آیا واقعاً پرده ها می توانند ظاهر و احساس کل یک اتاق را تغییر دهند؟ این همان چیزی است که در این هفته وقتی تلاش کردم (و برای ثبت نام موفق نشدم) برای انتخاب پنجره‌ها برای اتاق نشیمن صورتی که به زودی به رنگ صورتی در می‌آید (!!) به این فکر افتادم. مطمئناً، همه ما می دانیم که قرارگیری صحیح، طول و عرض پرده های شما باعث می شود که پنجره های شما بهتر به نظر برسند – اگر به آن نیاز دارید، در اینجا یک تجدید نظر در مورد این قوانین وجود دارد – اما آیا یک پانل پرده می تواند در حقیقت طرح خود را از “وای، این خیلی خوب به نظر می رسد” به “سختی مقدس، این فوق العاده است؟”

در ابتدا، کمی شک داشتم – یعنی یک اتاق زیبا یک اتاق زیبا است، می دانید؟ انجام می دهد واقعا مهم است که پرده ها خاکستری یا بنفش هستند اگر با بقیه فضا همخوانی داشته باشند؟ و خوب، هشدار اسپویلر: مهم است. وقتی دقیق‌تر به آنچه باعث می‌شود برخی اتاق‌ها آواز بخوانند، یا چیزی که باعث می‌شود خانه‌ها تمام‌شده یا صیقلی یا به‌خوبی طراحی شده‌اند، نگاه کنم…خب، همه، هر بار، این پنجره‌ها بود. گاهی اوقات این رنگ (یا کمبود رنگ) بود. گاهی اوقات این نسبت بود. گاهی اوقات این الگو بود – اما هر بار، پرده ها قطعه ای بودند که ظاهر و احساس هر اتاق را تثبیت می کردند. می توانم منظورم را به شما نشان دهم؟ (این اولین نمونه مورد علاقه من است.)

را در برخی از رنگ

استخوان های این اتاق ها؟ فوق العاده شبیه. هر دو در هالیوود واقع شده اند، هر دو دیوارهای لاکی سبز دارند، هر دو دارای مقدار زیادی برنجی با عناصر براق سیاه و کلاسیک (مرمر رگه دار در سمت چپ و پلنگ در سمت راست – موارد مورد علاقه من!).

احساس هر اتاق، هر چند، نمی تواند متفاوت تر از این باشد. پرده‌های خاکستری سمت چپ کمی مردانه‌تر و رسمی‌تر به نظر می‌رسند، در حالی که روکش‌های پنجره‌ای سرخابی در سمت راست این لابی را شاد و باز می‌کنند. با چند تغییر سبک آسان (و مقرون به صرفه!)، می توانید ظاهر و احساس هر یک از این فضاها را کاملاً تغییر دهید. تمیز، درسته؟؟؟

در اینجا دو نمونه دیگر از پرده های تک رنگ و کنتراست بالا آورده شده است کاملا هر یک از این اتاق ها را تغییر دهید. یک ظاهر تک رنگ در هر دو فضا کمی صاف می شد، فکر نمی کنید؟ کنتراست عمدی و جسورانه و خاص به نظر می رسد – این یک جزئیات کوچک است که خیلی چیزها را اضافه می کند. (در مورد جزئیات کوچک صحبت می کنیم، میله پرده مسی سمت چپ را بررسی کنید. غم بزرگ.)

ممکن است آن عکس را در سمت چپ تشخیص دهید – این گشت و گذار در خانه انجام شد خیلی ویروسی – اما آیا می بینید که چگونه فرانسیس مریل، مغز متفکر پشت سر طراحی ریث، به بازی با پانل های پرده تونال در کل این خانه کالیفرنیا ادامه داد؟ اگر به دنبال اضافه کردن جذابیت بصری زیادی بدون لایه‌بندی در تعداد زیادی الگوهای شلوغ یا رقابتی هستید، ایده‌ای جالب و تازه است.

READ  از مجارستان تا شرق لس‌آنجلس: یافته‌های قدیمی «عجیب» کیتلین که تقریباً همگی زیر 100 دلار بودند.

دست خود را بگیرید و پرده زرد سمت چپ را برای یک ثانیه بپوشانید. اتاق خیلی سردتر و کمی تاریک تر به نظر می رسد، درست است؟ انتخاب یک پرده زرد روشن و افزودن آن بالش های گرم و اشباع شده همه تفاوت را در جهان ایجاد می کند. در سمت راست، پارچه‌ای پررنگ از مخمل نارنجی شور و شادابی و جوانی زیادی را به این مهد کودک سنتی می‌آورد.

آن را ساده نگه دارید

طراحی شده توسط پروژه های جت | عکس توسط مسیحی سخت تر | از طریق ال دکور

اگر پاپ های رنگی مورد علاقه شما نیست، اشکالی ندارد! پرده‌های آرام و رنگ‌آمیزی نیز می‌توانند کاملاً نمایشگر باشند. اگر می‌خواهید توجه را به یک منظره جلب کنید، روش‌های پنجره‌ای را انتخاب کنید که تقریباً با رنگ دیوار شما مطابقت دارد – آیا می‌بینید که چگونه چشمانتان مستقیماً به سمت پنجره‌ها و به منظره بیرون کشیده می‌شود، در حالی که هر چیز دیگری در آن وجود دارد. خانه در یک پالت رنگی کاملا محدود زندگی می کند؟

طراحی شده توسط پروژه های جت | عکس توسط مسیحی سخت تر | از طریق ال دکور

چه کسی نمی خواهد اینجا چرت بزند؟ این مانند یک نسخه بزرگسال از یک مهد کودک است – بسیار آرام و آرام و بی‌صدا. وزن این پرده ها، به ویژه، بسیار دوست داشتنی است – آنها سطح عالی توانایی فیلتر نور را دارند، فکر نمی کنید؟ یک مخمل در اینجا فضا را سنگین می‌کرد و فضایی که از قبل باریک بود، کمی تنگ‌هراسی می‌کرد. مواد و رنگ های خود را در ذهن نگه دارید، گروه!

طراحی شده توسط ادل لگاسپی | عکس توسط راجر دیویس | از طریق خلاصه معماری

با این حال، ساده نگه داشتن آن لزوماً همیشه به معنای تونال بودن نیست. ببینید پرده های امبره بالا چگونه کار می کنند تا سایه های چندین قطعه را در این اتاق ترکیب کنند؟ یک پرده کاملا سفید در اینجا ممکن است کمی خسته کننده به نظر برسد، اما یک الگوی آن پیچیدگی آرام را از بین می برد – این پرده رنگ پریده روشن تا تیره انتخاب مناسبی برای جالب نگه داشتن چیزها بود.

بازی با تناسب

میدانم. شما با آگاهی کامل از قوانین پرده وارد اینجا شدید و حالا من اینجا هستم تا این را به شما بگویم خیلی وقت ها، آزمایش کردن با شکستن این قوانین به نوعی سرگرم کننده است. EEP.

نمونه موردی: هر دوی این اتاق‌ها توسط Reath Design تکمیل شده‌اند، و من واقعاً از رویکردهای متفاوتی که آنها برای تجهیز دو مجموعه از پنجره‌های قوسی استفاده کردند، استقبال می‌کنم. در سمت چپ، قرار دادن میله سنتی تری را می بینید که با یک پرده برش خورده و سرگرم کننده جفت شده است. با این حال، در سمت راست، ما یک طول سنتی با قرارگیری کمتر سنتی داریم که فضایی را برای برخی از دیوارکوب های مدرن در دو طرف پنجره ایجاد می کند. خیلی خوبه که شانس بدی و با طرحت بازی کنی!!!

READ  نتایج مشخص است! اینها 10 افشاگری برتر سال 2023 بودند (آیا همه آنها از خانه مزرعه بودند؟)
طراحی شده توسط وسلی مون | عکس توسط لوف پرنیل | از طریق خلاصه معماری

زنده باد پرده کافه. من فکر می‌کنم بسیاری از مردم سایه‌های رومی را در اینجا انتخاب می‌کردند، اما این پرده کوچک جذابیت بسیار زیادی به شما می‌دهد در حالی که چشم شما را مستقیماً به آن توری‌های رنگ‌شده می‌کشاند. (به روز رسانی شخصی: من به رومی ها برای آشپزخانه ام چشم دوخته بودم، اما این عکس به تنهایی باعث شد که به چیزی کوچکتر نگاه کنم که فقط نیمه پایینی پنجره هایم را می پوشاند. عجیب و شیرین است، که به نظر می رسد با لیموی من همخوانی کاملی دارد. کاغذ دیواری چاپ شده!)

خوب، باشه – من می دانم که این یک رستوران است، اما نگاه کنید چقدر این پرده قرار داده شده است. این یک تکه پارچه کوچک است که چنین حسی از فضا و مکان در اطراف هر غرفه ایجاد می کند – آیا می توانید کاری مشابه در خانه خود انجام دهید؟

طراحی شده توسط خانه خطی | از طریق sfgirlbybay

یکی دیگر از یک رستوران – می دانم، می دانم – اما گاهی اوقات، جستجوی الهام خارج از خانه لذت بخش است. این پرده های بالای غرفه بدون فدا کردن نور یا زیبایی شناسی، چنین حس حریم خصوصی را ایجاد می کنند. شاید این به نوعی الهام بخش شما نیز باشد 🙂

برخی از الگوها را انتخاب کنید

طراحی شده توسط طراحی ریث | عکس توسط لور جولیت | از طریق خلاصه معماری

بسیار خوب – ما آن را با بخش مورد علاقه خود بسته بندی می کنیم و با یکی از عکس های مورد علاقه من شروع می کنیم: زمان POWER CLASH است، عزیزم. این اتاق دیگری از خانه پرده چند رنگ ویروسی است که قبلاً به آن نگاه کرده بودیم و در ترکیب و تطبیق آن یک استاد کلاس است (چاپ ریز روی فرش! کاغذ دیواری در مقیاس متوسط! چاپ بلوک بزرگ روی پنجره ها!). اجازه دهید این یادآوری امروز باشد که توصیه کلاسیک Em در مورد “زیبا به نظر می رسد در کنار زیبا به نظر می رسد” بسیار خوب است. الگو را بیاورید!!! فهمیدی!!

من می پرستم خانه ماتیلدا گود برای، اوه، حدود یک میلیارد دلیل مختلف … اما استفاده او از درمان های پنجره ای بسیار بالا در لیست TBH است. من عاشق این هستم که چگونه راه راه آن پرده های بلند سمت راست را می شکند (و این می تواند یک ایده عالی باشد اگر بخواهید طول برخی از پرده هایی را که از قبل دارید افزایش دهید – پارچه متفاوتی را در پایین بچسبانید!). و در سمت چپ، مرد – آن نوار پررنگ کابانا چنین تفاوتی را ایجاد می کند. به طور جدی – آن را با دست خود بپوشانید – این عنصر تکمیلی است که به این اتاق احساس تازگی و تازگی می دهد.

طراحی شده توسط چارلپ هیمن و هررو | عکس توسط لور جولیت | از طریق خلاصه معماری

کمی اضافی؟ آره. خیلی سرگرم کننده؟ معلومه که آره. کاملاً غیر معمول نیست که کاغذ دیواری و تزئینات پنجره شما مطابقت داشته باشد – در واقع در خانه های سنتی بسیار رایج است – اما این نسخه با چاپ کتاب داستان و تختخواب سفارشی و فرش پلنگی واقعاً هیجان انگیز و بی نظیر است. (به گفته شما، لازم نیست این را امتحان کنید فقط با کاغذ دیواری – فکر می کنید با رنگ می توانید جلوه مشابهی بدست آورید؟)

READ  استودیو Esrawe و Superflex یک نمایشگاه راه راه برای Grupo Arca ایجاد می کنند

الگو نیز می تواند کمی ظریف تر باشد. اول از همه – هر دوی این اتاق ها در یک خانه هستند و من دوست دارم با وجود تنوع در پالت رنگ و معماری، چقدر احساس انسجام دارند. مرحله دوم – بخش بزرگی از انسجام گفته شده تا حدی مرهون این پرده های راه راه افقی ساده است که در حین بافتن یک نخ مشترک در هر فضا، جذابیت بصری را به ارمغان می آورد.

طراحی شده توسط متا کلمن | عکس توسط رت پیک | از طریق دومینو

چقدر این HOME-Y عجیب است؟ طراحی شده است، اما در آن زندگی می شود و دنج و ترسناک نیست. (مثلاً با خوردن یک میان وعده در اینجا احساس راحتی می کنید، می دانید؟) الگوهای بزرگ در این اتاق به سمت جلوی عکس کشیده شده اند – نیمکت پیانو چهارخانه، عثمانی راه راه، صندلی گینگهام – و پرده ها در پس زمینه تعادل عالی برای آن الگوهای قوی در پیش زمینه فراهم می کند. لایه بندی سایه های رومی چوبی نیز واقعاً دوست داشتنی است.

سایه های رنگ اصلی، دیوار تا حدی رنگ آمیزی شده، رنگ های پررنگ – آیا این فرمول جدید مورد علاقه من در حمام است؟ در حالی که من در واقع فکر می‌کنم که هر دوی این فضاها با یک سایه ثابت به همان اندازه عالی به نظر می‌رسند (من کیستم؟!)، نوار پررنگ چیزی پویا به هر فضا اضافه می‌کند – این لمس نهایی است که به آن احساس ~طراحی~ می‌دهد.

طراحی شده توسط متا کلمن | عکس توسط رت پیک | از طریق دومینو

آخرین اما نه کم اهمیت – این یکی از اتاق های مورد علاقه من در سال 2022 است. همه چیز در اینجا باورنکردنی است – پالت! قالیچه! بخش عمیق! چهارپایه حصیری! کالاهای موردی! آن صندلی تکه تکه شده! – اما آن پرده های توری شده، مهره ای بر روی کیک عجیب و غریب هستند. آنها با رنگ ها و الگوهای دیگر اتاق صحبت می کنند. آنها علاقه آرام را اضافه می کنند. آنها عمق و گرما را به ارمغان می آورند. (قرار دادن میله نیز عالی است.) این یک یادآوری خوب است که الگو همیشه به معنای چهره شما نیست – گاهی اوقات می تواند چیزی کوچک باشد که باعث می شود خانه شما تمیز و در نظر گرفته شود.

خب، اوه، چی میگی؟ بیایید در مورد مشکلات و بردهای درمان پنجره خود صحبت کنیم، بله؟؟؟ xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط متا کلمن | عکس توسط رت پیک | از طریق دومینو

دیدگاهتان را بنویسید