این هتل توسط استودیوی معماری Metro Urbe، مجموعه‌ای از ساختمان‌های صنعتی سابق را در سواحل رودخانه دورو در پورتو، پرتغال اشغال می‌کند و دارای فضای داخلی استودیو Quiet است.

هتل Rebello در چندین ساختمان قرن نوزدهمی پراکنده شده است که توسط آنها بازسازی و اقتباس شده است. مترو سیتی، در Vila Nova de Gaia – در آن سوی رودخانه از شهر مناسب.

میز پذیرش با جلو مشبک فلزی و چراغ های حلقه ای شکل در بالامیز پذیرش با جلو مشبک فلزی و چراغ های حلقه ای شکل در بالا
در هتل Rebello، در آثار هنری و انتخاب های دکور می توان به گذشته صنعتی سایت و تاریخ دریایی پورتو اشاره کرد.

هتل های بومپورتو، که دارای دو ملک در لیسبون هستند، اداره می شود، این مجموعه جدید افزوده شده به مجموعه خود با رویکردی محلی و برای بهره گیری کامل از موقعیت عالی کنار رودخانه طراحی شده است.

Rebello به خاطر رابلوهای معروف پورتو – قایق‌های چوبی که بشکه‌های شراب بندری را در رودخانه حمل می‌کردند – و در کنار تنها قایق‌سازی شهر قرار دارد، نام‌گذاری شده است.

منطقه بار و کافه با کف‌های بتنی صیقلی و کانال‌های سقفی نمایانمنطقه بار و کافه با کف‌های بتنی صیقلی و کانال‌های سقفی نمایان
لابی بار و کافه برای عشایر دیجیتال برای کار و استراحت طراحی شده است

مجموعه ساختمان ها زمانی یک کارخانه ظروف آشپزخانه بود و قبل از شروع کار برای پیکربندی مجدد سایت، مدتی خالی از سکنه بود.

این تیم دو ساختمان طولانی را که رو به رودخانه بودند، با حفظ نماهای سنگی تاریخی خود بازسازی کردند و دو حجم جدید در مرکز سایت ساختند که ساختارهای اصلی کوچکتر را در خود جای داده و توپوگرافی شیبدار را حل می کند.

انواع گزینه های صندلی نرم در فضایی به سبک صنعتیانواع گزینه های صندلی نرم در فضایی به سبک صنعتی
انواع گزینه های صندلی نرم، فضای داخلی به سبک صنعتی فضاهای مشترک هتل را زنده می کند

ارائه شده با یک بوم خالی، طراح داخلی اسپانیایی Daniela Franceschini – بنیانگذار لیسبون مستقر استودیو آرام – همکاری با هنرمندان و خلاقان محلی برای تبدیل فضاهای صنعتی به امکانات گرم و راحت برای مهمانان.

او با استفاده از اشیاء قدیمی و معاصر، فضای داخلی را حول چهار عنصر کلیدی بنا کرد: آب، شراب، چوب و صنعت.

READ  پروژه های فضایی فروشگاهی در آمستردام با کلبه کاهگلی برای پولسپاتن ایجاد می کند
اتاق خواب روشن با دکور خنثی و تخته سر گردویی مواجاتاق خواب روشن با دکور خنثی و تخته سر گردویی مواج
اتاق‌های خواب روشن و خنثی هستند و رنگ‌هایی که از طریق مبلمان معاصر به وجود می‌آیند

فرانچینی گفت: رنگ‌ها، مواد و بافت‌ها حس دریایی دارد. این همچنین در نورپردازی که حکایت از شناور بودن و قایق‌های بادبانی دارد، و در لامپ‌های زنجیردار، قفسه‌های چوبی توسط توماز ویانا، شبکه‌های سرامیکی ساخته شده توسط Fig Studio و آینه‌های موج‌دار که حرکت دریا را تداعی می‌کنند، به چشم می‌خورد.

بالای پیشخوان پذیرایی به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل، جلوی یک شبکه فلزی، یک اثر هنری است که با استفاده از مواد بازسازی شده از رابلوها ساخته شده است که توسط استودیو Ther با همکاری یک صنعتگر محلی طراحی شده است.

اتاق نشیمن و غذاخوری دو ارتفاع با یک چراغ آویز بلند که روی میز آویزان استاتاق نشیمن و غذاخوری دو ارتفاع با یک چراغ آویز بلند که روی میز آویزان است
انواع اتاق های مهمان از استودیو تا آپارتمان پنت هاوس سه خوابه متفاوت است

سالن و بار لابی برای عشایر دیجیتال طراحی شده است تا روی انواع صندلی های نرم راحت کار کنند یا استراحت کنند، در فضای روشنی که دارای کف های بتنی صیقلی و کانال های سقفی در معرض دید است.

به عنوان اشاره ای به تاریخچه سایت، رستوران طبقه همکف Pot&Pan غذاهایی به سبک خانوادگی را در گلدان ها و تابه های بزرگ در فضایی تزئین شده با دیوارهای تیره و گیاهان برای ایجاد فضایی معمولی سرو می کند.

همچنین کافه و فروشگاهی برای فروش محصولات و صنایع دستی محلی و اتاق‌های جلسه وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به‌صورت جداگانه یا ترکیبی برای رویدادهای خصوصی استخدام کرد.

103 اتاق و آپارتمان هتل Rebello به 11 نوع مختلف تقسیم شده است که از استودیو گرفته تا پنت هاوس سه خوابه که 37 تا 195 متر مربع وسعت دارند.

اسپا با دیوارهای گچی بافت‌دار و چراغ‌های کره‌ای شکل روی یک استخر بزرگاسپا با دیوارهای گچی بافت‌دار و چراغ‌های کره‌ای شکل روی یک استخر بزرگ
آبگرم هتل از حمام های روم باستان الگوبرداری شده است

فضای داخلی سوئیت های پر نور آن با چوب گردو، فولاد، بتن و کاشی تزئین شده است، همراه با مبلمان امروزی که رنگ های روشن را به پالت در غیر این صورت خنثی معرفی می کند.

READ  زادگاه بی نهایت کوچک ستاره های دنباله دار با الهام از نور اورت

طبق گفته تیم طراحی، اتاق خواب‌ها همچنین شامل «تکه‌های سفارشی‌شده تحت تأثیر طراحی دریایی و صنعتی، مانند سینک‌های الهام‌گرفته از مخازن آب قدیمی و تخت‌خواب‌های ارگانیک که شبیه آب‌های مواج دورو هستند، هستند».

صندلی‌های استراحت زیر چتر مشرف به رودخانه دوروصندلی‌های استراحت زیر چتر مشرف به رودخانه دورو
بار روی پشت بام طبقه چهارم، چشم‌اندازی از رودخانه دورو تا خط افق پورتو دارد

مهمانان هتل Rebello می توانند از یک اسپا با الگوبرداری از حمام های روم باستان و شامل استخر آب گرم، سونا، مرکز تناسب اندام و اتاق های درمان لذت ببرند.

در نهایت، بار روی پشت بام بلو در طبقه چهارم، مکانی برای کوکتل‌های بیرون از خانه با مشرف به رودخانه، با منظره‌ای از خط افق کاشی‌شده‌ی سفالی شهر در آن سوی شهر ارائه می‌کند.

نمای هوایی هتل Rebello که چیدمان ساختمان‌های با سقف سفالی آن را نشان می‌دهدنمای هوایی هتل Rebello که چیدمان ساختمان‌های با سقف سفالی آن را نشان می‌دهد
سایت کنار رودخانه، یک کارخانه سابق ظروف آشپزخانه، توسط معماران مترو اوربه تغییر و توسعه یافت.

دیگر پروژه های طراحی داخلی در پورتو شامل یک رستوران روستایی طراحی شده توسط اسپیس کپنهاگ است که دارای یک نقاشی دیواری سرامیکی از آلوارو سیزا است و یک سوشی بار توسط پائولو مرلینی که در آن 8000 چوب غذاخوری چوبی بالای غذاخوری آویزان شده است.

عکاسی توسط فرانسیسکو نوگیرا.

دیدگاهتان را بنویسید