من همیشه از آن دسته افرادی بوده‌ام که با افتخار اعلام می‌کنم که او معامله می‌کند. “این پیراهن؟ دختر، من آن را به قیمت 2.99 دلار خریدم، از 200 دلار! بنابراین هر زمان که می‌توانستم دانش درونی خود را در مورد صنعت خرده‌فروشی با افرادی که به آنها علاقه داشتم به اشتراک بگذارم تا به آنها در خرید هوشمند کمک کنم، از این فرصت استفاده می‌کردم.

و حدس بزنید چه؟ من به همه شما اهمیت می دهم! پس از اینکه دنیای EHD را ترک کردم، سه سال را به عنوان مدیر بازاریابی برند برای یک شرکت مبلمان آنلاین صرف کردم. تغییر از سرمقاله به بازاریابی برای مغزم یک چالش سرگرم کننده بود، و برای مدتی فکر می کردم این شغل عالی من است، اگرچه در نهایت، دلم برای ریشه های نویسنده ام تنگ شده بود (و ترجیح دادم زمان بیشتری را با دختر جوانم بگذرانم). با این حال، من چیزهای زیادی یاد گرفتم و برخی از سختکوش ترین افراد را همسالان خود نامیدم. اوه، و البته تخفیف کارمند بسیار شیرین بود.

بنابراین اکنون، می‌توانم تمام جزئیات آبدار را که در این راه به دست آورده‌ام به اشتراک بگذارم که امیدوارم هیچ‌کس از من برای اشتراک‌گذاری شکایت نکند. تا بتوانید بهترین و آگاهانه ترین تصمیمات خرید را در سفر خرید مبلمان خود بگیرید.

توجه: تمام این “رازها” برای هر برندی اعمال نمی شود. بسیاری از فروشگاه‌های مستقیم به مصرف‌کننده بر اساس قوانین مختلف بازی می‌کنند یا قطعات خود را تولید می‌کنند، که قیمت، تخفیف‌ها و تمام آن موسیقی جاز را بسیار متفاوت می‌کند. اما اکثر فروشگاه های بزرگ یا حتی فروشگاه های متوسط ​​(IRL و آنلاین) روش های بسیار مشابهی برای ماندن در رقابت دارند. وقتی کسی شروع به انجام آن می کند، همه آنها در نهایت شروع به انجام آن می کنند. اوه، و این برای همه شما خوانندگان آمریکایی است، نه هر کسی در خارج از کشور.

با این حال، قبل از شروع، می خواستم یک یادداشت بسیار مهم در مورد نحوه قیمت گذاری کالاهای فروشگاه ها اضافه کنم. برچسب قیمت “ارزان تر” هزینه دارد، نه برای شما، بلکه اغلب برای کارمندان شرکت. کارفرمای قبلی من پایین‌ترین قیمت‌ها را نداشت، این را می‌گویم، اما حقوق خوبی دریافت می‌کردم، بیمه درمانی نسبتاً خوبی داشتم، دندان‌ها و بینایی و عمر و از کار افتادگی کوتاه‌مدت و بلندمدت. مرخصی با حقوق و مقدار زیادی روز مریضی داشتم. آنها به صنعتگران آمریکایی پول می دادند تا مبل های ما را بسازند، نه دلاری در خارج از کشور. همه اینها هنگام تصمیم گیری در مورد حاشیه ها در نظر گرفته می شود. با انسان هایی که به ایمیل های شما پاسخ می دهند و محصولات شما را ارسال می کنند چگونه رفتار می شود؟ فراموش کردن زمانی که می‌خواهیم بیشترین هزینه و سریع‌ترین تحویل ممکن را داشته باشیم، می‌تواند بسیار آسان باشد. من از مکان‌هایی مانند آمازون بسیار بیشتر از آنچه که بخواهم اعتراف کنم استفاده می‌کنم و از آنها سوء استفاده می‌کنم، اما حتی تایپ کردن این مورد برای خودم یادآوری خوبی برای خرید خوب و خرید مسئولانه است. اگه میتونی (زیرا بله، حتی در نظر گرفتن هر یک از اینها هنگام خرید یک امتیاز است. من متوجه شدم).

طراحی شده توسط جولی رز | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: یکی از بهترین دوستان امیلی، اتاق خواب دنج و در عین حال پیچیده ای را که واقعا لیاقتش را دارد، می سازد.

راز خودی شماره 1: فروش، به خصوص فروش عمده تعطیلات، زمانی که می گویند در حال پایان است به پایان نمی رسد.

آه، “پایان دروغین” همیشه محبوب. نحوه کار به این صورت است: وب سایت تاریخ پایانی را ذکر می کند، مثلاً 1 ژوئن. آنها تاکید می کنند که فقط چند روز دیگر … سپس ساعت ها … سپس چند دقیقه برای ذخیره وجود دارد. احساس می کنید عجله دارید AGH! برای قفل شدن در آن قیمت، باید همین الان خرید کنید. شاید تصمیمی می گیرید که آمادگی آن را نداشتید. یا شاید شما به کارت اعتباری مراجعه کرده اید زیرا تا چند روز دیگر دارایی های نقدی را ندارید. حدس بزن چی شده؟ من به شما قول می دهم که فروش بزرگ به طور خاص در طول یک تعطیلات بزرگ، احتمالاً فردا برای چند روز دیگر یا تا یک هفته یا بیشتر فعال خواهد بود.

READ  آنچه اخیراً روی بدنم می پوشم - لباس های بهاری راحت برای زمانی که سعی می کنم خانه را ترک کنم

در اینجا لیستی از تعطیلات اصلی “مبلمان” آمده است، بنابراین می دانید به احتمال زیاد چه زمانی فروش تمدید می شود و همچنین بهترین تخفیف را خواهید داشت:

  • فوریه: روز رئیس جمهور
  • می: روز یادبود
  • ژوئیه: 4 ژوئیه
  • سپتامبر: روز کارگر
  • نوامبر: جمعه سیاه/ دوشنبه سایبری

همچنین، مراقب مواردی مانند فروش سالگرد یا «دوستان و خانواده» باشید. اینها معمولاً دوره های تبلیغاتی شاخصی برای تمدید هستند.

اوه، و اگر اشتباه حدس زدید، و فروش در واقع به پایان رسید (یا فکر کردید ممکن است تمدیدهایی در برنامه‌های افزودنی وجود داشته باشد – متأسفیم، این اتفاق نمی‌افتد – همیشه می‌توانید با خدمات مشتری تماس بگیرید و ببینید آیا آنها این کار را خواهند کرد یا خیر. قیمت فروش از روز قبل را رعایت کنید. برخی این کار را انجام می دهند، برخی نه، اما ارزش یک سوال را دارد.

راز شماره 2: اگر چیزی را که می خواهید نمی بینید، آن را بخواهید.

فرض کنید در حال خرید ویترینی از خرده‌فروشی هستید که می‌دانید یک برنامه سفارشی دارد. شما اندازه دقیق مورد نیاز خود را نمی بینید، یا شاید از تافت کردن دکمه خوشتان نمی آید، یا شاید یک کوسن نیمکتی را به جای سه کوسن جداگانه ترجیح می دهید… آن را بخواهید. به احتمال زیاد، آنها می توانند آن را برای شما به همان شکلی که می خواهید یا نیاز دارید با همان قیمت یا یک شارژ کوچک بسازند.

این چیزی است که من دوست دارم آن را “منو مخفی” بنامم. ما دوست نداشتیم این کار را در آخرین شرکتم انجام دهیم، اما کسی حتی می‌توانست پارچه‌های خودش را تهیه کند یا بخواهد انتخاب‌ها یا رنگ‌های پارچه‌ای «خارج از منو» را ببیند، و می‌توان این کار را انجام داد. از تماس گرفتن و شناخت آن تیم خدمات مشتری نترسید. آنها بهترین دوست شما برای رسیدن به خط پایان به روشی هستند که شما تصور می کردید.

طراحی شده توسط رایان ترومبتی | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: رایان موتو آشکار: یک اتاق نشیمن و غذاخوری چند منظوره با روحیه و روح

راز شماره 3: تماشا کنید و یاد بگیرید … چرخه فروش آنها.

مگر اینکه ما در مورد فروش سالگرد نوردستروم یا هر چیز دیگری در جمعه سیاه صحبت کنیم (بی‌عاطفه‌ای به آن BFCM گفته می‌شود)، فروش به عنوان یک مصرف‌کننده یک سورپرایز بزرگ به نظر می‌رسد. اما، به من اعتماد کنید، آنها نیستند. تقویم‌های فروش از ماه‌ها (یا بیشتر) از قبل ترسیم می‌شوند. توصیه من، اگر کمی زمان برای تماشا و صبر دارید، این است که دقیقاً این کار را انجام دهید: فروش ها را در طول حداقل سه ماه تماشا کنید و به بالاترین سطح تخفیف آنها توجه داشته باشید (برای مبلمان، معمولاً بین 25٪ تخفیف دارد. و 35٪ تخفیف، btw) و سپس منتظر بمانید تا دوباره به اطراف بازگردد.

READ  استودیوهای باغ جمع و جور با راه حل های ذخیره سازی منظم

راز شماره 4: ارسال رایگان در واقع رایگان نیست.

برخی از مردم این را می‌دانند، و برخی از مردم آن را پشت سر می‌گذارند، اما در اینجا یک حقیقت مطلق وجود دارد: این که شرکتی که مدنظر شماست، «ارسال رایگان» است. شما در حال حاضر برای آن پرداخت می کنید در حالی که مطمئناً این کار را راحت می کند، بسیار مهم است که قیمت نهایی را در همه مارک هایی که قصد خرید از آنها را دارید، در نظر بگیرید. در حالی که یک فروشگاه ممکن است نرخ ثابتی معادل 199 دلار را به عنوان هزینه حمل و نقل دریافت کند، سایر فروشگاه‌ها ممکن است قیمت آن را بر اساس قطعه دریافت کنند یا اصلاً هزینه نکنند. ببینید چه چیزی به آن اضافه می شود و سپس تصمیم خود را بگیرید، زیرا گاهی اوقات مکان بدون حمل و نقل رایگان در واقع کمتر خواهد شد.

و کمترین؟ خوب، این فروشگاه مامان و پاپ شماست، زیرا احتمالاً هزینه های حمل و نقل را به شما تقبل نمی کنند. آنها ممکن است در حال عبور از سربارهای دیگر باشند، اما اگر کمی جستجو کنید تا بفهمید چه کارخانه‌هایی اقلامی را که می‌خواهید بخرید تولید می‌کنند، ممکن است بتوانید همان قطعه را به صورت محلی پیدا کنید. زیرا درست است: طرح اختصاصی مورد علاقه شما احتمالاً اصلاً اختصاصی نیست و یک کارخانه فریم های مشابه یا بسیار مشابه را به چندین خرده فروش عرضه می کند، فقط با نامی متفاوت.

طراحی شده توسط جولی رز | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: اتاق نشیمن التقاطی اواسط قرن با پرایمر و رنگ کیلز – مشکل اتاق تاریک حل شد

راز شماره 5: جستجوی تصویر در گوگل دوست شماست.

دوستان عزیزم. اگر از جستجوی عکس معکوس Google برای اطمینان از اینکه فروشگاه دیگری همان مبلمان یا اقلام دکور (یا واقعاً هر چیزی در هر دسته خرده فروشی) را نمی فروشد، استفاده نمی کنید، باید شروع کنید. خرده‌فروشان نام محصولاتی را که می‌فروشند «برچسب سفید» می‌زنند – به این معنی که فروشنده نامی مانند Arlyn Sideboard ارائه می‌کند، اما برندی که از آن خرید می‌کنید نام خود را به Evelyn Credenza تغییر می‌دهد تا احساس منحصر به فردی داشته باشد. آنها جستجوی “Evelyn Credenza” کافی نیست تا ببینید آیا می توانید آن را در جای دیگری پیدا کنید. شما باید از تصویر محصول ساده روی سفید استفاده کنید.

همه چیز توسط فروشنده عرضه نمی شود و توسط چندین ویترین فروخته می شود، اما بسیاری از آنها عرضه می شوند. در این موارد، متوجه خواهید شد که قیمت ها در همه جا وجود دارد. برخی ممکن است حمل و نقل رایگان ارائه دهند در حالی که برخی دیگر ارائه نمی دهند. برخی ممکن است برای جبران تخفیف امتیاز قیمت بالاتری داشته باشند. برخی دیگر ممکن است مجبور شوند برای اقلام خاصی هزینه بیشتری بپردازند تا به حاشیه هایی برسند که دفتر مرکزی شرکتشان از آنها نیاز دارد. و برخی از سایت ها فقط حفره های پول عجیبی هستند. اگر سایه‌دار به نظر می‌رسد، احتمالاً سایه‌دار است.

زمانی که همه ما فقط به فروشگاه‌ها می‌رفتیم، «خرید می‌کردیم» و این نباید متوقف شود فقط به این دلیل که بیشتر ما قبل از افزودن به سبد خرید از روی تلفن‌ها و لپ‌تاپ‌هایمان پیمایش می‌کنیم و کلیک می‌کنیم. گاهی اوقات، تفاوت صدها دلار است.

READ  گروت کاشی حمام "روند" که ما در حال تلاش هستیم - تطبیق کاشی با دوغاب برای ایجاد ظاهری تک رنگ

راز شماره ۶: فریب سطوح تخفیف بالاتر را نخورید.

این بسیار شبیه به توصیه نهایی من است که در مورد حمل و نقل بحث کردم: اگر هنوز به یک قطعه خاص رضایت ندارید، قیمت نهایی را در چند فروشگاه در نظر بگیرید و مقایسه کنید. نام نمی‌برم، اما شرکت‌های متعددی اخیراً قیمت‌های خود را با درصد معینی افزایش داده‌اند تا حداقل (یا حداکثر) سطوح تخفیف خود را افزایش دهند تا جذاب‌تر به نظر برسند یا رقابتی‌تر شوند. به هیچ وجه یک روش جدید در خرده فروشی نیست، در واقع، بسیار رایج است. اگر در طول یک دوره تبلیغاتی به پیشخوان پرداخت مجازی در فضای ابری می روید، خوب است… بدون در نظر گرفتن این موارد، مجموع تقریباً مشابه خواهد بود، اما به این موضوع توجه داشته باشید. اگر برندی که دنبال می‌کنید همیشه با تخفیف 20 درصدی همراه بوده و ناگهان 30 درصد را به طور مداوم ارائه می‌دهند، به احتمال زیاد، این قیمت‌ها برای جبران آن 8 تا 10 درصد افزایش یافته است.

این یک بازی است، اما من را به فاکتوئید بعدی هدایت می کند…

طراحی شده توسط ajai guyot | عکس توسط الی لیلستروم | از: ببینید آجای چگونه اتاق مهمان کلاس سازنده مشتری خود را تغییر داد – برای هزاران ایده طراحی دنج و صحبت واقعی مادر شاغل آماده شوید

راز شماره ۷: وقتی قیمت‌ها بالا می‌روند، معمولاً این برند فقط «طمع» نیست.

من نمی توانم به جای هر شرکتی که وجود دارد صحبت کنم. فقط تعداد معدودی که از عملیات داخلی مطلع شدم. مطمئناً مارک‌های «طمع‌خواه» وجود دارند، اما حقیقت این است: هزینه‌های بسیار زیادی برای کالایی مانند مبل صرف می‌شود. کارخانه تولید و عرضه محصول باید هزینه فوم، هزینه بسته بندی داکرون (برای کوسن)، چوب، پارچه، حمل و نقل، کار را در نظر بگیرد. یک افزایش کوچک در هر یک از آن چیزها می تواند برابر با افت شدید سود در صورت ثابت ماندن قیمت ها باشد.

و در طول همه‌گیری و پس از آن تورم، بی‌رحمانه بود هزینه گاز افزایش یافت که به معنای افزایش نرخ حمل‌ونقل از پشت بام بود. تقاضا برای چوب در صنعت ساختمان در بالاترین حد خود بود، بنابراین تامین کنندگان فقط می توانستند برای آن هزینه بیشتری دریافت کنند. ما همه جا این را می بینیم، از تخم مرغ گرفته تا قسمتی و هوایی که تنفس می کنیم.

طراحی شده توسط ولیندا هلن | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: نشانی از اتاق نشیمن و ناهارخوری سارا

خب! حالا شما مالک آن هستید. هیچ چیز در اینجا فوق العاده خاموش یا ناشناخته نیست. فقط باید چشمانتان را باز نگه دارید و مهمتر از همه وقت بگذارید. اگر قصد خرید کالاهای جدید را دارید، باند را به خود اختصاص دهید تا مطالعه کنید و آگاهانه انتخاب کنید (مجموعه قوانین و چیزهای دیگری وجود دارد که باید بدانید اگر دست دوم می‌خرید).

لطفاً اگر سؤالی دارید یا می خواهید چیزی را توضیح دهم به من بگویید. خوشحال می شوم آنچه را که می توانم به اشتراک بگذارم یا پاسخ دهم.

هوشمندانه خرید کنید دوستان تا دفعه بعد… <3

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: آرایش مدرن و ارگانیک اتاق نشیمن

دیدگاهتان را بنویسید