یکشنبه است، اولین روز ماه مه است، و کتاب Em فقط یک هفته دیگر منتشر می شود (آیا شما از پیش سفارش داده شده هنوز؟)!! امیدواریم هفته ای به همان اندازه هیجان انگیز داشته باشید و همین الان و با این لینک شروع شود. لذت بردن!!

تور خانگی این هفته از کسی جز شگفت انگیز نیست هوپی استاکمن (هم بنیانگذار EHD مورد علاقه، فروشگاه بلوک) از طریق جام جو. خانه او جادویی است. دیوارهای نقاشی شده با دست پر از رنگ های هلویی شاد، بلوز و سبز است. فقط برو تجربه کن جس در واقع شیرین ترین داستان را در مورد هوپی دارد. جس و پسر عمویش حدود 4 سال پیش برای یک رویداد به استودیوی بلاک شاپ رفتند و به سرعت با هوپی و خواهرش چت کردند. هوپی بعد از اینکه به آنها گفت پسر عمو هستند، با مهربانی به آنها نگاه کرد و گفت: “پس پسرعموهای شما و بهترین دوستانتان؟” جس و پسر عمویش به همدیگر نگاه کردند، هرگز قبل از اینکه به یکدیگر ابراز کنند که بهترین دوستان هستند، رو به هوپی کردند و گفتند: “بله!” اکنون جس و پسر عمویش از یکدیگر به عنوان CBF (بهترین دوستان عموزاده) یاد می کنند. او به آنها کمک کرد تا رابطه خود را به سطح بالاتری برسانند:) نیازی به گفتن نیست که روح شیرین و مهربان هوپی از او و خانه گرمش نشات می گیرد.

از امیلی: این راز نیست که دوست دارم پتوی سونا مادون قرمز من (اثبات عرق آور من اینجاست). من هم آنها را فرستادند ماسک صورت نور قرمز و از آنچه در بازار دیده ام، این یک معامله برای این نوع چیزها است. همه اینها برای گفتن، برای فقط امروز آنها با کد EM20 20٪ تخفیف در عرض طرف ارائه می دهند. من فکر کردم که با روز مادر، به معنای واقعی کلمه یک هفته از امروز، این ممکن است یک هدیه واقعا خوب برای دادن (یا شاید درخواست) باشد. من صادقانه عاشق خودم هستم.

READ  ایزابل هایلمن کارگاه نساجی پاریس را به آپارتمان زیر شیروانی تبدیل می کند

در مورد روز مادر صحبت کردیم، سال گذشته یک تماس گسترده با مادران واقعی انجام دادیم و از آنها پرسیدیم که واقعاً چه می‌خواهند و یک پست بزرگ در مورد آن انجام دادیم. ما هنوز دوست داریم که بسیاری از مادران یک تخته پارویی درخواست کنند. شرط ببندید که انتظار چنین چیزی را نداشتید، خب:) پس اگر گیج شده اید، به این پست نگاه نکنید.

از رایان: وقتی به شما می گویم وسواس دارم این تی شرت ها لطفا باور کنید که من هذلولی نیستم. من آن را پوشیده ام این رنگ قهوه ای 4 بار در این هفته، و من آنها را در 4 رنگ مختلف دارم (اما می خواهم قطعا بیشتر بخرم). آنها یک تی شرت کودک عالی هستند و من بلندی آستین کلاهک کوچک را دوست دارم. آنها همچنین آجدار هستند که به نظر من بسیار راحت است. ببخشید 10 تا دیگه به ​​سبد خریدم اضافه میکنم!!

از جس: پس از گوش دادن به این قسمت پادکست درباره یک مستند جدید به نام تجارت کنترل تولد (که فکر می کنم همه باید به آن گوش کنند) من بلافاصله مجذوب شدم و همان روز مستند را تماشا کردم. آنها همان افرادی هستند که اگر نام آن مستند را شنیده باشید، The Business of Being Born را ساخته اند. می‌خواهم بگویم که من و افرادی که این مستند را ساخته‌اند، طرفدار پیشگیری از بارداری هستیم و به‌هیچ‌وجه نمی‌خواهیم از تأثیر تغییردهنده زندگی این قرص بر جنبش آزادی زنان بکاهیم. اما 72 سال از اختراع اولین قرص می گذرد و چیز زیادی تغییر نکرده است که چیز خوبی نیست. این مستند صرفاً در مورد درخواست گزینه های بهتر و آموزش زنان (و پزشکان) با انجام مطالعات واقعی در مورد عوارض جانبی بسیار واقعی و گاه مرگبار است. من از فقدان تحقیق در مورد زنان و افراد دارای اندام تناسلی زنانه بسیار عصبانی و عصبانی هستم. ما هنوز راه درازی در پیش داریم و من فکر می کنم این فیلم شروع بسیار مهمی برای حرکت دادن همه چیز است. FYI تماشای آن 14.99 دلار است اما قول می‌دهید که ارزشش را دارد.

READ  10 هتل برتر Dezeen در سال 2021

از مالوری: با جدیدم آشنا شوید کیف پول/کیسه صلیب. من همیشه می‌خواستم یک کراس‌بادی کوتاه‌تر از کراس‌بادی دیوانه‌وار بلند من و این یک رویا باشد. خاک رس پارکر این برند بسیار جالبی است که من به تازگی متوجه شدم – اگر به دنبال یک کیف لپ تاپ چرمی با کیفیت واقعا خوب هستید (این مورد علاقه من است) یا واقعاً هر نوع کیف (یا کیف پول)، چیزهای آنها باورنکردنی است. واقعیت جالب: من متوجه نشدم که ام سال‌ها در پارکر کلی بوده است! این ضبط را حتی قانونی تر می کند 🙂

از کیتلین: (آژیر به صدا در می آید) من فقط بهترین را پیدا کردم لباس بهار/تابستان!!! (آژیر بیشتر به صدا در می آید). آه خدای من. نکته اینجاست: من عاشق یک آستین روی لباس هستم (خالکوبی دارم، نمی‌خواهم همیشه در مورد آنها با غریبه‌ها صحبت کنم، می‌دانی؟) اما پیدا کردن لباس‌های آستین بلند که زیبا و مناسب هستند واقعاً سخت است. و به قدری سبک وزن است که اگر در زیر نور آفتاب کاری انجام می دهم، عرق نمی کنم و احساس تهوع می کنم. این یکی بسیار متملق است (به طور جدی، همه بررسی ها دقیقاً مانند “این بسیار چاپلوس است”) و ساختار آن نسبت به قیمت بسیار چشمگیر است (مانند بسته شدن قلاب و چشمی ویژه در سینه، قلاب برای سوتین شما و غیره .). تقویم اجتماعی آخر هفته من در حال حاضر بدون وقفه حمام عروس و نوزاد است – در حال حاضر در هفته دوم از پنج هفته مستقیم دوش های گفته شده، بله – بنابراین من بسیار هیجان زده هستم که اکنون یک لباس مناسب برای گرفتن و رفتن وجود دارد. چرخش این در سایزهای 00-24 و در ریزه اندام و بلند ارائه می شود و من کاملاً مطمئن هستم که همه در آن شگفت انگیز به نظر می رسند؟ 100000/10.

READ  کانسپت Sella "طعم تئاتری کلاسیک" را به هتل Locke am Platz اضافه می کند

از اینکه امروز به ما ملحق شدید متشکریم و فردا همگی شما را می بینیم!!

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط هوپی استاکمن | عکس توسط لور جولیت | از طريق جام جو

دیدگاهتان را بنویسید