توسعه‌دهنده HUB و سرمایه‌گذار Bridges Fund Management برنامه‌هایی برای تبدیل یک ساختمان اداری دهه 1950 در لندن به Cornerstone، یک طرح مسکونی مشترک که توسط Allford Hall Monaghan Morris طراحی شده بود، فاش کرده‌اند.

پروژه کرنرستون که در لبه املاک باربیکن قرار دارد، از معماری نمادین باربیکن برای تبدیل 45 خیابان راش به 174 اقامتگاه مشترک همراه با فضاهای تجاری و امکانات در سطح خیابان استفاده می‌کند.

“با تکیه بر موفقیت پروژه های قبلی لندن با HUBما دوباره به نیروها می پیوندیم تا یک ساختمان اداری دوست داشتنی را در قلب شهر متحول کنیم.”AHMM) کارگردان هیزل جوزف گفت.

سنگ بنای AHMM در لندنسنگ بنای AHMM در لندن
AHMM برنامه هایی را برای بازسازی مشترک در کنار املاک باربیکن لندن فاش کرده است.

هدف پیشنهادی AHMM استفاده مجدد تا حد امکان از ساختار و نمای موجود ساختمان، با اتخاذ یک “رویکرد اولیه مقاوم سازی” برای به حداقل رساندن نیاز به کارهای ساختمانی جدید است.

این استودیو همچنین در درجه اول با پارامترهای هندسی تعریف شده توسط پاکت اصلی کار می کند، در حالی که زبان مستطیل را به روز می کند تا دیافراگم های یکنواخت برای هر آپارتمان زندگی مشترک ایجاد کند.

با ارجاع به املاک باربیکن، مجموعه ای از اکستروژن های قوس دار و دو ارتفاع در سرتاسر تاج ساختمان معرفی می شوند تا آپارتمان های مشترک دیگری را در خود جای دهند.

سنگ بنای AHMM در لندنسنگ بنای AHMM در لندن
این طرح فرم ساختمان موجود را تطبیق داده و مجموعه ای از فضاهای قوسی را در بالا وارد می کند

جوزف گفت: «رویکرد معماری به دقت مورد توجه قرار گرفته است و به بافت بسیار دوست‌داشتنی باربیکن پاسخ می‌دهد و نمای شمالی ملک را تکمیل می‌کند.

قوس‌ها تا حدی از نمای ساختمان عقب‌نشینی می‌کنند و با یک تکه تکه‌ای نامتقارن از پانل‌های لعاب‌دار و کاشی در زیر برآمدگی‌های منحنی پوشانده می‌شوند.

READ  موردی برای والپیپرهای بی‌صدا

در سطح خیابان، لهجه‌های پانل قرمز گرم در مقابل پوشش‌های بتنی خنثی ساختمان تضاد دارند تا عملکردهای تجاری و جمعی را برجسته کنند.

این طرح یک کافه عمومی، یک فضای کار مشترک و امکانات رفاهی متمرکز بر جامعه را در سطوح پایین تر به منظور بهبود قلمرو عمومی برای کسانی که در آن منطقه زندگی و کار می کنند، ادغام می کند.

جوزف توضیح داد: “ساختار موجود خیابان راش 45 مجددا مورد استفاده قرار می گیرد و توسعه می یابد و یک جامعه مسکونی جدید با امکانات مشترک ایجاد می کند و زندگی جدیدی را به منظره خیابان محلی می بخشد.”

سنگ بنای AHMM در لندنسنگ بنای AHMM در لندن
در سطح خیابان، امکانات تجاری و عمومی جدید به دنبال فعال کردن هواپیمای زمینی خواهد بود

با توجه به HUB و مدیریت صندوق بریجپیشنهاد AHMM با همکاری جامعه – از جمله ساکنان باربیکن – که از طریق یک سری کارگاه‌ها و رویدادها مورد مشورت قرار گرفتند، ایجاد شد.

آ سایت اینترنتی همچنین برای جلب نظر در مورد توسعه مجدد، تکرار چشم انداز طراحی برای ایجاد یک “جامعه پر جنب و جوش” که ساختمان اصلی را تطبیق می دهد و به طور کلی به محله کمک می کند، ایجاد شد.

AHMM در سال 1989 توسط Simon Allford، Jonathan Hall، Paul Monaghan و Peter Morris در لندن تاسیس شد. این استودیو قبلاً یک بلوک دهه 1930 را به دفتر مرکزی نیو اسکاتلند یارد در لندن تبدیل کرده و یک ساختمان با کاربری مختلط را در Southwark با آپارتمان‌های به هم پیوسته تکمیل کرده است.

همچنین در مجاورت املاک باربیکن، پیشنهاد دیلر اسکوفیدیو و رنفرو برای یک مرکز موسیقی هرمی شکل اخیراً لغو شد، زمانی که شرکت شهر لندن برنامه‌های خود را برای “تجدید اساسی” باربیکن فاش کرد.

READ  چتر نجات نگاهی تازه به صندلی نمادین اسلینگ دارد

این تصاویر توسط HUB و Bridges Fund Management ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید