Arper سه محصول جدید از طراحان را به اشتراک گذاشت دوشی-لوین، پارک Altherr Dèsile، و جیمز اروین. مبل SHAAL با پیکربندی منعطف و مدولار به مبل های برند این برند اضافه می کند، در حالی که سیستم میز پایین Ghia از نظر شکل و ظاهر متنوع است و برای ایجاد ترکیب ها و فرصت های بی پایان ایده آل است. صندلی Juno 02، که می تواند در داخل یا خارج از خانه استفاده شود، همه چیز را گرد می کند و در 70٪ پلاستیک بازیافتی پسا صنعتی موجود است.

استودیوی جدید Yinka Ilori با سم جیکوب

ینکا ایلوری از سام جیکوب، اصل استودیو سم جیکوب و مدیر سابق معماران FAT استفاده کرد تا فضایی را طراحی کند که موضوع اجتماع و با هم بودن را که در طول همه‌گیری گمشده بود، ادامه دهد. دارای سه منطقه متمایز برای ایستگاه های کاری – دفتر، نمایشگاه و فضای آرشیو – و همچنین یک میز و آشپزخانه مشترک است.

فضای کاری سفید با گیاهان زیاد

عکس: BoysPlayNice

استارت آپ شعر مستقر در پراگ Poetizer، بزرگترین شبکه رسانه اجتماعی برای شاعران و دوستداران شعر، از معمار توماس سیزار و طراح داخلی یوهانا سدلاچکووا وامبرسکا خواست تا دفتر خود را دوباره طراحی کنند. به طور مستقیم از طریق یک گلخانه در هوای آزاد که در گرایش بیوفیلیا است به حفاظت از محیط زیست کمک می کند.

فضایی شیک حاوی غلاف حریم خصوصی سبز زیتونی و نیمکت نیم دایره ای

مجموعه HUG Pod، مفهومی انسان محور که توسط Dymitr Malcew طراحی شده است، مرز بین فضای داخلی خانه های دنج و محیط های محل کار عملکرد محور را محو می کند. طراحی ماژولار، غلاف‌ها حداکثر انعطاف‌پذیری را در دنیای پس از همه‌گیری امکان‌پذیر می‌سازد که می‌تواند در لحظه تغییر کند.

فضای کاری مفهومی باز با رنگ های زیاد

عکس: پر کریستیانسن

استودیو استکهلم یک دفتر مرکزی جدید برای توسعه‌دهنده بازی سوئدی، کینگ، طراحی کرد که در مرکز قرار دارد و با اخلاق سرگرم‌کننده و سبک‌دل این شرکت هماهنگ است. طراحی به‌دست‌آمده نمادی از شعار این برند است: «به‌طور جدی بازیگوش».

دوچرخه ثابت در طاقچه محل کار با تابلوی نئونی که روی دیوار آویزان شده است از سواری خود لذت ببرید

عکس: گرت رولند + IA

Zwift برنامه‌ای است که تناسب اندام را از طریق بازی‌های ویدیویی ترویج می‌کند که در آن کاربران در محیط‌های فانتزی سه بعدی مجازی و مقاصد دنیای واقعی می‌دوند و می‌چرخند. استودیوهای اورنج کانتی و لس آنجلس متعلق به IA Interior Architects وارد شدند تا دفتر مرکزی خود را دوباره طراحی کنند – فقط شایسته بود که شعار شرکت: “عملکرد قدرت های سرگرم کننده” اعلام شود.

READ  فروشگاه Stüssy Shibuya توسط Perron-Roettinger از ریشه های موج سواری این برند استفاده می کند

فضای کار سفید با زمان زیاد، قفسه بندی مدولار

سیستم دفتر کاما به کاربران این امکان را می دهد که محیط خود را به راحتی و بلافاصله تغییر دهند. سیستم مدولار از سازگاری داربست الهام گرفته شده است و از فولاد لوله ای تنها با شش عنصر تشکیل شده است که امکان پیکربندی بی پایان را برای تامین نیازها و عملکردهای اداری فراهم می کند.

فضای کاری مفهومی باز با فضای سبز زیاد و یک چیدمان هنری بزرگ که از سقف آویزان شده است

عکس: جرمی بیترمن

این ساختمان که بیش از 1 میلیون فوت مربع وسعت دارد، بزرگترین سازه در پردیس نایک پورتلند است. Skylab روح GOAT تنیس را به تصویر کشید و آن را با میراث این برند ترکیب کرد تا یک فضای کاری مبتنی بر طراحی برای 2750 کارمند ایجاد کند.

دفتر با صندلی اداری مرجانی رنگ، میز، و تصاویر آویزان روی تخته چوب پنبه

ورود صندلی Verve توسط برند مستقیم به مصرف کننده Branch برای هر کسی که به دنبال یک مدل صندلی اداری درجه یک بدون قیمت گزافی است که معمولاً همراه آنها است، یک گزینه خوشایند است. با مشخصات عالی و سه رنگ، Verve یک صندلی کار قانونی است که خودش را خیلی جدی نمی گیرد.

و محبوب ترین پست At The Office در سال 2022 …

یک فضای اداری رنگارنگ مدرن با حسی شبیه خانه

فضای گسترش یافته شامل یک طبقه تولید، بخش لعاب، هشت کوره، یک استودیوی عکاسی، و یک انبار موجودی و تکمیل است. همچنین یک دفتر خصوصی برای Ziperstein، یک آشپزخانه، اتاق استراحت برای کارکنان و بازدیدکنندگان، یک دفتر فروش، و فضای ملاقات مشتریان وجود دارد – همه اینها توسط FOSS HILDRETH زنده شده است.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  آپارتمانی مدرن با الهام از میانه قرن با مشرف به آب

دیدگاهتان را بنویسید