یکشنبه بر همگی مبارک ما هیجان زده ایم که امیلی از تعطیلات تعطیلات بهاری خود بازگشته است تا بتوانیم با داستان های او زندگی کنیم! ما همچنین می‌خواهیم مطمئن شویم که نمایش جولی و ولیندا را در این هفته دیده‌اید. این زیبا، خوش آمد گویی است و خوشبختانه آخرین موردی نیست که امسال از آنها خواهید دید. لینک کنیم؟؟

خانه گردی این هفته via The Design Files یک خانه با الهام از مدیترانه توسط هنرمند است، جما لزلیو شریک او، مایک چمبرز. این خانه ای شاد و دعوت کننده است که به وضوح مملو از گنجینه های محبوب زندگی آنهاست. این خونه وقتی بهش نگاه میکنی مثل یه آغوش میاد 🙂

از امیلی: دو کتابی که (تاکنون) در سفر تعطیلات بهاریمان خوانده‌ام (هر دو به سختی کنار گذاشته می‌شدند) و آنچه در راهنمای بعدی من است. مانند طراحی، وقتی صحبت از خواندن مطالبی به میان می‌آید، من حساس هستم، اما بداخلاق نیستم و برای این سفر کتاب‌های سرگرم‌کننده و آسان برای پرواز برنامه‌ریزی کردم. من چیزهای زیادی برای گفتن به شما دارم، اما اساساً، چهار روز اول سفر ما آنقدر پر جنب و جوش بود که من به سختی مطالعه می کردم – فقط وقتی که به رختخواب می رفتم، اما نمی توانستم دیزی جونز و شش (روشن شدن و محلی) خارج از سرم. مسلماً در اواسط آن، من از فرمت نوشتن ناامید شدم (بسیار مستند، با تمام نمایش هایی که از 10 شخصیت مختلف گفته شده است). در بعضی مواقع عبور از آن کمی گل آلود به نظر می رسید و من می گفتم، “قبلاً آن را حرکت دهید!” اما نویسنده تیلور جنکینز رید باید کاری را درست انجام می دهد زیرا من نمی توانستم هر شب صبر کنم تا به آن برسم. کتاب دیگرش را دوست داشتم، افزایش مالیبو (روشن شدن و محلی) بسیار، اما کمتر 7 شوهر اولین هوگو (روشن شدن و محلی). و انصافاً من آن را تمام نکردم، بنابراین شاید نتیجه داد و فکر می کنم هفته آینده دوباره آن را انتخاب کنم. من برای دیدن بسیار هیجان زده هستم سریال اکنون در آمازون، زیرا من مطمئناً عاشق دنیا و شخصیت‌ها شدم (در دهه 70 درباره یک گروه راک که راه خود را به اوج می‌رساند، با بسیاری از مشکلات بسیار انسانی که با آن زمان در آن صنعت همراه است، اتفاق می‌افتد. یعنی اعتیاد، شهرت، مردسالاری، فمینیسم، منیت، و البته عشق). پس از آن، من به دو بار در ماه آبی توسط کریستینا لورن (روشن شدن و محلی). واقعیت جالب – آنها دو زن / بهترین دوست به نام‌های کریستینا و لورن هستند. من تقریباً همه رام های آنها را خوانده ام و بیشتر از آنها لذت برده ام. من این موضوع را در دو روز انجام دادم و دقیقاً همان چیزی بود که در حال و هوای آن بودم – یک داستان عاشقانه نوجوانی که 14 سال بعد با چند درام خانوادگی و لایه‌های کافی برای جلوگیری از احساس کاملاً ابتدایی آن دوباره مرور شد. مثل خواندن است خانه شیرین آلاباما – شما می دانید که قرار است چه اتفاقی بیفتد و این دانش در واقع بسیار آرامش بخش است.

READ  ایده طراحی: سوئیچ ها و روکش های نور منحصر به فرد (گزینه های قدیمی شامل:))

همانطور که می دانید، من در طول همه گیری همه گیر شروع به خواندن داستان های رام-کام کردم که کاملاً به اضطراب موقعیتی روزانه من کمک کرد – این غذای آرامش عاطفی من است. این یکی از بهترین آنها بود، اگرچه 10 صفحه طول کشید تا قلاب شدم (گاهی اوقات در صفحه 2 گیر می کنم). اکنون در روز هفتم سفر ما (دو روز مانده – نوشتن این مطلب در روز چهارشنبه) من 20 صفحه در خانه آب نبات توسط جنیفر ایگان (روشن شدن و محلی) که می ترسم مرا حفظ کند، بنابراین کتاب جدید جوجو مویز، کفش های شخص دیگری (روشن شدن و محلی) و علی هازل وود زیر صفر (روشن شدن) به عنوان پشتیبان. با کی شوخی میکنم خانه آب نبات ممکن است خواندن ساحلی کمتری باشد و زمانی که من در خانه هستم آن را تمام می کند (در حال حاضر کمی ناراحت کننده است). همه از راحتی کیندل در سفر استقبال می کنند:)

از رایان: این عالی استسویشرت یقه ای. من آن را در چند رنگ دارم و این یکی از آن قطعاتی است که هر روز به سمت آن گرایش پیدا می کنم (البته منصفانه بگویم که من قطعاً اخیراً به اصول فایده گرا هستم – احتمالاً به دلیل این همه باران!). اما من آن را دوست دارم (من برای یک ظاهر سایز بزرگ اندازه گرفتم) و با شلوارهای ساق یا شلوار جین و کفش های کتانی می پوشم تا ظاهری آرام اما در کنار هم داشته باشم.

از مالوری: تابستان نزدیک است، بنابراین فکر می‌کنم این زمان مناسبی برای مطرح کردن گفتگوی خط بیکینی است. من شخصاً ریش تراش هستم زیرا عاشق داشتن مو در پایین نیستم (برای من شخصاً اگر در اردوگاه دیگری باشید کاملاً باحال است :)) اما اصلاح مداوم در تابستان باعث ایجاد مشکلاتی در مورد سوختگی با تیغ می شود که من نیز چنین نمی کنم. عشق. راه حل سوختگی RAZOR MY را وارد کنید. من شنیدم در مورداین صاف کننده مرطوب/خشکدر TikTok و با 30 دلار مطمئناً آماده بودم آن را امتحان کنم. دروغ نمی گویم فکر می کنم در ماه های آینده زندگی من را تغییر خواهد داد. عالی کار می کند. سیستم سه تیغه قسمت اعظم مو را از آنجا خارج می‌کند، اما باعث سوختگی با تیغ نمی‌شود، زیرا یک اصلاح نزدیک دیوانه‌کننده نیست. بعلاوه من عاشق این هستم که بتوانید به معنای واقعی کلمه بدون هیچ محصولی بتراشید، بنابراین اگر یک لحظه استخر خود به خود دارید، می توانید بدون نیاز به دوش گرفتن کامل آن خط بیکینی را برای تکان دادن آماده کنید. اکنون من هنوز هم قصد دارم هر چند وقت یکبار یک اصلاح با تیغ انجام دهم، زیرا اصلاحی نرمتر/نزدیک تر خواهد بود، اما این یک روش عالی برای پایین نگه داشتن موها بدون تحریک مداوم پوست خواهد بود. به شدت توصیه می شود!!

READ  طراحی داخلی توسط دانشجویان بین المللی موسسه طراحی فلورانس

از کیتلین: یک دقیقه از زمانی که عاشق یک شمع شده‌ام، می‌گذرد، اما برای اینها بسیار هیجان‌زده هستم.شمع های معطر “جعبه کاشته”.. 8 رایحه مختلف وجود دارد (از اسطوخودوس تا گوجه فرنگی را در بر می گیرد)، اما مورد علاقه من علف تازه بریده شده و گل آفتابگردان شیرین است. بهترین بخش: جعبه‌هایی که در آن قرار می‌گیرند، زیست تخریب‌پذیر هستند و با دانه‌ها پر شده‌اند، بنابراین می‌توانید گیاهی را که شمع بر اساس آن است، پرورش دهید! من قصد دارم عطر سیام خشخاش را امتحان کنم – نمی‌توانم منتظر بمانم تا در بهار امسال چند خشخاش در بالکن خود پرورش دهم:) (این یک هدیه واقعاً عالی برای روز مادر نیز خواهد بود! برای هر کسی که دارد یک اسلم دانک است. شمع یا باغبانی را دوست دارد… یا هر دو را. اگر می‌خواهید هدایای خود را در اوایل امسال انجام دهید، فقط چیزی را در نظر داشته باشید!)

از آلبی: نمی‌دانم به این دلیل است که به 40 سالگی نزدیک می‌شوم، با این حال، احساس می‌کنم در مورد بدنم و به خصوص پوستم چیزهای بیشتری یاد گرفته‌ام… که در اصطلاح باعث شد یک سفر کامل مراقبت از پوست که من در حال حاضر در آن هستم. یکی از یافته های جدید مورد علاقه من و ابزار مراقبت از پوست صورت است این توپ کرایو. من آن را در یخچال مینی مراقبت از پوست خود می گذارم تا خوب و سرد بماند و هر روز صبح از آن استفاده می کنم. بله… خیلی روی پوست من احساس خوبی دارد! امتیاز: متعلق به یک زن سیاهپوست است! و حتی بدون اینکه متوجه باشم، بسیاری از اقلام دیگر در زرادخانه مراقبت از پوست صورت من متعلق به سیاه پوست هستند، به این معنی که آنها با ملامین ساخته شده اند. من آن را برای من دوست دارم.

از جس: هفته گذشته وقتی با پدرم صحبت می کردم، او پرسید شلوار ورزشی را که برای کریسمس برای او گرفتم، از کجا خریدم زیرا می خواست بیشتر بخرد. اگر کسی را در زندگی خود دارید که خرید کردن برای او سخت است، پس می دانید که موج شوک و هیجان خالصی که در بدن من گذشت. من انجام دادم!!!! من به او هدیه ای گرفتم که واقعاً دوستش داشت!! او می گوید آنها هستند مناسب ترین شلوار ورزشی او همیشه پوشیده شده است، اما آنقدر راحت است که نمی‌خواهد به PJ خود تغییر کند. او دو جفت دیگر خرید (خاکستری تیره و نیروی دریایی) و مرد به لباسش خاص است. من واقعاً باید از برایان و راهنمای هدیه او در سال گذشته تشکر کنم. او با آنها صحبت کرد، بنابراین فکر کردم سعی کنم یک جفت شلوار گرمکن باحال اما معمولی به پدرم هدیه کنم. بنابراین اگر برای هدیه ای برای پدرتان یا یکی از افراد زندگیتان هول کرده اید، این یک نقد تحسین برانگیز دیگر است. اوه، و آنها در اندازه های بلند نیز می آیند!

READ  استودیو Gameiro از هنر Algarve برای رستوران Austa استفاده می کند

قبل از اینکه شما را ترک کنیم، البته باید در مورد آخرین تیراندازی جمعی که در هفته گذشته در نشویل، TN رخ داد و باعث کشته شدن 6 نفر شد، صحبت کنیم. برای ما غیرقابل تصور است که هر کسی که در ایالات متحده زندگی می کند احساس خوبی داشته باشد که این تیراندازی ها ادامه دارد. واضح است که یک کم بیانی فاحش. و هنوزیک مصاحبه ویدیویی ضبط شده وجود داردیکی از نمایندگان واقعی کنگره در تنسی گفت: “این یک وضعیت وحشتناک و وحشتناک است و ما آن را اصلاح نمی کنیم.” او بیشتر می گوید اما بهتر نمی شود. حفاظت از اسلحه های ما بر زندگی ما باید متوقف شود. تسلیم شدن یک گزینه نیست. قوانین معقول اسلحه باید وضع شود. هیچ کس نمی گوید که اسلحه نمی تواند وجود داشته باشد، اما زندگی ما، و به خصوص زندگی بچه های ما، فقط مهم تر است، اینطور نیست؟ چه جمله باور نکردنی برای نوشتن. لطفا با نمایندگان خود تماس بگیرید اینجاستلیست رسمی تلفن. همچنین به زمان برگزاری انتخابات محلی و ایالتی خود توجه کنید. گوگلش کن چون مهمه

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسططراحی ولیندا هلن | طراح اصلی:جولی رز | پیمانکار:McLeod Construction, Inc. | یک ظاهر طراحی شده توسطامیلی بوزر| عکس ها توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: یک تغییر آشپزخانه که بر تغییرات کوچک برای تأثیری بزرگ متمرکز شده است (جولی و ولیندا دوباره این کار را انجام دادند!)

پست The Link Up: The Fun, Easy Beach Reads Em Took On Her Break Break Vacation، ایده هدیه زیست تخریب پذیر کیتلین، و تیغ بیکینی خطی که به شما تیغ سوختگی نمی دهد اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید