استودیوی معماری تگزاس Side Angle Side یک اداره پست دهه 1960 را به یک بازار غذا و رستوران در آستین تبدیل کرده است.

در اکتبر 2023 در منطقه هاید پارک افتتاح شد، بقالی کوچک در حالی که به عنوان یک بازار تخصصی، بار و کافه خدمت می کند اداره پست یک غذاخوری مدرن فرانسوی است که توسط سرآشپز مشهور رهبری می شود جو چان.

نمای بیرونی یک خواربارفروشی کوچک و مدرننمای بیرونی یک خواربارفروشی کوچک و مدرن
Side Angle Side یک اداره پست دهه 1960 را به بازار غذا و رستوران تبدیل کرده است

شرکت معماری تجاری و مسکونی مستقر در آستین سمت زاویه جانبی ساختمان اداره پست ایالات متحده در سال 1967 به مساحت 3500 فوت مربع (325 متر مربع) را بازسازی کرد و یک پاسیو غذاخوری در فضای باز به مساحت 1500 فوت مربع (140 متر مربع) اضافه کرد.

آرتور فورمن، شریک موسس Side Angle Side، به Dezeen گفت: «اداره پست هاید پارک ایالات متحده در دهه 1960 یک مرکز محله مهم بود – بنابراین ما به ویژه مراقب بودیم که یکپارچگی و روح طراحی سودگرایانه اواسط قرن را حفظ کنیم.

بازار خواربار فروشی با قفسه بندی سبزبازار خواربار فروشی با قفسه بندی سبز
این تیم به دنبال حفظ تاریخ ساختمان به عنوان یک مرکز اجتماعی بود

به عنوان مستاجر لنگر در فضا، تینی بقال همچنان مرکز جامعه است، مکانی برای جمع آوری، خرید، خوردن و نوشیدن.

پوسته ساختمان آجری سفید دست نخورده باقی مانده بود، اما نمای رو به خیابان قبلاً به عنوان بارانداز مورد استفاده قرار می گرفت، بنابراین تیم با برداشتن آسفالت و اضافه کردن دو قسمت بزرگ، لبه پشت خانه را به پاسیو دلپذیری برای محله تبدیل کرد. درختان بلوط زنده و پرده های فولادی و گلدان.

بار در خواربارفروشی و بازاربار در خواربارفروشی و بازار
نمای بیرونی ساختمان دست نخورده نگه داشته شد

یک ضیافت بتنی ریخته‌شده در محل، لبه پاسیو را که با آجر قرمز عتیقه فرش شده است، نگه می‌دارد.

گلدان فولادی مرزی بین پارکینگ و فضای ناهار خوری را تشکیل می دهد، در حالی که لبه دیگر توسط یک ساختمان سرویس بهداشتی گچی خاکستری روشن نگه داشته می شود. مبلمان فلزی سفید از اسمار و پورتوفینو برای تجهیز پاسیو استفاده شد.

READ  تمام لوازم جانبی سگ باید توسط فریتز تایید شود

تیم با اشاره به اینکه این پاسیو و باغ شراب قلب واقعی پروژه است، گفت که در محدوده اصلی پروژه نبود اما بعداً زمانی که ارزش بزرگتر آن مشخص شد به آن افزوده شد. اینجا جایی است که تمام مراقبت و تفکر داخلی به بیرون سرازیر می شود و محیطی پر جنب و جوش ایجاد می کند.

میزهای چوبی در مقابل پنجره قاب مشکیمیزهای چوبی در مقابل پنجره قاب مشکی
ساختمان بازسازی شده دارای کف های بتنی از ساختمان اصلی است

در نمای داخلی، Side Angle Side سقف اصلی و تیرچه های شبکه باز را با عرشه فلزی و آویزهای انبار صنعتی تکمیل کرد. روشنایی AQ. کف های بتنی صیقلی، نواقص هوازده را نشان می دهد و تاریخچه ساختمان را نشان می دهد.

پس از ورود، خریداران مجموعه رنگارنگی از محصولات انتخاب شده را که روی قفسه‌های تجاری بلوط سفید نمایش داده شده است، می‌بینند. آسیاب سبز یک دیوار را در آغوش می گیرد و فضا به یک پلان داخلی باز گسترش می یابد.

پاسیو با نشیمن و گیاهان فلزی سفیدپاسیو با نشیمن و گیاهان فلزی سفید
یک پاسیو و باغ شراب در قلب این پروژه قرار دارد

یک اغذیه فروشی و کافه مرکزی در وسط اتاق شناور است و انتقالی از بازار به اغذیه فروشی را ایجاد می کند. میله با کاشی سفالی سنکا پیچیده شده است و روی آن میزهای کوارتز خاکستری و سفید پوشیده شده است. صندلی های چوبی سول در زیر پیشخوان آبشار قرار می گیرند.

فضاهای پشت خانه دارای دفتر آشپزخانه، انباری و تجهیزات بار هستند.

این تیم با اشاره به ضیافت چرمی سفارشی و توکار، گفت: «با همکاری نزدیک با مالک، طراحی نهایی به گذشته‌ی اواسط قرن ساختمان اشاره می‌کند. اثاثه یا لوازم داخلی آستین مخفی که دیوار پشتی اغذیه فروشی را می پوشاند.

READ  Siphonysta دم کردن سیفون قهوه را به مدت 3 دقیقه ساده می کند

بالای ضیافت و سفارشی شانس دوم میزهای ناهارخوری چوبی آویزهای مخروطی مشکی را آویزان می کنند همه مدرن.

پاسیو با صندلی فلزی سفیدپاسیو با صندلی فلزی سفید
این پاسیو دارای کفپوش آجری و مبلمان فلزی سفید است

این تیم با اشاره به انطباق ساختار گفت: «بزرگترین ویژگی پایدار این پروژه یکی از مواردی است که اغلب نادیده گرفته می شود. «سبک شل، عمر طولانی» این ساختمان‌های قدیمی منجر به استفاده مجدد بیشتر و ضایعات بسیار کمتر می‌شود.»

پروژه‌های استفاده مجدد تطبیقی ​​اخیر در آستین شامل خانه‌ای متعلق به دهه ۱۹۰۰ است که توسط مایکل هسو به دفتری مجلل تبدیل شد و واحدهای تجاری که توسط معماران Baldridge به یک استودیوی معماری تبدیل شدند.

عکاسی توسط Likeness Studio و مکنزی اسمیت کلی.


اعتبار پروژه:

مهندس سازه: مهندسی خلاق
مهندس نماینده پارلمان اروپا: مهندسین ATS
سازنده: خواص آرشیو
طراحی داخلی تجاری: سمت زاویه جانبی
معماران: سمت زاویه جانبی
پوسته ساختمان: استودیو انبار فکر
طراحی منظر: سمت زاویه جانبی و کثیفی قلب وحشی
مالک: استف استیل

دیدگاهتان را بنویسید