یکشنبه مبارک! بنابراین در حالی که ما هنوز از آخر هفته خود لذت می بریم، همه ما نسبت به فردا بسیار هیجان زده هستیم. درست است! یکشنبه اینجا ترسناک نیست چرا؟؟ خوب اگر این هفته را دنبال کرده اید، می دانید که امیلی در حال فاش کردن اتاق نشیمن FARMHOUSE است!!! تقریباً چهار سال از زمانی که او و برایان برای اولین بار به ملک نگاه کردند می گذرد. همیشه خیلی کند احساس می شود تا زمانی که ناگهان تمام شد و شما نمی توانید آن را باور کنید. و در واقع، ما بسیار هیجان زده هستیم که به شما نشان دهیم که می خواستیم امیلی را فاش کنیم ویدیوی سبک ویدیویی یوتیوب یک روز کامل قبل از انتشار پست. آن را بررسی کنید اینجا سپس برای همه پیوندها برگردید!

ابتدا منتظر بمانید اینجا نگاهی اجمالی از ویدیو است. میشه بگی ما هیجان زده ایم؟؟ (فقط منتظر بمانید تا تبلیغ کوچک پخش شود)

خانه گردی این هفته شاید زیباترین خانه کوچکی باشد که تاکنون دیده ایم. این خانه 120 فوت مربعی در یک مزرعه ایده آل در مالیبو پر از چوب ارگانیک، لهجه های قدیمی و نور زیاد است! برو اینجا ما رو چک کن🙂

از امیلی: دوست دارم این بازگشت دوباره خانه آجر زرد برای یک سازمان غیرانتفاعی ترک اعتیاد و بهبودی در شیکاگو انجام داد. قبل و بعدش باورنکردنی است و آن سایه آبی عالی است. بسیاری از وبلاگ‌هایی که به برنامه‌های خود اولویت می‌دهند، تشویق می‌شوند – می‌دانم که آنطور که به نظر می‌رسد آسان یا بدون زحمت نیست. با تشکر، کیم و اسکات برای الهام گرفتن.

از جس: بنابراین حدس می‌زنم همه چیزهایی را که امیلی و همکارانم توصیه می‌کنند می‌خرم چون خریدم مایو قرمز که امیلی از اندی سویم دوست دارد. اما ابتدا بررسی خرید قبلی. در حالی که من قطعا دوست داشتم لباس شنا Ta3 خریدم، وقتی آن را پوشیدم احساس «من» نداشت. همچنین احتمالاً می‌توانستم به جای گزینه معمولی، گزینه “تنه کوتاه” را انتخاب کنم. متأسفانه، این فقط یک “جهنم، بله” نبود. اما من دوستانی (مثل کیتلین) را در آنها دیده ام و آنها باورنکردنی به نظر می رسند!!! از طرف دیگر، وقتی کت و شلوار Andie را امتحان کردم، این اولین تکه تکه‌ای بود که فکر می‌کنم واقعاً آن را دوست داشتم و احساس خوبی داشتم (و سکسی بسته به تعداد عکس‌هایی که انتخاب می‌کنم بازگردم؛)). من همیشه دختر بیکینی بودم، اما داشتن یک تکه عالی بسیار عالی است.

READ  ده اتاق نشیمن متنوع با مجموعه‌ای از فرش‌های معمولی

همچنین از جس: من خواهم ساخت این دستور غذا تمام طول تابستان. خیلی باور نکردنی خوشمزه است من قبلاً قسمت “سرکه گوجه فرنگی” را برای برخی از سالادها درست کرده ام. 10000/10.

اولین کتاب طراحی انفرادی شی مک گی برای پیش‌سفارش موجود است و بیایید بگوییم که بسیار زیباست. بر کسی پوشیده نیست که شیا می داند چگونه یک خانه زیبا طراحی کند، بنابراین اگر سبک او را دوست دارید و می خواهید راهنمایی متخصص داشته باشید، او شما را در تمام اتاق های خانه راهنمایی می کند. سپس وقتی تمام عقل او را به دست آوردید، کتاب میز قهوه‌خوری عالی و زیبا خواهد بود. فرم و عملکرد:) باز هم برای آن موجود است اکنون پیش سفارش دهید!

از آرلین: من سعی کردم در بخش بزرگی از زندگی بزرگسالم کلاهی باشم، اما هرگز اعتماد به نفس نداشتم که از خانه خارج شوم مگر اینکه به ساحل بروم. فرهنگ کلاه در لس آنجلس بسیار قوی است و هر بار که فردی را در یک کلیسای افسانه‌ای می‌بینم، الهام می‌گیرم تا دوباره تلاش کنم. به خصوص الان که هوا خیلی آفتابی و گرم است و من دخترم را در روز به پیاده روی های زیادی می برم. بنابراین وقتی دیدم که Molly Madfis از Almost Makes Perfect چقدر بامزه به نظر می رسد وقتی این را به اشتراک گذاشت کلاه آفتابگیر والارو او در تعطیلات خرید، من تصمیم گرفتم به شیرجه رفتن. و من عاشق این هستم. قابل بسته بندی است (!!!)، سبک وزن، در رنگ های مختلف، در داخل قابل تنظیم است تا تناسب خوبی داشته باشد، و به اندازه کافی کم رنگ است که احساس نمی کنم خیلی تلاش می کنم. مثلاً می توانم به معنای واقعی کلمه آن را با ساق و تی شرت بپوشم و احساس خوبی داشته باشم، اما با یک لباس آفتابی نیز بسیار زیبا به نظر می رسد. اگر خودم بگویم برای زیر 50 دلار بد نیست.

READ  همه ما به شلوار تابستانی سبک و راحت نیاز داشتیم و 10 موردی که دوست داریم پیدا کردیم

از کیتلین: آیا کسی اتفاقی افتاده است که “یک مطالعه می گوید HGTV خانه های ما را خسته کننده و ما را غمگین می کندمقاله ساخت دور هفته گذشته؟ حجم نمونه بسیار کوچک است، اما من می‌توانم خیلی با این احساس ارتباط برقرار کنم (و از آنجایی که شما یک خواننده وبلاگ طراحی هستید، شاید شما هم بتوانید؟). از یک طرف، من با فشاری که می خواهید خانه شما برای توده ها جذاب و دعوت کننده باشد بسیار آشنا هستم – من قطعاً از آن دسته هستم که اجازه نمی دهم هر کسی اگر احساس کنم خوب نیست یا به اندازه کافی “آماده” نیست وارد خانه من شوید (و حتی زمانی که آن را است “طراحی شده،” این هنوز من هستم در ساعاتی قبل از آمدن کسی). اما از سوی دیگر، من برای بسیاری از منابع طراحی در بازار انبوه سپاسگزارم، زیرا آنها به من کمک کردند تا سبک خودم را پیدا کنم و کشف کنم! دوستان IRL من مثل من به طراحی علاقه ای ندارند و من از شنیدن نظرات دیگران جان می دهم – شما چه می گویید؟؟؟

همچنین از کیتلین: ام، هی، مردم بسیار باهوش هستند. دانشمندان در پوردو رنگ ایجاد کرده اند خیلی سفید که می تواند دمای سطح سقف را کاهش دهد و در نتیجه ساختمان زیر آن را به میزان قابل توجهی خنک کند و نیاز به تهویه مطبوع را تا چهل درصد کاهش دهد. ضربه زننده: اگر اینرنگ فوق‌سفید بین 1 تا 2 درصد از سطح زمین، کمی بیشتر از نیمی از صحرای صحرا را پوشش می‌داد، سیاره دیگر گرمای بیشتری را از آنچه که منتشر می‌کرد جذب نمی‌کرد، و افزایش دمای جهانی متوقف می‌شد.طبیعتاً چند سد بزرگ وجود دارد (c’est la vie) – مواد لازم باید استخراج شود، که هنوز هم به تغییرات آب و هوایی کمک می کند … اما مرد، می توانید تصور کنید چقدر باورنکردنی است که کل خانه خود را 8 درجه در روز و 19 درجه در شب با رنگ کردن سقف خود خنک کنید؟ خارق العاده.

READ  مارتین برودنیزکی دکوراسیون داخلی عصر طلایی را برای هتل خیابان پنجم طراحی می کند

از مالوری: این تنها است بطری آب که در واقع باعث می شود من آب بنوشم و بعد از یک سال مصرف آن با موفقیت می توانم بگویم که مقدار روزانه خود را دریافت می کنم (و سپس مقداری lol). در حال حاضر در فروش است اگر می خواهید یکی را بخرید! من به شدت توصیه می کنم برای سهولت آن را با درب نی تهیه کنید. مثل یک فنجان سیپی بزرگسال 🙂

برای دیدن عکس های زیبا و افکار بیشتر Em در مورد اتاق نشیمن، فردا همه را ببینید! xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط امیلی هندرسون و ARCIFORM | عکس ها توسط کیتلین گرین | از: The Farmhouse Entry Reveal (+ نحوه آویزان کردن دیوار گالری روی کاغذ دیواری)

دیدگاهتان را بنویسید