معمار ایتالیایی Vincenzo De Cotiis ، فروشگاه برجسته Burberry در لندن را با مشبک های روشنایی آینه ای و کاشی های تخته چوبی طراحی کرده است که به الگوی بررسی امضای مارک اشاره می کند.


ماه گذشته مغازه ای در خیابان Knightsbridge Sloane افتتاح شد که در 857 متر مربع و سه طبقه گسترده شده است و Burberry می گوید این فروشگاه برای “محصور کردن اصل” خانه مد طراحی شده است.

کت ترن باربری در پرچمدار لندن با استفاده از ریل های فولادی به رنگ شامپاین نمایش داده شد
پرچمدار Burberry در لندن دارای فضاهای اختصاصی برای نمایش کت ترنچ کلاسیک خود (بالا و بالا)

دی کوتیس توضیح داد: “ما می خواستیم پوسته ای داخلی ایجاد کنیم ، خانه ای که در آن هنر ، فرهنگ و مردم از طریق مدرنیته هوشمند و ظریف حرکت می کنند – مکانی به عنوان یک پرتره.”

رنگهای اصلی چک خانه Burberry – بژ ، مشکی ، سفید و قرمز – در سراسر فروشگاه ادغام شده است و الگوی متمایز خود در کف و سقف های مشبک آن دوباره تفسیر شده است.

No.1 Sloane Street Street توسط Vincenzo De Cotiis با لوازم جانبی در واحدهای فولادی شامپاین رنگ نمایش داده شده است
یک شبکه روشنایی روی سقف بر روی الگوی بررسی امضای مارک نقش می بندد

رنگ سفید براق ، شیشه و آینه ها نور طبیعی را از بیرون منعکس می کنند و فضایی روشن و گالری مانند ایجاد می کنند.

در طبقه همکف ، یک فضای دایره ای با چراغ های لوله معلق و پانل های کشویی به نمایش کت ترن کلاسیک Burberry اختصاص داده شده است ، در حالی که لوازم جانبی در کابینت های شیشه ای و قفسه های براق بالا ارائه شده است که کوتیس می گوید در ایجاد حس صمیمیت و حفظ حس کمک می کند. باز بودن “

راه پله کاشی برجسته باربری لندن بررسی شده است
کاشی های Chequerboard از پله هایی با قاب فولادی عبور می کنند

در نزدیکی ورودی ، یک واحد ذخیره سازی با چارچوب مربع ساخته شده از چراغ های استیل ضدزنگ به رنگ شامپاین از نمایشگرهای فصلی استفاده می کند.

READ  هفت فضای نشیمن بازیگوش که در آن تاب ها نشستن پویا را فراهم می کنند

یک راه پله تک رنگ و کاشی کاری شده که در همان فولاد کم رنگ قرار دارد ، به طبقات بالا منتهی می شود.

نمایش منحنی کفش و کاشی های شطرنجی در خیابان شماره 1 اسلون توسط وینچنزو د کوتیس
در طبقه اول یک ایستگاه منحنی معماری برای کفش یافت می شود

طبقه اول که با پنجره های قوسی پیچیده شده است ، به لباس زنانه اختصاص داده شده است. فضای فرش بژ دارای جزیره ای طبقه ای و سفارشی است که برای نمایش کفش استفاده می شود و معماری کلاسیک محله نایتسبریج اطراف را به یاد می آورد.

فضاهای نشیمن مجسمه ای و یک قطعه مرکزی عثمانی فضاهایی را برای استراحت فراهم می کند در حالی که می توان پانل های آکاردئونی را برای ایجاد مناطق مشاوره خصوصی بیرون کشید.

طبقه دوم ، مخصوص لباس های مردانه ، دارای ترازو سفید است که با وسایل و ریل های ساختاری ساخته شده از فولاد ضد زنگ صیقلی متمایز شده از طبقه زیر ایجاد می کند.

مجموعه ای از مبلمان و وسایل مجسمه سازی سفارشی به صورت استراتژیک در کف قرار گرفته اند تا بر عدم تقارن معماری فضا تأکید کنند.

راه پله فولادی به رنگ شامپاین با کاشی های چک شده در گل سرسبد باربری لندن
بخش پوشاک مردانه در طبقه بالا دارای ریل های فولادی ضد زنگ است

بوتیک شماره 1 Sloane Street به عنوان طرحی برای یک مفهوم جدید طراحی جهانی عمل می کند که Burberry قرار است در فروشگاه های خود عرضه شود.

این مغازه در همان منطقه ای واقع شده است که بنیانگذار توماس بربری 130 سال پیش اولین فروشگاه خود را در لندن افتتاح کرد و هنوز محل اصلی دفتر مرکزی این برند است.

کتهای ترانشه ای روی قفسه های فولادی شامپاین رنگ در فروشگاه شماره 1 خیابان اسلون توسط وینچنزو د کوتیس
خیابان شماره 1 اسلون به عنوان نقشه ای برای سایر فروشگاه های باربری عمل خواهد کرد

فروشگاه لندن به دنبال افتتاح سال گذشته فروشگاه برجسته Burberry Shenzhen است ، جایی که مشتریان می توانند از WeChat برای تعامل با ویترین و پخش موسیقی خود در اتاق های مناسب استفاده کنند.

READ  سری Eames Office X Globe Silhouette با طرح‌های نمادین تزئین شده‌اند

عکاسی توسط باربری انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید