“هیچ چیز نرم تر و انعطاف پذیرتر از آب نیست، اما هیچ چیز نمی تواند در برابر آن مقاومت کند.” فیلسوف چینی لائوتسه در یک جمله مختصر، دوگانگی حیاتی‌ترین عنصر زندگی را به تصویر کشید، عنصری که می‌تواند حس آرامش را به ذهن و بدن القا کند، و در عین حال پتانسیلی برای برافراشتن نیروی غیرقابل انکار خود در خود دارد. همین دوگانگی در تجربه لوکسی که توسط آن تلقین شده آشکار است آبگرم آبگرم Aquatica Vibe Infinity، تنها جکوزی مجهز به صندلی درمانی فعال و غیرفعال است.

اگر تا به حال در یک نهر یا رودخانه خیس شده اید و پشت خود را به سمتی گذاشته اید در منطقه ای که آب از میان سنگ ها با سرعتی سریع تر و شدیدتر عبور می کند، ممکن است بتوانید این حس را القا کنید که آب به طور همزمان بدن را هل می دهد و بلند می کند. این یک احساس آرامش بخش و در عین حال بسیار فیزیکی است که شبیه به ماساژ سنتی عمل می کند: کاهش دهنده تنش شدید و در عین حال قوی. جکوزی آبگرم آبگرم آبگرم اینفینیتی Aquatica Vibe به گونه ای طراحی شده است که همان تصور غوطه ور از بی وزنی را به زور و با تحریک فیزیکی فعال با استفاده از عنصر اصلی دیگر ایجاد کند: هوا.

جزئیات 40 جت گرداب قدرتمند و 24 نازل ماساژ هوا که آب حباب‌دار را از صندلی اسپا پرتاب می‌کند.

احساس بی وزنی با ادغام 40 جت گرداب قدرتمند و 24 نازل ماساژ هوا امکان پذیر می شود و نیروی کافی را به پشت و بازوها وارد می کند تا به معنای واقعی کلمه بدن را به اندازه روحیه غواصی بالا ببرد. جت‌های هوا با طراحی سفارشی از جنس استنلس استیل به صورت استراتژیک روی صندلی درمان فعال قرار می‌گیرند تا بدن حمام‌کننده را بلند کنند، و در عین حال از یک هیدروماساژ قدرتمند در پشت و بازوها لذت می‌برند، حس شناور بودن و بی‌وزنی را ایجاد می‌کنند.

سس مخفی Aquatica، مینی جت های اختصاصی VorteX آنها است که بر اساس چیزی به نام اثر Venturi است. فشار آب ابتدا در داخل یک بخش فشرده از اتصالات جت اختصاصی آنها کاهش می یابد. این ناحیه باریک مکش ایجاد می کند و هوا را از بیرون می کشد تا صدها هزار حباب ریز هوا را به سمت بالا و روی بدن منفجر کند. اگر چیزی به عنوان مرگ هزاران بریدگی وجود داشته باشد، این وان با میلیاردها حباب حالت سعادت را القا می کند.

مدل طراحی ساخته شده از تخته فوم با زن درازکش برای تست ارگونومی.

طراحان Aquatica همچنین زمان زیادی را برای تعیین ارگونومیک ترین انحنای این آبگرم آبگرم هیدروماساژ، ردیابی ستون فقرات و همچنین حمایت از پاها در یک موقعیت خنثی و راحت صرف کردند. همچنین یک بخش صندلی درمان غیرفعال وجود دارد که به موازات آن برای استراحت یا اشتراک‌گذاری تجربه اسپا قرار گرفته است.

هنگام طراحی صندلی اکتیو تراپی، مطالعات ارگونومیک راحت ترین صندلی های سالن موجود در بازار را در نظر گرفتیم. وضعیت‌های مختلف نشستن روی افراد با تیپ‌ها و قدهای مختلف در نظر گرفته شد و مورد آزمایش قرار گرفت. مطالعه ارگونومیک به تنهایی چندین ماه طول کشید تا تکمیل شود. – جوزف برنشتاین، آکواتیکا

اسپاها عمدتاً با حس لامسه مرتبط هستند – خواه گرما، نیروی آب یا شناور باشد. اما Aquatica با یکپارچه سازی LED های محیطی متعدد برای جلوه لبه بی نهایت، عنصر اضافی را به تجربه آبگرم خود اضافه کرد. در نظر گرفته شده است که فضای آبگرم را با عنصری از کروموتراپی القا کند – واقعاً نشانه ای برای همنام خود.

READ  سرامیک های ضد میکروبی Fiandre Architectural Surfaces در دفتر توکیو استفاده می شود

رندر بالای آبگرم که چراغ سبز LED را نشان می دهد.

با توجه به شرایط مسکونی و ترجیحات زیبایی شناختی می تواند از خانه به خانه دیگر متفاوت باشد، Aquatica به طور هوشمندانه Vibe Infinity Spa را به عنوان یک مدل داخل زمین یا به عنوان یک جکوزی مستقل طراحی کرد. نسخه داخلی مینیمالیستی است، ایده آل برای مکان هایی که آبگرم نباید مانع دید شود.

Vibe in-ground نصب نمای شنیده شده.

اسپای ویبی در زمین در مقابل حیاط خلوت کنار اقیانوس و باغ سنگی ذن.

نسخه‌های جکوزی مستقل جلوه‌ای معماری بیشتری به خود می‌گیرند، نسخه‌ای که با روکش چوبی خاکستر Thermory برای طراحی معاصر ارگانیک متناسب با یک فرار مدرن در Big Sur یا Sea Ranch موجود است. گزینه سایدینگ دیگر ماریدور است، یک ماده کامپوزیتی با براقیت بالا که در اصل برای کاربردهای دریایی طراحی شده و برای زیبایی‌شناسی شهری مدرن‌تر ایده‌آل است. جوزف برنشتاین از Aquatica جذابیت کابینت طراحی بادوام و مدرن ماردور را نسبت می دهد، کابینتی که در طول عمر خود نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد.

آبگرم را می توان با هر رنگی برای تکمیل رنگ آمیزی کرد تا اینکه در حیاط خلوت ظاهر شود، در حالی که برای تمیز نگه داشتن تنها به حداقل میزان نگهداری نیاز دارد.

سیستم آبگرم پیشرفته که برای تکمیل جذابیت مدرن Vibe طراحی شده است، دارای صفحه کلید شیشه ای خازنی با نور LED خود برای تنظیم دمای آب، چرخش مجدد، ضد یخ، کروموتراپی و عملکردهای فیلتراسیون خودکار است.

جزئیات کنترل رنگ پانل لمسی اسپا Vibe برای روشنایی و جت.

اکنون یک واقعیت شگفت‌انگیز نهایی وجود دارد: Vibe Spa فقط به استفاده در فضای باز محدود نمی‌شود. شما می توانید یکی را به عنوان یک جکوزی برای استفاده در داخل خانه نصب کنید! چه در داخل و چه در خارج قرار دهید، Aquatica پوسته جکوزی را در برابر ترک‌خوردگی ساختاری به مدت 10 سال و ساختار فولادی ضد زنگ آن را با 25 سال ضمانت تضمین می‌کند، به این معنی که می‌توانید برای سال‌های آینده از چک کردن وان لذت ببرید.

READ  یک آپارتمان مدرن در ناگویا که با رشد کودک سازگار می شود

Aquatica یک برند لوکس جهانی است که در حال طراحی، توسعه و تولید ظروف حمام در سطح جهانی از یک کارخانه پیشرفته در اتحادیه اروپا است. تیمی از مهندسان، طراحان و استادکاران مجرب در ارکستراسیون از ایده‌پردازی تا ساخت کار می‌کنند تا برخی از وان‌ها و جکوزی‌های آب گرم و مجلل‌تر و آرامش‌بخش‌تر در جهان را تولید کنند. Aquatica Vibe Infinity Spa را در aquaticausa.com ببینید.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید