برند آمریکایی Bunkhouse هتل و استودیوی طراحی داخلی Reurbano هنگام تبدیل آن به یک هتل بوتیک از نقوشی برگرفته از تاریخ سازه مکزیکوسیتی استفاده کرده‌اند.

هتل سن فرناندو در محله Condesa در مکزیکو سیتی واقع شده است، منطقه ای عمدتا مسکونی که در سال های اخیر شاهد هجوم مسافران داخلی و خارجی بوده است.

هتل سن فرناندو با حروف و راهرو ورودیهتل سن فرناندو با حروف و راهرو ورودی
Bunkhouse و Reurbano یک ساختمان آپارتمان دهه 1940 را به یک هتل بوتیک در مکزیکوسیتی تبدیل کردند.

خانه تختخواب سفری با استودیوی طراحی داخلی محلی کار کرده است ریوربانو برای گرفتن یک ساختمان آپارتمان دهه 1940 و تبدیل آن به یک هتل 19 اتاقه، با اتمام کار توسط محله.

چهره سازه ترمیم شد و به رنگ سبز روشن رنگ آمیزی شد، با رنگ سبز تیره تر روی سایبان ها استفاده شده است که پوششی را برای صندلی های متصل به لابی و رستوران هتل فراهم می کند، که از طریق درهای فرانسوی شیشه ای به خیابان باز می شود.

لوستر بالای نوار لوستر بالای نوار
دارای فضاهای بازسازی شده است که جزئیات ساختار اصلی را حفظ می کند

یک لوگو به سبک آرت دکو نام هتل را بالای در نشان می دهد. سنت فرناندو به عنوان قدیس حامی مهندسان شناخته می شود و تیم می خواست با حفظ نام ساختمان اصلی در برندسازی ساختار جدید، این موضوع را برجسته کند.

تنیا هیلز، معاون ارشد طراحی Bunkhouse گفت: “ما می خواستیم این ساختمان را گرامی بداریم.”

ما عاشق داستان و تاریخ هستیم و دوست داریم تصور کنیم که در طول چند دهه برای مردم چه بوده است.»

زن روی پلکان مارپیچ در هتل سن فرناندوزن روی پلکان مارپیچ در هتل سن فرناندو
یک پلکان مارپیچ از لابی به پشت بام منتهی می شود

این ورودی اولیه دارای یک در فلزی با شیشه های شیشه ای است که از شیشه های رنگی اصلی ساختمان مطلع شده است.

راهرو ورودی با نورپردازی توسط استودیوی Oaxaca Oaxifornia و اثاثیه توسط گالری محلی از یک سالن لابی عبور می کند. بومی به; و استودیوهای طراحی Daniel Y Catalina و مترو، که همچنین مبلمان سفارشی را برای همه سوئیت های مهمان ایجاد کرد.

READ  Triiije از مواد بازیافتی و نجات یافته برای کافه Lolita Eipprova استفاده می کند

در انتهای سالن لابی، بار رستوران قرار دارد که دارای یک کابینت بزرگ نیم دایره با پشتی آینه ای برای نگه داشتن روحیه است. یک لوستر توسط مجسمه ساز محلی ربکا کورس بالای میله سفالی آویزان است.

درب فرانسوی با کفپوش کاشی سیاه و سفیددرب فرانسوی با کفپوش کاشی سیاه و سفید
درهای فرانسوی در ورودی و برخی از اتاق ها دیده می شود

راهرو ورودی دارای کاشی های بتنی سبز رنگ از ساختمان اصلی است. سایر جزئیات اصلی عبارتند از پنجره‌های روکش دار و روکشی.

یک قسمت پذیرایی در انتهای راهرو قرار دارد و پشت آن یک راه پله مدور با نرده های فلزی و چوبی قرار دارد که از طریق ساختمان به سمت بالا منتهی می شود و در هر یک از پنج طبقه آن فرودهایی وجود دارد که به تراس در بالای آن ختم می شود. از ساختمان

اتاق‌های مهمان از مجموعه‌های یک‌خوابه تا سوئیت‌های چند اتاقه را شامل می‌شود، که بزرگ‌ترین آنها از طریق درهای فرانسوی با پنجره‌های مات قابل دسترسی هستند.

در اینجا استودیو از رنگ‌های سبز استفاده شده در نمای بیرونی و لابی جدا شد و از رنگ‌های ملایم نارنجی، صورتی و سفید استفاده کرد.

اتاق در هتل سن فرناندواتاق در هتل سن فرناندو
رنگ های روشن و اجناس دست ساز اتاق ها را پر کرده است

کف اتاق ها یا کاشی یا چوب است و مبلمان ساخته شده از چوب رنگ روشن با منسوجات محلی پوشیده شده است. سه اتاق در سطح پشت بام دارای مبلمان طراحی شده توسط Bunkhouse است که توسط استودیوی B Collective طراحی محلی ساخته شده است.

لامپ‌های آویز و دیوارکوب‌های سرامیک‌دان محلی Anfora در آشپزخانه‌ها و حمام‌ها یافت می‌شوند.

بلوک‌های نسیم مجسمه‌سازی در تراس هتلبلوک‌های نسیم مجسمه‌سازی در تراس هتل
روی پشت بام بلوک‌های نسیم مجسمه‌سازی وجود دارد

سقف دارای یک فضای ناهارخوری و سالن پذیرایی کاشی‌شده است که توسط بلوک‌های نسیم مجسمه‌ای احاطه شده است، که برای تقلید از شیشه‌های رنگی طرح‌دار ساختمان اصلی طراحی شده است.

READ  فروشگاه Google که توسط Reddymade طراحی شده در نیویورک افتتاح می شود

استودیوهای طراحی مکزیکی مخلوط کردن و کمیته پروژه قطعات مبلمان برای پشت بام کمک کرد.

از دیگر هتل‌های مکزیک می‌توان به ساختار کاشی‌کاری‌شده در San Miguel de Allende توسط Productora و Esrawe Studio و هتلی در مکزیکو سیتی با مشبک‌های چوبی توسط PPAA اشاره کرد.

عکس توسط چاد وادسورث است.

دیدگاهتان را بنویسید