شما بدون شک در مورد محبوبیت خشمگین لیوان‌های استنلی شنیده‌اید، با طرفداران ظروف نوشیدنی عایق‌شده با خلاء و فولاد ضد زنگ که آنها را با همان نگرش «باید همه را بگیرم» یک بازیکن پوکمون جمع‌آوری می‌کنند. اما با مجموعه‌های عالی، مسئولیت‌های بزرگی به‌همراه می‌آیند که مهم‌ترین آن‌ها تعمیر و نگهداری بین تکمیل‌ها است. برای کمک به کاربران استنلی یا لیوان در تمیز نگه داشتن فنجان های مورد علاقه خود در روز، ال جی فاش کردند که آنها یک ماشین ظرفشویی باریک خاص ساخته اند که به طور خاص برای شستشوی لیوان ها و لیوان های قابل استفاده مجدد طراحی شده است.

ماشین ظرفشویی تک لیوانی با جهت عمودی با صفحه نمایش عمودی بزرگ که در کنار یک قفسه خشک کن کوچک برای فنجان و دستگاه قهوه قرار دارد.

بر اساس آزمایش‌هایی که با دانشگاه ملی سئول انجام شده، ال‌جی ادعا می‌کند که اسپری نازل جت حباب‌دار در حالت شستشوی سریع مای‌کاپ، مصرف آب را تا 17 درصد کاهش می‌دهد.

معرفی شده در CES 2024، مای کاپ ال جی هیچ شباهتی به ماشین ظرفشویی سنتی ندارد. در واقع، ما می گوییم که عامل شکل آن بیشتر به کیوسک اطلاعاتی که ممکن است در فرودگاه پیدا کنید، نزدیک است. طراحی عمودی باریک برای قرار گرفتن در آشپزخانه‌هایی با کمترین ردپا در نظر گرفته شده است، که به طور ایده‌آل در کنار ایستگاه‌هایی قرار دارد که کاربران هر روز لیوان‌های مورد علاقه خود را در آن پر می‌کنند.

مای‌کاپ هر بار تنها یک ظرف را در خود جای می‌دهد و یکی از دو برنامه تمیز کردن – شستشوی سریع و شستشوی اضافی را ارائه می‌دهد. هر دو حالت از چرخه آب گرم 149 درجه فارنهایت استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که هر جرعه بدون میکروب است. چرخه تمیز کردن Quick Wash از فناوری حباب جت ال‌جی برای شستشوی داخل لیوان فقط در 30 ثانیه استفاده می‌کند. در مواردی که لیوان نیاز به توجه بیشتری دارد، برنامه Extra Wash طراحی یکپارچه خشک کردن هوا را برای تمیز کردن و خشک کردن ملایم لیوان با یک جت آب چند جهته و هوای داغ قدرتمند اضافه می‌کند.

درب مایکاپ ال‌جی را که نشان داده شده است تا نیمه باز کنید.

به طور عجیبی، چرخه تمیز کردن LG mycup باید با استفاده از برنامه LG mycup آغاز شود، با نمایشگر واحد بالایی که به جای عملکرد به عنوان کنترل صفحه لمسی، به نمایش وضعیت شستشو اختصاص داده شده است. با این حال، نیازی به مراقبت از خود نمایشگر نیست، زیرا برنامه دستگاه تنظیم شده است تا زمانی که چرخه شستشوی بهداشتی کامل شد، اعلان ارسال کند.

ال‌جی هنوز در دسترس بودن یا قیمت مای‌کاپ را اعلام نکرده است، اما باید زودتر از موعد وارد شود. به نظر می رسد رسانه های اجتماعی شور و شوق برای فنجان های استنلی را در زمان مناسب کاهش دهد، اما محبوبیت فنجان ها و لیوان های قابل استفاده مجدد همچنان ادامه خواهد داشت، چیزی که به نظر می رسد غول الکترونیک کره ای روی آن شرط بندی کرده است. اعلامیه از چنین وسیله تمیز کردن آشپزخانه تخصصی.

دیدگاهتان را بنویسید