هرکسی به زمان و مکانی برای شارژ مجدد نیاز دارد. و وقتی نوبت به دستگاه‌های تلفن همراه ما می‌رسد، زمانی که باتری‌های آن‌ها پس از یک روز وظیفۀ متصل ماندن، خالی می‌شود، این نیاز واقعی می‌شود. آمپی، طراحی شده توسط لایه و موسس بنجامین هوبرت برای ویترایک ایستگاه شارژ با طراحی متفکرانه است که برای نگه داشتن حداکثر شش دستگاه با رویکرد طراحی مبلمان به فناوری طراحی شده است و سیم‌ها و کابل‌هایی را که معمولاً با هاب شارژ مرتبط هستند پنهان می‌کند.

ایستگاه شارژ Ampli بسته به رنگ سفید در برابر پس زمینه سفید.

طراحی جعبه جواهر مانند جعبه جواهرات که از پلاستیک قابل بازیافت ساخته شده است، نه تنها با تعداد زیادی از گزینه های شارژ پلاگین مانند یک هاب USB معمولی پر شده است، بلکه Ampi همچنین دارای یک سطح شارژ القایی است که شارژ مجدد را معادل کشیدن و رها کردن می کند. یک کشوی جلو باز می شود تا یک پورت USB-C و دو پورت USB-A را در کنار دو پریز برق برای وصل کردن لوازم جانبی نشان دهد.

سربار ایستگاه شارژ Ampli باز شده که درگاه‌های USV و دو خروجی را به رنگ سفید در مقابل پس‌زمینه سفید نشان می‌دهد.

و از آنجایی که ویترا است، آمپی با نساجی کوادرات روی کشو، اشاره ای به میراث مبلمان ویترا و راهی برای نرم کردن طراحی سطح سخت دستگاه شارژ می کند، جزئیاتی که کابل نساجی آمپی را به سمت پایین کشیده می شود. پشتش

جزئیات سیم برق بافته نساجی ایستگاه شارژ آمپلی به رنگ سفید در مقابل زمینه سفید.

دو آمپلی در گزینه های رنگ روشن و تیره نشان داده شده است.

این اولین همکاری ما با ویترا است و خوشحالیم که این فرصت را داریم که تخصص خود را در فناوری با درک خود از نحوه زندگی و کار مردم ترکیب کنیم. رویکرد منحصر به فرد ما به طراحی مبلمان و فناوری همراه با موقعیت ویترا به عنوان یک بازار و رهبر فکری در اشیاء داخلی منجر به یک همراه اداری قدرتمند شده است که عملکردهای تداعی کننده پیشرفته را در یک بسته محتاطانه و تصفیه شده قرار می دهد.

– بنجامین هوبرت – بنیانگذار، LAYER

Ampi در ابتدا در گزینه های Basic Dark و Soft Grey عرضه می شود، اما کسانی که انتخاب های رنگارنگ تر را ترجیح می دهند باید کمی بیشتر صبر کنند، زیرا Vitra Harbors قصد دارد مجموعه ای از پنج رنگ جدید را در ماه های آینده منتشر کند.

READ  برنارد دوبوآ هتل Canal Saint-Martin را طراحی می کند تا احساس کند "دور از پاریس" است.

Vitra Ampi در این ماه راه اندازی می شود و با قیمت 185 پوند – حدود 200 دلار آمریکا – بهای بسیار خوبی برای یک قطعه فناوری زیبا که فضای کاری را شلوغ نمی کند، به فروش می رسد.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید