مینیمال و مجسمه سازی، الرا چراغ تعلیق و طراحی هندسی آن بلافاصله سیارات و حرکت اختری را به ذهن متبادر می کند. ایجاد شده توسط طراح اسلوونیایی نیکا زوپانچ برای برند روشنایی ایتالیایی Lodes، دو حلقه فلزی لامپ زوایای پویا را به یک شبح زیبا از قبل اضافه می کنند که گویی در مدار است.

این قمر که به نام هشتمین قمر بزرگ مشتری نامگذاری شده است، اینجاست تا جادو را با سادگی خود به ارمغان بیاورد، جایی که تصور ترسیم دو دایره و یک “ماهواره” به یک تجربه رعد و برق سه بعدی هیجان انگیز تبدیل می شود، که به دلیل طراحی آن زوپانک به اشتراک گذاشت، قدرت و منبع روشنایی مهندسی شده هوشمندانه، قلب و روح الرا را تشکیل می دهد.

دو لامپ معلق بزرگ مدار مانند بر روی میز ناهارخوری آویزان شده اند

حلقه مرکزی را می توان به گونه ای قرار داد که سیالیت و حرکت توسط کاربر را برجسته کند و نور و سایه ها را خم کند. کره کوچک در پایین دستگاه نور حاوی منبع نور است و می توان آن را با توجه به نیاز کاربر به نور به سمت بالا یا پایین هدایت کرد. همچنین دو تابش نور متفاوت وجود دارد: 2260 لومن و 845 لومن. نور Elara را با استفاده از یک دیمر در کلید برق دیواری تنظیم کنید.

لامپ معلق بزرگ مدار مانند در وسط یک فضای نشیمن با مبل L شکل و میز قهوه آویزان است.

Elara که در دو اندازه متوسط ​​(Ø 60 سانتی متر) و بزرگ (Ø 80 سانتی متر) موجود است، مناسب یک محیط مسکونی یا یک فضای عمومی است. از آنجایی که به‌عنوان یک وسیله مستقل یا به صورت چندتایی در کنار هم قرار می‌گیرد، عالی عمل می‌کند، بیانیه ارائه شده می‌تواند به اندازه دلخواه شما کوچک یا بزرگ باشد. Elara در رنگ مشکی یا طلایی موجود است. در هر دو مورد، سایبان و کروی مات هستند در حالی که حلقه ها براق هستند.

READ  10 پست برتر معماری در سال 2023

لامپ معلق بزرگ مدار مانند در وسط یک فضای نشیمن با مبل L شکل و میز قهوه آویزان است.

لامپ معلق بزرگ مدار مانند در وسط یک فضای نشیمن آویزان است

دو لامپ معلق بزرگ مدار مانند در پس زمینه سیاه آویزان هستند

چراغ معلق بزرگ مدار مانند در پس زمینه سیاه آویزان است

جزئیات یک لامپ معلق بزرگ مدار مانند

جزئیات یک لامپ معلق بزرگ مدار مانند

جزئیات یک لامپ معلق بزرگ مدار مانند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Elara، بازدید کنید lodes.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید