ریخته شده، کوبیده، صیقلی و گاهی پتینه شده، سازنده ایرلندی نیام بری فرآیند کار با برنز چیزی شبیه به تمرین کیمیاگری است. اما جادوی واقعی تبدیل ایده های او به ازدواجی از هنر و نوآوری مدرن است. نمادین ترین قطعات Niamh Barry که خودآموز در فلزکاری است، ملغمه ای از برنز، شیشه و پلی کربنات است که به دقت مهندسی شده است.

میز پتینه آبی مجسمه ای.

میز شانه برنز دست فرم جامد، پتینه آبی و پولیش آینه \\\ عکس: نایجل سوان

علاوه بر این، استودیوی او موفق به تولید تقریباً 30 اثاثیه در سال با برخی از تلاش‌های بزرگ‌تر او در طول 600 تا 1400 ساعت پس از سال‌ها نشخوار فکری می‌شود. چندین خلاقیت اخیر از جمله میز شانه ای، نیمکت ارواح، و اگر همه چیز خطی نباشد چه؟ آثار نمونه‌ای هستند که توانایی بری در سرپیچی از گرانش، دستکاری ادراک و ارتباط با طبیعت را نشان می‌دهند.

نیمکت برنزی مجسمه.

آینه GHOST BENCH برنز جامد جلا داده شده با دست شکل \\\ عکس: Nigel Swann

زیربنای هر فرم یک قایق طلای چکش کاری شده 6 اینچی است که به یک مصنوع از گنجینه Broighter اشاره می کند – گنجینه ای تاریخی از مصنوعات طلا از عصر آهن ایرلند. و در حالی که پیدایش ناوگان برنزی فسفر بری ریشه در همین روحیه دارد، هر یک کمی بیشتر به قانون خلاق او کمک می کند. طراح می‌گوید: «سخت است که بگوییم این قطعات با یکدیگر مطابقت دارند یا چگونه پیشرفت می‌کنند. “تمام چیزی که من به آن فکر می کنم گوش دادن به آنچه ذهن خلاقم به من می گوید انجام دهم است. این شهودی و درونی است و بیان آن با بالاترین سطح اعتبار برای خودم مهم است.»

نیمکت برنزی مجسمه.

آینه GHOST BENCH برنز جامد جلا داده شده با دست شکل \\\ عکس: Nigel Swann

پیچیدگی‌های هر شی را نمی‌توان به یک لحظه «آه‌ها» تقطیر کرد، بلکه یک تخمیر است. طرح‌ها، ماکت‌ها، طرح‌های دیجیتال و چندین دستیار اختصاصی استودیو با سوزاندن آهسته نبوغ او فعال می‌شوند. ایده ها در ضمیر ناخودآگاه باری سرازیر می شوند تا زمانی که او جوهره ای را که می خواهد بیان شود را تشخیص دهد. سپس مجموعه ای از تصاویر از چشم ذهن او به کاغذ ترجمه می شود تا زبان قطعه را تثبیت کند قبل از اینکه آن کیفیت های کلامی-بصری از طریق مدل سازی شکل فیزیکی پیدا کند. تکنیک‌های مهندسی و صنایع دستی بیشتر برای پیش‌نویس نقشه‌های کارگاهی به کار می‌روند که به تحقق مصنوع نهایی کمک می‌کند.

نیمکت برنزی مجسمه.

آینه GHOST BENCH برنز جامد جلا داده شده با دست شکل \\\ عکس: Nigel Swann

نیمکت ارواح یک صندلی متوسط ​​- نسبت به نمونه کارهاش – با آینه جلا داده شده و یک صندلی برنزی با دست شکل است. این جرم به ظاهر شناور و بازتابنده توسط سه پایه نازک که بیشتر شبیه به صفحات عمودی هستند، به اندازه کافی نازک هستند که ناپدید شوند. در مقابل، میز شانه ای با روکش برنزی پتینه کاری شده آبی و ساختارهای ارگانیک خود که سطح نازکی را که با یک جلا دهنده آینه ای در اطراف لبه مفصل بندی شده است، فوکوس را به خود جلب می کند.

میز پتینه آبی مجسمه‌ای و نیمکت برنزی مجسمه‌سازی.

میز شانه + نیمکت ارواح \\\ عکس: نایجل سوان.

مبلمان مجسمه سازی در ابتدا کار بری را آغاز کرد، اما تلاش او در طراحی نور فراتر از آن است. قطعه موفقیت آمیز او را در نظر گرفتیم، اگر همه چیز خطی نباشد چه؟ نسبت های کتاب مقدسی دارد. هشت جزء برنز جامد با چکش دستی خیره کننده به عنوان یک مجسمه که از بالا پایین می آید به هم می پیوندند. بری می‌گوید: «این درک حسی است که من به مدت 8 سال داشتم… کاملاً برخلاف «طراحی» با خطوط برنزی که می‌کشیدم. “بالاخره در مقابل من ظاهر شد و من فکر کردم، “اوه، تو هستی!” به طور کامل روی کاغذ و سپس در برنز اجرا شد.

زنی که زیر یک لوستر برنزی مجسمه ای ایستاده است.

نیام بری با او چه می شود اگر همه چیز خطی نباشد؟ لوستر مجسمه ای برنز \\\ عکس: نیام بری

برای آشنایی بیشتر با نیما بری و دیدن آثار او در حال مشاهده، به سایت مراجعه کنید MaisonGerard.com.

READ  Ressence با ساعت مچی گرد M نوع 1 به گرافیک تبدیل می شود

عکاسی از محصول در محل توسط نایجل سوان.

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis همکاری می‌کند، به تیم دیزاین میلک به‌عنوان مدیر مدیریت آنها خدمت می‌کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید