جمعه مبارک و تعطیلات شاد، مبارک! ما متوجه شدیم که همه در این مقطع از سال بسیار خسته از خرید هستند، بنابراین امروز فکر کردیم که چند کتاب، فیلم، نمایش‌ها و پادکست‌ها را به اشتراک بگذاریم تا از یک آخر هفته طولانی و آرام (امیدواریم) لذت ببریم. این آخرین پیوند EHD سال خواهد بود (اوه چقدر زمان می گذرد!) و ما دو روز آینده را از وبلاگ تعطیل می کنیم، بنابراین از اینکه به ما ملحق شدید متشکریم و شما را در روز دوشنبه اینجا خواهیم دید.

این گشت در خانه آیا شما را باور می کند که سبز و قرمز یک طرح رنگ قاتل است که در تمام طول سال کار می کند. این یک تراس ویکتوریایی است که توسط تیفانی دوگان طراحی شده است استودیو دوگان، که در ایجاد فضاهایی صیقلی، روح انگیز و در عین حال کاملاً دعوت کننده برتر است. لطفاً به کره چشم‌های خود غذا بدهید و کل آن را بررسی کنید گشت در خانه.

از امیلی: این کتاب آسان خوان سال مورد علاقه من است. من یک متن دیگر از یکی از بهترین دوستانم دریافت کردم (که معمولاً لیست خواندن من را به اشتراک می گذارد) و او گفت: “این. کتاب‌های بیشتری از این دست، پس از توصیه من. هر تابستان بعدنوشته کارلی فورچون (ویراستار سابق عاشقانه، نویسنده تبدیل شده) یک عاشقانه شیرین، نوستالژیک، نوستالژیک و با احساس خوب است که من شخصاً به آن نیاز بیشتری دارم. به خوبی نوشته شده است، با دیالوگ های خوب و داستانی که به راحتی می توان با آن ارتباط برقرار کرد، اما یکی از مواردی است که می توانید فوراً وارد آن شوید و تمام روز را با آن همراه کنید. امسال با بهترین دوستانم در حال برگزاری یک باشگاه کتاب غیرداستانی هستم (عمدتاً خودسازی معنوی و/یا مرتبط با کسب و کار) زیرا می‌توانم بعد از easy rom-com فقط رام کام را بخوانم و می‌خواهم بیشتر استفاده کنم. نواحی مغزم اما در طول تعطیلات، برای کسانی از شما که نمی‌خواهند فکر کنند، اما می‌خواهند به دنبال کتابی با احساس خوب بگردند، از حدود 40 کتابی که امسال خواندم، می‌گویم که این کتاب مورد علاقه من بود.

READ  Dezeen Debate خانه‌های روستایی بلژیکی را به نمایش می‌گذارد که به "چنین نتیجه تمیزی" می‌رسد.

از کیتلین: آیا می توانیم در مورد آن صحبت کنیم چه کسی بابانوئل را کشت? من به نوعی از پیشنهادات نتفلیکس در تعطیلات امسال ناامید شده ام، اما این یکی بسیار سرگرم کننده بود. خلاصه: جیسون بیتمن و مایا رودولف برای فیلمبرداری ویژه کریسمس استخدام شدند، اما فیلمنامه ای به آنها داده نمی شود و آنها نمی دانند چه اتفاقی در حال رخ دادن است. بقیه بازیگران (از جمله ویل آرنت که در نقش کارآگاه تری سیاتل بازی می‌کند) و گروه همه می‌دانند که قرار است چه اتفاقی بیفتد، اما ستاره‌های مهمان کاملاً در تاریکی هستند و مجبور هستند در هر صحنه پیشرفت کنند. همه دائماً می‌شکنند و می‌خندند و به نظر می‌رسد که با شلیک آن بسیار سرگرم شده‌اند، که من آن را دوست داشتم. چی فکر کردی؟ (و اگر این به گوش شما برسد، یک سریال کامل به نام وجود دارد موردویل که بر اساس همان فرض عمل می کند – در فوریه 2022 منتشر شد اما هرگز واقعاً مورد استفاده قرار نگرفت، می دانید؟ ارزش تماشای تعطیلات را دارد!)

از رایان: من باید از کیتلین بگذرم موردویل توصیه این نمایش خیلی خنده دار است و سزاوار شناسایی بیشتر است!! درست است، من عاشق ویل آرنت هستم و عاشق زمانی که بازیگران شخصیت را بیشتر می شکند، بنابراین این نمایش برای من 10/10 است. فکر می کنم طرفداران SNL یا توسعه دستگیر شده این نمایش را دوست خواهم داشت (و برای بچه های بزرگتر و نوجوانان مناسب است، بنابراین می تواند یک نمایش عالی برای تماشای خانواده در زمان استراحت باشد). بیا این سریال رو یه فصل دیگه بگیریم لطفا!!

READ  فراتر از فضای یک کیلومتر پارچه را از طریق دفتر آمستردام می پوشاند

همچنین از رایان: یکی از کمدین های مورد علاقه من، کاترین کوهن، یک کار را انجام می دهد ستون مشاوره برای مجله W، و هر زمان که احساس می کنم نیاز به یک سخنرانی عمومی دارم، به آنجا می روم. خواندن سخنان او مانند دریافت نصیحت حکیم از خواهر بزرگتر خنده دار خود است که بسیار باحال است و فقط خط چشم بال های تیز می پوشد. من حتی ستون های قدیمی او را دوباره می خوانم فقط برای اینکه حالم بد شود و هر بار کار می کند. من این زن را دوست دارم و به آن احترام می گذارم و فکر می کنم بقیه هم باید این کار را کنند!

از جس: اگر کسی به دنبال یک فیلم تعطیلات با احساس خوب است، فکر کردم هانوکا روی چاودار خیلی شیرین بود نه تنها دیدن یک رام-کام تعطیلات درباره چیزی غیر از کریسمس عالی بود، بلکه صادقانه فیلم تعطیلات “Hallmark” عالی بود. شما در واقع می توانید شیمی بین بازیگران اصلی را احساس کنید (همیشه اینطور نیست) و در حالی که عاشقانه آنها به طور غیرواقعی سریع است (مانند همه این نوع فیلم ها)، پیشرفت بسیار طبیعی تر از بسیاری از فیلم هایی است که اخیراً دیده ام. اگر این ژانر را دوست دارید پس این فیلم را دوست خواهید داشت:) اوه، و اگر کسی باشد جین ویرجین طرفدار پس آماده شوید تا پترا را در یک نور کاملاً جدید ببینید 🙂

همچنین از جس: اگر تماشا نکرده اید از ابتدا با این حال، آن را باید. گریه می کنی اما پشیمان نمی شوی. و بر اساس یک داستان عشق واقعی است. الان برو!

READ  عناصر متضاد رستوران Imperfecto در واشنگتن دی سی توسط OOAK را پر کرده است

از مالوری: بچه ها. به تازگی با جان مایر مصاحبه شد باباشو صدا کن این هفته و وقت آن است که پاپ کورن، کاکائو و آب نبات های خود را تهیه کنید و گوش کنید. شوخی ندارم وقتی می گویم من و همه دوستانم منتظر بوده ایم که این اتفاق بیفتد. من اخیراً پس از گوش دادن به Call her Daddy وارد شدم الکس کوپر در پادکست جدید امیلی راتاکوفسکی، بالا/پایین. هر دوی این پادکست‌ها در زندگی من نسبتاً جدید هستند، اما اگر به پادکست‌های جدید نیاز دارید، آنها را به شدت توصیه می‌کنم.

این همه از ماست. لطفا آخر هفته خوبی داشته باشید و تعطیلات مبارک! xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: اتاق نشیمن ما، لباس پوشیده برای تعطیلات (با یک تفسیر در حال اجرا “و چگونه احساس می کنم”)

The Post The Link Up: Emily’s Favorite Easy Read of the Year، بهترین ویژه تعطیلات نتفلیکس به گفته کیتلین، و یک قسمت پادکست شاداب اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید