منحنی یادگیری مرتبط با ترکیب مناسب قهوه و نوشیدنی های اسپرسو می تواند برای کسانی که تازه وارد بازی آماده سازی خانه شده اند، دلهره آور باشد. نسبت آب به لوبیا چقدر است؟ این در چه دما و چه مدت باید دم بکشد؟ متغیرهای زیادی وجود دارند که فراتر از اصول اولیه هستند. زمانی که آماده سرمایه‌گذاری روی سخت‌افزار و لوازم جانبی مورد نیاز برای چکاندن، فشار دادن، ریختن یا کشیدن یک فنجان قهوه هستید، تصمیم‌های بیشتری نیز باید گرفته شود.

Nunc. بازیکن جدیدی در رده قهوه است. این استارت‌آپ – که توسط یک قهرمان دوبار باریستا، دانشمند موشک، مهندس، طراح و متخصص lotT رهبری می‌شود – با راه‌اندازی nunc دستگاه پورتافیلتر و آسیاب، یک سنسور و سیستم آسیاب و دم کردن با هوش مصنوعی که برای حذف حدس و گمان از هنر و علم قهوه طراحی شده است.

یک دستگاه قهوه ساز و آسیاب قهوه با هوش مصنوعی با یک تلفن در کنار آن که از منظری زاویه دار بالای سر نشان داده شده است و امواج اتصال بی سیم شبیه سازی شده از آن پخش می شود.

طراحی شده با مشارکت استودیوی طراحی و نوآوری مستقر در اشتوتگارت ققنوس، دستگاه اسپرسوساز 2 تکه پورتافیلتر و آسیاب سایدکیک نیاز به حداقل تلاش و دانش لازم برای کار دارد.

پورتافیلتر اسپرسو با دسته چوبی متصل به دستگاه قهوه ساز با هوش مصنوعی.

لوبیاهای برشته شده تازه را در SmartHopper دستگاه قرار دهید، فرآیند آسیاب و Nunc را آغاز کنید. قبل از شروع فرآیند دم کردن، لوبیاها را به طور خودکار شناسایی می کند. دستگاه توزین و آسیاب حبوبات را انجام می دهد. تکلیف باریستا مانندی که کاربر در حین آماده سازی مورد نیاز است، ضربه زدن و بارگذاری رضایت بخش پورتافیلتر در گروه دم کردن است.

فردی که دستگیره پورتافیلتر قهوه و دستگاه اسپرسوساز با هوش مصنوعی را در دست دارد، با صفحه نمایش دیجیتال رنگی دایره‌ای بالای دستگاه که مشخصات طعم یک برشته را نشان می‌دهد.

حتی قبل از شروع دم کردن، کاربران می توانند با استفاده از دستور العمل های مختلف برای مطابقت با ذائقه شخصی طعم را بیشتر کنند. پیش‌فرض به نرم‌افزار هوش مصنوعی سیستم اجازه می‌دهد تا همه متغیرهای پیچیده، از جمله اندازه آسیاب، مقدار دوز، فشار، جریان و دما را مدیریت کند.

یکی از ویژگی‌های جدید، نمایشگر دایره‌ای nunc است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا پروفایل‌های طعم را بررسی کنند. گرافیک بصری نشان می دهد که آیا نوشیدنی بعدی شما قوی، میوه ای، ملایم، برشته، یا تعداد بی شماری از ترکیبات خواهد بود.

شخصی که با یک انگشت خود را به صفحه نمایش لمسی Nunc می رساند که تنظیمات شیر ​​بادام دستگاه را نشان می دهد.

بخارپز کردن شیر جو دوسر، لبنیات یا شیر بادام تا دمای مطلوب و قوام کف شده نیز به طور خودکار توسط Nunc کنترل می شود. و عصای بخار تعبیه شده آن.

شیر جو دوسر، لبنیات یا بادام – نون. آنها را کاملاً بخار می کند و در صورت تمایل به طور خودکار به غلظت و دمای مناسب می رسد. اگر یک مهارت وجود دارد یک nunc تنظیم کنید. کاربر می تواند خود را وقف تسلط بر چیزی کند که ماشین هنوز آخرین لمس هنر ریختن لاته را یاد نگرفته است.

فردی که یک گوشی هوشمند با نمودار داده زنده که فشار و جریان یک دستگاه قهوه ساز تقویت شده با هوش مصنوعی را روی صفحه نمایش می دهد در دست گرفته است.

آسیاب، دستگاه و قهوه مستقیماً از طریق فناوری بلوتوث و NFC به هم متصل می شوند. راهنما تمام پارامترها را کاملاً برای شما تنظیم می کند (اندازه آسیاب، مقدار دوز، فشار، جریان، دما و غیره).

یک دستگاه قهوه ساز با هوش مصنوعی با پیامی روی آن که به روز رسانی نرم افزار دریافتی را با آن ارتباط برقرار می کند "ویژگی های فوق العاده ورودی!" روی نمایشگر دایره ای

مانند سایر دستگاه های متصل هوشمند، سیستم عامل nunc را می توان با ویژگی های اضافی از طریق به روز رسانی نرم افزار به روز کرد.

چهار nunc مختلف.  ظروف کپسول قهوه با طرح های متنوع رنگی که روی میز چوبی نشسته اند.

به جای کپسول های کوچک قهوه، nunc. از کپسول های بزرگتر با 120-140 گرم لوبیا تازه بو داده استفاده می کند.

مردی که روی مونتاژ نونک کار می کند.  یک دستگاه قهوه ساز با هوش مصنوعی در محیط آزمایشگاه/کارخانه.

بخشی از قیمت بالای nunc را می توان به این واقعیت نسبت داد که در حال حاضر در سوئیس تولید می شود و بخشی از فناوری داخلی آن در کنار پمپ های ایتالیایی توسعه یافته است.

با همه ظواهر و مقایسه مشخصات nunc. بسیاری از امکانات پیشرفته فناوری xBloom را به اشتراک می گذارد (البته با کپسول های با دوز بزرگتر). هر دو دستگاه بخشی از آیین عاشقانه تهیه قهوه را حفظ می کنند، اما فرآیند را تا حدی ساده می کنند که تنها کمترین تلاش و دانش از کاربر مورد نیاز است. در 2.499 € – تقریباً 2730 دلار – nunc دستگاه پورتافیلتر شامل آسیاب قیمت همراه با تعداد بسیار محدود 250 قطعه آن، آن را به اندازه یک فنجان گونه های گیشا درجه رقابت کمیاب می کند.

READ  ده آشپزخانه یک جداره که توسط معماران طراحی شده و فضای کف را آزاد می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این قهوه همراه جدید، بازدید کنید nunc.coffee.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید