استودیوی معماری Lanza Atelier یک نمایشگاه هنری در نیویورک را با میزها و چهارپایه های تخته سه لا در اندازه های مختلف آماده کرده است که می توان آنها را جدا کرد، بسته بندی کرد و در پایان نمایشگاه بین بازدیدکنندگان توزیع کرد.


طراحی برای نمایشگاه منبع مجدد شامل 56 تکه مبلمان است که برای پر کردن پلان مثلثی طبقه طبقه بندی شده اند ویترین فروشگاه برای هنر و معماری گالری در سوهو

چهار چهارپایه و میز سبز بیرون نمایشگاه Re-Source
آتلیه لانزا نمایشگاه Re-Source را با میزها و چهارپایه های جداشدنی پر کرد

اینها برای نمایش 26 اثر از معماران و طراحان نوظهور استفاده می شوند که به طور کامل از مواد باقیمانده موجود در فضاهای ذخیره سازی Storefront تشکیل شده اند.

آتلیه لانزا وظیفه ایجاد محیطی برای نمایش این قطعات را بر عهده داشت و به طور مشابه اهمیت استفاده مجدد و استفاده مجدد از مواد را منعکس می کند.

فضای داخلی نمایشگاه Re-source در گالری Storefront for Art and Architecture با ردیفی از میزهای سبز روشن اثر Lanza Atelier
هنگامی که بازدیدکننده یک اثر هنری را خریداری می کند، قطعات مبلمان هدیه داده می شود

با این هدف، استودیو هر میز و صندلی سبز روشن را با استفاده از تخته های به هم پیوسته از تخته سه لا برش CNC ساخت، که در آینده جداسازی، حمل و نقل و مونتاژ مجدد را تا حد امکان ساده کرد.

بنابراین، هنگامی که بازدیدکنندگان یک اثر هنری را از نمایشگاه خریداری می‌کنند، می‌توانند مبلمانی را که روی آن نمایش داده شده است، به خانه ببرند تا طول عمر آن را افزایش دهند.

“ما می خواستیم یک طرح نمایشگاهی را پیشنهاد کنیم که بتواند زندگی پس از مرگ داشته باشد.” راه اندازی آتلیه شریک موسس ایزابل مارتینز آباسکال به Dezeen گفت. “این بدان معناست که قطعات به عنوان یک کل با هم کار می کنند اما می توانند توزیع شوند و به چیز دیگری تبدیل شوند.”

READ  14 زن بازسازی‌کننده که نمی‌توانیم از تعقیب آنها خودداری کنیم
مجموعه ای منحنی از میزهای سبز در ویترین فروشگاه برای هنر و معماری
طراحی سایت خاص در طول گالری Storefront اجرا می شود

در فضای نمایشگاه، قطعات از سر به انتها ردیف شدند تا یک سطح پیوسته ایجاد شود.

آباسکال گفت: «فروشگاه فضای خاصی است. “بسیار نازک، بلند است و نمای بسیار پویایی دارد. ما می خواستیم از یک لبه به لبه دیگر آن برویم تا همه چیز به عنوان یک تجربه منحصر به فرد به هم متصل شود.”

Re-Source که اولین نمایشگاه حضوری Storefront از زمان شروع همه‌گیری بود، از منابع مادی موجود گالری برای جمع‌آوری پول برای ادامه بقای آن استفاده کرد.

و آباسکال امیدوار است که قطعات مبلمانی که می‌توانند نقش خود را در تامین بودجه گالری ایفا کنند.

او گفت: “هدف این است که در نهایت، همه آنها در نهایت توسط مردم در خانه های خود مورد استفاده مجدد قرار گیرند و همزمان از ماموریت Storefront پشتیبانی کنند.”

ردیف میزهای سبز در هم تنیده توسط آتلیه لانزا برای ویترین فروشگاه برای هنر و معماری
جداول برای تشکیل یک سطح پیوسته ترکیب می شوند

آثار Lanza Atelier برای نمایش Re-Source در جوایز Dezeen 2021 در کنار طراحی Youssofzay + Hart برای نمایشگاه No Show که شامل مجموعه‌ای از اتاق‌های به هم پیوسته است که از مواد موجود در فروشگاه‌های سخت‌افزار تشکیل شده‌اند، در فهرست نهایی قرار گرفت.

طراحی استودیو 10 برای نمایشگاه Fashioned from Nature، که در پاسگاه V&A’s Shenzhen قرار دارد، امسال جایزه برتر در دسته طراحی نمایشگاه را به خود اختصاص داد.

عکاسی توسط فرانسیس ژیکوفسکی.

دیدگاهتان را بنویسید