شرکت طراحی AvroKO از مبلمان التقاطی، آثار هنری انتزاعی و فرش های نامتناسب استفاده کرده است تا باشگاه خصوصی اعضای چیف در شیکاگو را بیشتر شبیه به یک خانه کند.


باشگاه شیکاگو که در منطقه بازار فولتون واقع شده است، یکی از این سه باشگاه است رئیس مکان‌هایی در سراسر ایالات متحده که فرصت‌های پشتیبانی و شبکه‌سازی را برای زنان در پست‌های اجرایی ارائه می‌دهند.

میز پذیرش با پایه موجدار مشکی در لابی سبز تیره چیف شیکاگو
راهروهای رئیس (تصویر بالا) و لابی ورودی (بالا) سراسر سبز رنگ شده اند.

AvroKO او برای طراحی فضای داخلی باشگاه به کار گرفته شد، که قبلاً در فرآیند جستجوی مکان برای پاسگاه های چیف نیویورک و لس آنجلس کمک کرده بود.

این شرکت طراحی می‌خواست شعبه جدید شیکاگو فضایی دنج و مسکونی داشته باشد، دقیقاً شبیه کلوب کلوب نیویورکی شرکت در اتاق زیر شیروانی با پنجره‌های وسیع و اتاق‌های دلباز.

محل نشیمن لابی باشگاه اعضا توسط AvroKO با صندلی راحتی چرمی و صفحه چوبی باریک
صندلی‌های راحتی چرمی و فرش طرح‌دار در قسمت انتظار

فراتر از ویژگی های بارز یک باشگاه اعضای سنتی، AvroKO اتاق های پرستاری برای مادران تازه وارد را در فضای داخلی گنجانید و حمام ها را به گونه ای تطبیق داد که بیشتر با بدن و قد زنان مطابقت داشته باشد.

بازدیدکنندگان از طریق یک لابی وارد باشگاه می شوند که در آن دیوارها، سقف ها و حتی کانال های خدماتی با سایه ای از سبز جنگلی رنگ آمیزی شده اند. کاشی های همسان نیز در سرتاسر کف گذاشته شده است.

سالن کلوپ چیف شیکاگو با تیرهای چوبی در معرض دید، دیوارهای سبز و صندلی های رنگارنگ
سالن اصلی فضاهای مختلفی را برای نشستن و ارتباط اعضا ارائه می دهد

یک طرف اتاق دارای پیشخوان کمکی با پایه راه راه است در حالی که طرف دیگر یک منطقه انتظار کوچک را در خود جای داده است.

این با یک فرش با طرح آفتاب‌سوختگی، چند صندلی چرم قهوه‌ای و یک تقسیم‌کننده صفحه چوبی باریک پوشیده شده است.

READ  طراحی با یک شریک؟ ببینید این زوج مشهور چگونه خانه رویایی خود را با وجود یک ترجیح سبک مخالف بزرگ طراحی کردند

این شرکت توضیح داد: “فضا دلپذیر و قابل زندگی است.” “دیوارهای اشباع عمداً جسور هستند، با گرمای تودوزی مخملی و چرم شکسته متعادل می شوند، و با سبکی کلی که تازه و بادوام است، قابلیت دسترسی را ایجاد می کنند.”

غرفه تماس نارنگی رنگ در باشگاه اعضا توسط AvroKO
غرفه های تماس تلفنی خصوصی به رنگ نارنجی روشن رنگ آمیزی شده اند

سطوح سبز-جنگلی تا محوطه سالن مجاور ادامه دارد. در اینجا، AvroKO تیرهای سقف چوبی ضخیم ساختمان را در معرض دید قرار داده است در حالی که یک میله کاشی پوشیده شده در گوشه به دیوار آینه کاری شده است.

در غیر این صورت، اتاق مجموعه‌ای از صندلی‌ها را با ترکیبی از مبلمان مدرن و قدیمی از مبل‌های آبی یاقوت کبود گرفته تا چهارپایه‌های پرتقالی نارنجی در خود جای می‌دهد. نیمکت‌های چرمی مشکی در اطراف ستون‌های ساختاری چوبی پیچیده شده‌اند.

از کتاب ها، گلدان های هنری و مجموعه ای از نقاشی های انتزاعی بوم به عنوان تزئین استفاده شده است.

راهرویی به باجه‌های تماس خصوصی چیف منتهی می‌شود که با رنگ نارنگی رنگ آمیزی شده‌اند. فراتر از آن مجموعه ای از اتاق های هیئت قرار دارد که با فرش های هندسی، میزهای بزرگ چوبی و لامپ های سرپوش دار که درخشش گرمی از خود می دهند، به پایان رسیده است.

اتاق جلسه در کلوپ چیف شیکاگو با میز چوبی بلند، صندلی های چرمی و فرش طرح هندسی
این باشگاه همچنین شامل تعدادی اتاق جلسه است

Chief علاوه بر ارائه فضاهایی برای کار و معاشرت، اعضای خود را در «گروه‌های همتا» از کارشناسان صنعت قرار می‌دهد که می‌توانند در مورد چالش‌های شغلی مشاوره ارائه دهند، با نمایندگانی از شرکت‌هایی مانند Google، Uber و Universal Music.

AvroKO در سال 2001 تاسیس شد و توسط چهار شریک رهبری می شود: ویلیام هریس، گرگ برادشاو، کریستینا اونیل و آدام فارمری.

READ  Yatufo رنگ های جشن را به اداره پست مختلط در ژجیانگ اعمال می کند
فضای داخلی اتاق جلسه توسط AvroKO با میز چوبی، دیوارهای سبز و آثار هنری انتزاعی
آثار هنری انتزاعی در سراسر فضای داخلی به چشم می خورد

طراحی داخلی این شرکت برای Chief Chicago از جمله شش پروژه دیگر است که در بخش فضای کاری بزرگ در جوایز Dezeen امسال در فهرست نهایی قرار گرفته است.

سایر شرکت‌های فعال عبارتند از: دفتر آموزش اول در دنور، که برای ارجاع به فضای باز طراحی شده است، و دفتر مرکزی YTL در کوالالامپور با جزئیات برنزی و مرمری مجلل.

عکاسی توسط آنتونی تالیر.

دیدگاهتان را بنویسید