. آشپزخانه یکی از دو اتاق کامل خانه من است و باید بگویم که در حال حاضر مورد علاقه من است. کابینت های قهوه ای انتخاب بسیار خوبی بودند و هر روز این آشپزخانه را در نور جدیدی می بینم که باعث می شود بیشتر عاشق آن شوم. حدود یک ماه از اتمام آن می گذرد و متوجه شده ام که بیشتر آشپزی می کنم، البته قهوه درست می کنم و از آفتاب اولیه صبح لذت می برم. وقتی این فضا را در اینستاگرامم به اشتراک گذاشتم، پاسخ باورنکردنی بود. من هرگز در مورد پروژه ای که انجام داده ام این همه نظر و پیام محبت آمیز نداشته ام! گوشه صبحانه یک کار در حال انجام است، اما من برای طراحی به همراه آشپزخانه برنامه ریزی می کنم. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم بقیه خانه چگونه می شود!

*طراحی و عکس توسط درو مایکل اسکات از Lone Fox Home

The post آشپزخانه بسته بندی شده توسط Drew Michael Scott که ممکن است شما را مجبور به طراحی هود خود کند اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید