سلام! آماندا هلشتاین در اینجا با به‌روزرسانی درباره نحوه کارکرد کابینت‌های آشپزخانه IKEA من از آخرین پست من در سال 2020. برای یادآوری، من یک طراح داخلی مستقر در Mill Valley، کالیفرنیا هستم، و پنج سال پیش من و شوهرم شروع به بازسازی اولین پست خود کردیم. خانه با هم با بودجه محدود و انتظار 5-7 سال زندگی در آنجا، تصمیم گرفتیم با رفتن به IKEA در کابینت صرفه جویی کنیم. اگرچه این روند کمی سردرد بود، اما ما به طور کلی از نتایج و ظاهر و عملکرد آشپزخانه ما در پایان راضی بودیم.

5 سال از بازسازی ما می گذرد، از جمله یک بیماری همه گیر جهانی، بنابراین ما قطعا آشپزخانه خود را با زمان زیادی که در خانه سپری کرده ایم، استفاده کرده ایم. در اینجا چیزی است که ما تجربه کرده ایم:

خبر خوب

هیچ کس نمی تواند بگوید آنها از IKEA هستند

دوستان، خانواده و مهمانان ما همیشه در مورد زیبایی ظاهر آشپزخانه ما اظهار نظر کرده اند و وقتی به آنها می گویم کابینت های ما از IKEA هستند شگفت زده می شوند. برای یک چشم باهوش تر، مانند یک طراح یا پیمانکار، می توانید بگویید که مواد ارزان تر ساخته شده اند زیرا درها بسیار سبک تر از چوب واقعی هستند. اما به طور کلی، می‌توانم بگویم که آنها به خوبی با هم ترکیب می‌شوند و آشپزخانه ما مرتفع به نظر می‌رسد.

ما طرح خود را دوست داریم

نحوه چیدمان کابینت خود با استفاده از برنامه ریز آشپزخانه سه بعدی IKEA، برای زندگی روزمره ما فوق العاده کاربردی است. ما عاشق انباری و زباله‌کشی‌مان هستیم، و من چیزی را عوض یا مرتب نمی‌کنم. بنابراین آن 3 ساعت (و 3 هات داگ) در IKEA تصمیم گیری در مورد هر جزئیات کوچک نتیجه داد.

READ  معرفی مدیر جدید استودیو Material Lab ، Sam Wood

تمیز کردن آنها آسان بوده است

چیزی که من پیش بینی نمی کردم این است که تمیز کردن درها چقدر آسان بوده است. آنها یک روکش واقعا صاف دارند که با حداقل تلاش پاک می شوند.

خبر بد

برخی از درها و کشوها نامرتب شده اند

بسیاری از درها کمی از تراز خارج شده اند و احساس سستی دارند. برای مثال، سطل زباله ما بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کمی ناپایدار به نظر می رسد. به راحتی می توانید آن را از این طرف به طرف دیگر تکان دهید. در عکس بالا می بینید که کابینت های بالایی ما نیز به وضوح از هم تراز نیستند.

مقداری رنگ خرد شده وجود دارد

از آنجایی که برخی از درها کمی شل شده اند یا به هم نرسیده اند، به یکدیگر ساییده می شوند و باعث پوسته شدن رنگ در مناطق خاصی می شوند.

آنها احتمالا نمی توانند بچه ها را تحمل کنند

فکر نمی کنم برای استفاده منظم با بچه ها به اندازه کافی بادوام باشند. نمی توانم تصور کنم کشوها آنقدر قوی باشند که وزن کودک نوپایی را که روی آنها پایین می کشد نگه دارند یا اینکه درها با کوبیدن نوجوانان به آنها خیلی طولانی شوند.

خدمات مشتری آنها بسیار دشوار است

متأسفانه، برخورد با خدمات مشتریان IKEA دردسر بزرگی است. اگر قطعه ای شکست یا گم شد، وقت شما را برای تعویض آن تلف نمی کنم. ما مسائل زیادی را تجربه کردیم که در نهایت تسلیم شدیم، بنابراین یکی از کشوهای ما یک طرف را از دست داده است.

READ  صندلی های تماشای تلویزیون عالی اگر مبل شما در اتاق نشیمن شما رو به تلویزیون است و نیاز به نشستن به پهلو دارید (و صندلی چرخان نمی خواهید)

بنابراین، آیا ارزش پس انداز را دارند؟

برای ما، بله، آنها ارزش پس انداز را داشتند. انتخاب کابینت IKEA باعث صرفه جویی در هزینه های ما شد و ما قطعاً از آن پشیمان نیستیم (مجموع کابینت و لوازم خانگی ما به حدود 6500 دلار رسید). از آنجایی که ما بودجه کمی برای بازسازی کل خانه 1800 فوت مربعی خود داشتیم، می‌توانم بگویم صرفه‌جویی در کابینت‌های با کیفیت پایین‌تر در مورد ما ارزشش را داشت، زیرا به ما این امکان را می‌داد که بودجه خود را بر روی متراژ بیشتر تقسیم کنیم. ما انتظار نداریم که آنها برای همیشه دوام بیاورند و ما بچه هایی نداریم که به فرسودگی و فرسودگی آنها اضافه کنند، بنابراین آنها هنوز ظاهر بسیار خوبی دارند و همانطور که ما نیاز داریم عمل می کنند.

توصیه نهایی من

اگر قصد دارید از آنها کوتاه مدت و بدون بچه استفاده کنید، و در حال انجام تعمیرات ارزان قیمت یا بازسازی موقت با بودجه بسیار کم هستید، بله ارزش آن را دارند. با این حال، با چند بازسازی دیگر، اکنون به احتمال زیاد چیزی شبیه به آن را توصیه می کنم نمایشگاه گرانیت که کمی گرانتر و با کیفیت تر از IKEA است، اما به اندازه کابینت های سفارشی گران نیست. هزینه کابینت این آشپزخانه 6500 دلار است و من حدس می‌زنم فقط دو هزار یا بیشتر از گرانیت اکسپو باشد.

فقط برای سرگرمی، در اینجا قبل و بعد از آن آمده است تا بتوانید ببینید آشپزخانه قبل از بازسازی چگونه به نظر می رسید:

از اینکه با من به این سفر کابینت آشپزخانه IKEA رفتید متشکرم! اگر سوال دیگری دارید یا می خواهید با من در تماس باشید، می توانید من را در این آدرس پیدا کنید www.amandaholstein.com یا در اینستاگرام @amanda_holstein.

*طراحی و عکس توسط آماندا هلشتاین

The post کابینت های آشپزخانه IKEA واقعاً چقدر مقاوم هستند؟ بررسی بسیار صادقانه 4 سال بعد اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

READ  The Link Up: Em's Go-To Highlighter، Wet/Dry Vac Mop که زندگی آرلین را تغییر داد، و توسعه دهنده اینترنت 17 دلاری که همه ما در سبد خرید خود داریم

دیدگاهتان را بنویسید