سال بزرگی است. ما انتخابات ، هوش مصنوعی را داریم ، ژنرال آلفا برای ژنرال Z می آید و تیکتوک بر هر چیز گنگ و داغ حاکم است. من متوجه شدم که جدا کردن پیش‌بینی‌ها از آنچه می‌خواهیم اتفاق بیفتد دشوار است، اما من کلاه عینی خود را بر سر می‌گذارم و فقط در سال 2025 می‌دانیم که آیا درست می‌گویم. در اینجا ما می رویم.

بدون آموزش ، سرکش و عجیب و غریب بر توجه ما حاکم خواهد شد

Neutrals برای نگاه کردن کمتر هیجان انگیز است ، و “خانه مزرعه مدرن” (بله ، از جمله مال من) دیگر به طرز وحشتناکی مورد نظر دیگر نیست. طراحان و فضاهایی که توجه ما را به خود جلب می کنند ، کارهای فوق العاده غیرقابل پیش بینی را انجام می دهند ، با این که بیشتر یک رویکرد هنری است (فکر کنید طراحی ریث و بیتا هیومن). انتخاب های رنگی جسورانه ، و آنقدر قانون شکنی اما تقریباً به شکلی که در وهله اول قوانین را رد می کند. این من را کمی به یاد اوایل دهه 2000 می اندازد (بله، 20 سال پیش)، زمانی که “استایل کردن” به یک چیز تبدیل شد و ما فقط هر کاری که می خواستیم انجام می دادیم و آن را باحال می نامیم. حالا، این باعث نمی‌شود که در مورد هیچ چیز مهمی در خانه خود تجدید نظر کنم (و نه شما باید در خانه خود)، اما همانطور که ما شروع به فکر کردن در مورد خانه دیگر در ملک می‌کنیم، می‌خواهم از آن بیشتر به عنوان یک آزمایشگاه خلاق استفاده کنم و کارهایی واقعاً سرگرم کننده انجام دهم. چیز. من مطمئن نیستم که این به جریان اصلی تبدیل شود زیرا اجرای خوب آن سخت است و اگر به خوبی انجام نشود عمر و ماندگاری زیادی نخواهد داشت (خانه به سبک استودیو مک گی همچنان محبوب باقی خواهد ماند) اما جذابیت به سمت “وحشی” “مطمئناً رسانه های اجتماعی را فرا گرفته و تماشای آن بسیار هیجان انگیز است.

“ناراحت کننده” و “غیر عملی” یک بازگشت عجیب و غریب است

باز هم ، مردم از نظر بصری * از عملی و کسل کننده بیمار هستند (و من کسی نیستم که صحبت کنم ، من صندلی های “فقط به” نگاه می کنم ، که یکی از آنها مانند یک دست چوبی تحت اللفظی است) و برخی غیر عملی است انتخاب ها به میزهای کاشی کاری شده، مبلمان با پایه های سخت که قطعا ساق پا کبود می شوند و مبل های مدولار سخت اداری (مبل های چیکلت) را در نظر بگیرید. آیا من به این موضوع علاقه دارم؟ البته نه، اما من درک می کنم که همه چیز در سال های “اوج آسایش” 2020-2022 بسیار کاربردی است. من می بینم که نسل جوان (و سایر طراحی های طراحی) تصمیم می گیرند که از کارآیی خنک و بیرون بیایند (یا شاید صادقانه فقط نمی دانم که آنها از عملی خارج می شوند). همه خواهان یک بیانیه برای همه چیز هستند و این رد در برابر بی زمانی وجود دارد (که همراه با “فرهنگی روز قیامت” است). اخطار: در خانه‌هایی به سبک کلاسیک‌تر مراقب پرداخت‌های سخت غیرعملی باشید، این خانه تاریخ‌گذاری می‌کند – اما همچنین، آن را پیچ کنید، دنبال آن بروید! اما من همچنین می‌خواهم مراقب بی‌زمانی بودن و مدت زمانی باشد که شما واقعاً می‌خواهید روی آن مبل چیکلت بنشینید.

رنگ های پررنگ بیش از رنگ های خنثی ایمن

همه ما که خانه‌های «ایمن‌تری» را به سبک «کژوال کالیفرنیایی» طراحی کرده‌ایم که در 10 سال گذشته حکومت می‌کرد، ممکن است وسوسه شویم که یک کت قرمز تیره روی کابینت آشپزخانه‌شان بزنیم. من برای همه رنگ ها اینجا هستم. اگر نمی‌دانید چقدر رنگ را باید ترکیب کنید و از اشتباه کردن آن می‌ترسید، من یک پست وبلاگ کامل در این مورد برنامه‌ریزی کرده‌ام (چون من با شما هستم). من می‌گویم که فکر می‌کنم به اوج “رنگ‌آبی” رسیده‌ایم – می‌دانم و فکر می‌کنم که همیشه فضای مناسبی برای آن وجود خواهد داشت، اما چیزی را باید در نظر گرفت زیرا وقتی اشتباه انجام می‌شود به نظر می‌رسد که نمی‌خواستی آن را قبول کنی. زمان ماسک کردن من فکر می‌کنم که رنگ‌های پررنگ با یک رنگ برجسته دیگر همه جا وجود خواهند داشت.

READ  ده خانه با فضای داخلی چوبی متقاطع چند لایه

هوش مصنوعی ما را احمق/گیج می کند ، برخی از کارهای ما را انجام می دهد ، اما همچنین ممکن است به ما کمک کند ؟؟؟

اینجاست و به جایی نمی‌رسد، بنابراین باید دریابیم که چگونه از آن به عنوان ابزاری برای کمک به زندگی، شغل و خانه‌مان استفاده کنیم (بدیهی است که سیاست‌ها و تنظیم‌کننده‌ها ما را ایمن نگه دارند). توانایی‌های هوش مصنوعی هر روز در حال رشد هستند، بنابراین تلاش برای پیش‌بینی تأثیر آن بر همه ما در سال 2024 خنده‌دار است. اما این چیزی است که من فکر می کنم-خلاقیت مستقل نمی تواند ai’d باشد ، اما کار “خلاق” عمومی می تواند بیشتر و بیشتر باشد (فکر می کنید پست های وبلاگ AI برای شرکت ها در مقابل استخدام یک نویسنده-نه محکوم کردن ، فقط پیش بینی می کند ). عکس های خانه ها به حدی خواهد بود که ما نمی دانیم چه چیزی واقعی یا جعلی است (بنابراین وابستگی ما به حقیقت و صداقت از سازندگان را افزایش می دهد). امید و پیش بینی من این است که شخصی یک برنامه AI-Driven ایجاد کند که به همه ما اجازه می دهد عکسی از اتاق خود را وصل کنیم و رنگ های جدید رنگ ، تصاویر پس زمینه جدید ، یک مبل جدید و غیره را امتحان کنیم ، به گونه ای که واقعاً واقع بینانه به نظر می رسد ، بنابراین به ما کمک می کند تا تصمیمات مطمئنی بگیریم. البته، برنامه هایی وجود دارند که می توانید با آنها این کار را انجام دهید، اما یادگیری آنها سخت و دست و پا گیر هستند (یا آنقدر بد که کمکی نمی کنند). اما پسر من برای روزی که می توانم ببینم که آیا تابلوها را به سقف در اتاق نشیمن (هزینه سنگین و ساخت و ساز مناسب) می رسانم ، هیجان زده می شود.

امید دیگر من این است که این “تهدید” ما را وادار کند که خلاقیت و تخیل خود را به چالش بکشیم و به سادگی طرح های غیرقابل هوش مصنوعی تولید کنیم. هوش مصنوعی قادر خواهد بود با استخراج اینترنت برای قوانین ، پیدا کردن محصولاتی که “با هم کار می کنند” و سپس قرار دادن آنها روی تخته ، یک اتاق مناسب و معقول طراحی کند و صادقانه بگویم شاید این خوب باشد – من طرفدار بزرگی برای پذیرش آنچه ما نمی توانیم توقف کنید و بسیاری از افرادی که توانایی پرداخت هزینه های لوکس طراحی را ندارند، کمک بیشتری به طراحی هوش مصنوعی خواهند داشت. اما این کار ما به عنوان خلاق و علاقه مندان به طراحی است تا آنچه را که نمی توانند انجام دهند ، تخیل ما را رشد دهند ، خلاقیت ما را تحت فشار قرار دهند و برای من هیجان انگیز است. شاید «ساده اما خاص» دیگر شعار من نباشد. من حتی در سال 2024 کی هستم؟!

چرخه “روند” Tiktok ، نمی توان دانستن آنچه در داخل/خارج است (اجازه متوقف کردن مراقبت؟) غیرممکن است.

روندها خیلی سریع رشد می کنند، منفجر می شوند و می میرند، بنابراین همه چیز به طور همزمان “داخل” و “خارج” است. موفق باشید!! گاهی اوقات آنها مضحک هستند، اما همه آنها یک رشته در بافت فرهنگی هستند که تجزیه و تحلیل آنها سرگرم کننده است و چیزی در مورد ما و زمانه می گوید. باز هم، فکر می‌کنم آنچه در رسانه‌های اجتماعی خوب است، چیزی که الگوریتم به ما می‌دهد، ممکن است جایی نباشد که مردم واقعاً می‌خواهند زندگی کنند (به باند لباس‌های آماده فکر کنید). فقط به این دلیل که افراد مشهور دیگر شلوار نمی پوشند، به معنای واقعی کلمه لباس زیر و جوراب شلواری را در مراسم می پوشند، به این معنی نیست که افراد عادی این کار را خواهند کرد. من عاشق نسخه های خوب آن هستم، صادقانه، و دوست دارم که ما یک فرهنگ تک در دنیای طراحی نداریم. اما برای مارک‌ها و طراحان سخت‌تر می‌شود که دنبال کنند چه کاری باید انجام دهند – چه چیزی بسازند، به چه کسی بفروشند، و چه چیزی به آن ضربه بزند. شما نمی توانید همه این کارها را انجام دهید، اما حسی که من از خرده فروشان بزرگتر دریافت می کنم این است که آنها مطمئناً تلاش می کنند. با این حال، بیشتر قدرت خرید کالاهای خانگی در محدوده 35 تا 50 ساله باقی می‌ماند (به دلایل واضح)، و با این حال آنچه ما می‌خواهیم بسیار متفاوت از چیزی است که ژنرال Z می‌خواهد، چیزی که بر سرفصل‌ها غالب است. پس به چه کسی می فروشید؟ من می بینم که برخی از برندها به دنبال دنیای Gen Z/alpha می روند با این فرض که بر روی وفاداری به برند در آینده سرمایه گذاری می کنند، اما من بسیار کنجکاو هستم که آیا این کار کار می کند یا اینکه فقط یک دستیابی ناامیدانه است. یک نمای بالغ 50 هزار فوتی از همه چیز به ما می گوید که همه چیز مهم نیست، آنچه می خریم نباید بر اساس بازاریابی یا روندها باشد، اما فرار از آن غیرممکن است و در عین حال فکر کردن به آن سرگرم کننده است. من فقط همه چیز را جذاب می دانم و مطمئنم خوشحالم که در حال حاضر برای یک شرکت بزرگ بازاریابی نمی کنم و در عوض دیدگاهی انعطاف پذیر دارم که همه چیزهای خوب را در همه جا در بر می گیرد، بدون فشار برای تسلیم شدن به آن ( خوشبختانه).

READ  Vipp Studio در منهتن هم به عنوان نمایشگاه و هم آپارتمان فعالیت می کند

این همچنین اهمیت سبک شخصی و داشتن صدای خلاقانه متمایز را تقویت می کند – چیزی که اغلب تا زمانی که در اواسط 30 سالگی خود قرار نگیرید اتفاق نمی افتد (IMHO). بنابراین آنچه که ما می‌بینیم خلاقیت و بازی توسط یک نسل خلاق جوان‌تر است، اما من فکر می‌کنم نسل من – هزاره‌های قدیمی‌تر/ ژنرال X بیشتر این روندها را تماشا می‌کنند و کمتر مصرف می‌کنند.

هوس جدید بودن = سفارشی کردن همه چیز آسان تر می شود و در محبوبیت منفجر می شود

باز هم ، به دلیل همه گیر بودن اینترنت (که دموکراتیک سازی طراحی را نیز فراهم می کند) ، همه ما از دیدن همان چیزها و هوس تازه بودن مریض هستیم. این امر از زمانی که ما از Lockdown (2021) بیرون آمدیم صادق است ، اما فکر می کنم با بیشتر ما می خواهیم چیزی منحصر به فرد را بخواهیم ، چیزی که نشان دهنده شخصیت های ما است که دیگران ندارند (بنابراین واقعاً باعث اختلال در بازار) می شود. اما از نظر تاریخی “منحصر به فرد” مقیاس پذیر نیست، بنابراین چگونه کارآفرینان و برندهای طراحی می خواهند این نیاز را برآورده کنند؟ شاید این یکی دیگر از نوآوری های هوش مصنوعی باشد-جایی که پیدا کردن یا ایجاد پارچه ای از راه راه شکسته کامل که قبلاً ندیده ام ، آسانتر است ، یا شاید این خرید بیشتر در بازار کک در زمین (و رسانه های اجتماعی زندگی در اطراف آن) باشد زیرا پرشور است. و vintage در حال حاضر بسیار بزرگ است. اما من شرط می بندم/امیدوارم که برندهای Minted یا Spoonflower بیشتری ظاهر شوند. من فکر نمی‌کنم این لزوماً برای توده‌ها باشد، اما برای علاقه‌مندان به طراحی و افرادی که پول و زمان بیشتری دارند، امسال شاهد آن هستم که سفارشی‌سازی بیش از پیش مطرح شود.

طراحی اسکاندیناوی ، یورو “واکشی” غالب است ، اما آیا اواسط قرن برمی گردد ؟؟؟

من همیشه دوست دارم و سادگی طراحی اسکاندیناوی را ترجیح می دهم ، اما در حال حاضر ما شاهد رنگ/الگوی و حداکثر گرایی هستیم که توجه خود را به خود جلب می کند. من می گویم “جلب توجه” بیش از تسلط بر این که من مطمئن نیستم که آیا این جریان اصلی خواهد بود ، یا اینکه این فقط چیزی است که ما دوست داریم به آن نگاه کنیم. من برای آن اینجا هستم و هیجان زده هستم که برخی از موارد عجیب و غریب را در جایی که منطقی است و هنوز شبیه “من” به نظر می رسد اضافه کنم. در حالی که من با این استدلال خواهم ایستاد که خیر هر دهه و سبک همیشه در آن قرار دارد ، فکر می کنم به زودی با کیفیت بالا به زودی باز خواهد گشت (بر خلاف همه شکل های زنانه شش سال گذشته). بنابراین، اگر می‌خواهید آن زره چوبی دهه 1960 را بفروشید، شاید کمی صبر کنید.

READ  رنگ های تند آپارتمان سائوپائولو ساخته جولیانا کامارگو را پر کرده است

مردم قصد دارند همه چیز را نقاشی و تزئین کنند (سقف ، کف ، تریم)

پیر یووانوویچ تیرهای سقف این هتل را نقاشی کرد در سال 2018 (که اینترنت را شکست نداد اما من آن را به عنوان چیزی برای امتحان کردن علامت گذاری کردم) و سپس مارکو زامورا اخیراً کار خود را انجام داد (اما فقط بعد از خرید یک تُن نوار چسب برای ایجاد الگوی روی خودم که البته پستی در موردش نگذاشتم اما قسم می خورم!!!). نکته این است که ما سطوحی را می گیریم که معمولاً با آنها کاری ایمن انجام می دهیم و سپس کاری خلاقانه با آنها انجام می دهیم. به جزئیات نجاری با شکل غیرمنتظره، نقاشی های دیواری روی سقف ها و الگوهای نقاشی شده روی درها فکر کنید. من این را دوست دارم زیرا رنگ بسیار برگشت پذیر است (خوب ، می تواند باشد مگر اینکه شما مثل من باشید و تابلوهای زیادی داشته باشید که رنگ آمیزی مجدد آن را بسیار سخت تر می کند زیرا باید ماسک و اسپری کنید). بنابراین فکر می کنم برندهای رنگ مورد علاقه ما با بهترین رنگ ها امسال رونق خواهند گرفت. سفید تمام شد، مردمی! رنگ همه جا در است!

پرنعمت بیشتر در خرده فروشان انبوه

قدیمی و صرفه جویی در حال حاضر بسیار بزرگ است، زیرا دوباره، مردم می خواهند منحصر به فرد. بنابراین خرده فروشان چگونه رقابت می کنند؟ چیزی که همیشه من را دوست داشته است جوان سازی این است که آنها با وجود اینکه متعلق به ویلیامز سونوما هستند، هنوز در سایت خود محصولات قدیمی می فروشند. من هیچ چیز در مورد تجارت آنها نمی دانم اما می دانم که وقتی بازار کک پرنعمت آنلاین را در اختیار داشتم ، سربار برای شلیک ، پست ، لیست و کشتی بسیار بیشتر از آنچه ساخته ایم (بنابراین خاموش کردن) بود. مقیاس‌ناپذیر است و حاشیه سود آن بسیار کم است. با این حال، هنگامی که برندها این کار را انجام می دهند (از جمله Urban Outfitters) بسیار جالب است و ما را برای آنها محبوب می کند. این مانند “همکاری سازنده” امسال است (که امیدوارم برندها همچنان به انجام آن ادامه دهند). این باعث می‌شود که بخواهم بیشتر حضوری در بازارهای قدیمی شرکت کنم یا یک غرفه داشته باشم، فقط برای کشف این سرگرمی (بدون احتکار آن). من همچنین امیدوارم که فروشندگان قدیمی مانند دوست من آنی از خرید ویلما توسط این شرکت ها استخدام شوید تا با او مشورت کنید، سرپرستی کنید یا به سادگی مغز/چشم او را انتخاب کنید.

بنابراین واضح است – آنچه در رسانه‌های اجتماعی وجود دارد لزوماً آن چیزی نیست که توده‌ها در خانه‌هایشان می‌خواهند – همان چیزی است که نسل جوان‌تر از سازندگان رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند (زیرا شغل شما به عنوان یک خلاق در 20 سالگی این است که به دنبال فناوری اطلاعات باشید، آزمایش کنید. و کارهای عجیب و غریب انجام دهید!!). اما حرکت به سمت جسارت و خصلت واقعی است و من بسیار هیجان زده هستم.

دیدگاهتان را بنویسید