رنگ آبی سرد به نام Bright Skies توسط مارک رنگ Dulux به عنوان رنگ سال 2022 انتخاب شده است.


این رنگ که توسط دولوکس به عنوان “آبی مایل به آبی و روشن” توصیف شده است به این دلیل انتخاب شده است که “کاملاً خوش بینی و میل به شروعی تازه را که حال و هوای لحظه را نشان می دهد” به تصویر می کشد.

ساختمانی که به رنگ آبی آسمان روشن Dulux رنگ آمیزی شده است
آسمان روشن یک رنگ آبی سرد است که یادآور فضای باز است

ماریان شیلینگفورد ، مدیر خلاق در گفت: “تجربه مشترک احساس گرفتار شدن در داخل و نگرانی فزاینده برای آینده سیاره زیبا و در عین حال شکننده ما به آسمان روشن مرتبط است.” دولوکس انگلستانبه

او به دزین می گوید: “در حال حاضر ، مردم می خواهند احساس تجدید حیات کنند و از آزادی هایی که به آنها باز می گردد ، لذت ببرند و به دنبال ایده های جدید باشند.”

برجی با رنگ آمیزی Bright Skies رنگ آمیزی شده است
این رنگ نشان دهنده خوش بینی مربوط به سال 2022 است

آسمان روشن نوزدهمین رنگی است که به عنوان رنگ سال Dulux انتخاب شده است. این مجموعه توسط طیف وسیعی از متخصصان در زمینه طراحی ، مد ، فضای داخلی ، اقتصاد اجتماعی و معماری به دلیل ویژگی های “روح انگیز” آن انتخاب شد.

این رنگ همچنین به دلیل انعطاف پذیری آن شناخته شد ، به ویژه در زمانی که مردم در حال حرکت در فضاهای کاری ترکیبی و سازگار شدن با شرایط جدید سفر هستند.

فضای داخلی زنده رنگ آمیزی شده با رنگ Bright Skies
این نوزدهمین رنگ سال است

شیلینگفورد می گوید: “این به ما امکان می دهد تا در مکان هایی که زندگی می کنیم و کار می کنیم ، هوای تازه لازم را به ما بدهد.” او ادامه داد: “در یک سال گذشته ، ما عمدتا در داخل بسته بودیم و از پنجره به این رنگ خیره شده بودیم در حالی که رویای تعطیلات لغو شده بود.”

READ  شما نمی خواهید این 9 پروژه خانه را از دست بدهید - مواردی که باید دنبال کنید!

“تمایل ما برای ارتباط مجدد با طبیعت و درک بیشتر از مزایای سلامتی که از بیرون رفتن داریم ، ما را به سمت یک پالت بیوفیلیک تر در طراحی داخلی کشانده است.”

با توجه به پنل ، انتخاب رنگ بخشی از گرایش به رنگ های پر جنب و جوش و روشنایی است. این دور شدن از رنگ های قبلی سال مانند Brave Ground ، یک رنگ خاکی و خنثی است.

هلین ون جنت ، رئیس شرکت مادر Dulux توضیح داد: “امسال ، رنگ های پر جنب و جوش و رنگ روشن دوباره ظاهر می شوند-بازتابی از شاید نیاز ما به مثبت اندیشی و رویکردی تازه.” مرکز زیبایی شناسی جهانی AkzoNobelبه

یک طاق گرد آبی رنگ
انتخاب رنگ نشان دهنده بازگشت به سمت روندهای رنگی پر جنب و جوش است

Dulux همچنین انواع مختلفی از پالت های رنگی را توسعه داده است که می توانند آسمان روشن را ستایش کنند. در میان آنها رنگ های سبز و آبی روشن وجود دارد که به طور مشابه میل فعلی برای رنگ های مرتبط با طبیعت و فضای باز را منعکس می کند.

آسمان روشن نشانه بازگشت به رنگهای پاستلی مانند سبز آرام آرام Tranquil Dawn است ، سایه ای سبز-سرد که دولوکس آن را به عنوان رنگ سال 2020 انتخاب کرد. انتخاب رنگ توسط میشل اوگوندهین ، ویراستار داخلی ، که آن را “لاکونیک” می دانست ، مورد سوال قرار گرفت. سبز مه آلود “

دیدگاهتان را بنویسید