مبلمان بروتالیست توسط ریک اونز، مبل صورتی پشمالو و نورپردازی اثیری در Transatlántico، نمایشگاهی از طراحی مجسمه‌های آمریکای لاتین و اروپا که توسط Galerie Philia در مکزیکو سیتی ارائه شده است.

Transatlántico مبلمان و زیور آلات را توسط طراحان نوظهور آمریکای لاتین از مکزیک، پرو، کلمبیا، آرژانتین، ونزوئلا، پورتوریکو و جمهوری دومینیکن گرد هم می آورد.

مبل والدو
بالا: یک دیوار آویزان توسط استودیو مکزیکی Caralarga. عکس بالا: پیترو فرانچینی مبل والدو خود را در کنار صندلی های دیگر ارائه می دهد

قطعات آنها در کنار کارهای طراحان برجسته اروپایی مانند پیترو فرانچچینی و پیر دی والکبرخی از آنها برای اولین بار در مکزیک نمایش داده می شوند.

آلبان راجر، همکار Transatlántico به Dezeen گفت: «هدف ایجاد یک رویداد معتبر و تخصصی در اطراف صحنه طراحی آمریکای لاتین و هویت بسیار متمایز آن بود، اما همچنین شامل مجموعه‌های جدید طراحان اروپایی بود.

ما می‌خواستیم گفت‌وگوی بین دو قاره با سبک‌های متمایز خود و همچنین تأثیرات متقابل قوی برقرار کنیم.»

مبلمان چوب خرنوب توسط کریستین موحد در این نمایشگاه به نمایش درآمده است

در راستای این موضوع، مبل صورتی پشمالو “یتی” توسط هنرمند اهل سنت پترزبورگ ولادیمیر نائوموف برای آزمایشگاه میسانا در کنار مبلمان ظریف چوب خرنوب توسط طراح آرژانتینی قرار داده شده است کریستین محد، که نجاری را با استفاده از مواد بومی کشور تولدش کشف می کند.

یک نور اثیری به نام Ghost Pendant توسط طراحان مکزیکی Héctor Esrawe و امیلیانو گودوی و طراح متولد لس آنجلس، برایان تورین، با استفاده از شیشه های دمنده دستی، لوله های سیلیکونی و چراغ های LED.

نمایشگاه ترانس آتلانتیک
ولادیمیر ناوموف مبل صورتی پشمالو ارائه می دهد

قطعات دیگر شامل مبلمان تیره رنگ وحشیانه توسط طراح مد آمریکایی مقیم پاریس است ریک اونز که از مخلوطی از برنز و پوست شتر و همچنین مکزیکو سیتی ساخته شده است استودیو Plataleaنیمکت شادی بازیگوش که از سه تخته انحنادار ترازو صورتی و قهوه ای تشکیل شده است.

READ  فروشگاه بدنه خودرو به لوفت مدرن سیاه + سفید در تورین

خورخه براون، یکی از متصدیان نمایشگاه، با توجه به اینکه چگونه گالریا فیلیا طراحان شرکت کننده را انتخاب کرد.

“معیار اصلی ما اصالت کاوش در طراحی و همچنین تحقیقات خلاقانه آنها در مورد مواد مختلف و تکنیک های مجسمه سازی بود.”

به گفته گالری فیلیا، پایداری نیز عاملی در اخلاق سرپرستی Transátlantico بود.

این در قطعاتی مانند مجموعه ای از دیوارپوش های ظریف بافته شده توسط استودیو صنایع دستی مکزیکی منعکس شده است. کارالارگا، که با استفاده از نخ پنبه خام و ضایعات پارچه های دور ریخته شده درست می شوند.

آویز روح
Ghost Pendant نوری از هکتور اسراو و امیلیانو گودوی و برایان تورین است.

طراح کلمبیایی الخاندرا آریستیزبال همچنین آویزهای دیواری نساجی را ارائه می دهد که شبیه رول های جامبو از نخ های خیاطی است، اگرچه او از فیک ساخته شده است – یک الیاف طبیعی از منطقه آند که در طول تاریخ برای ایجاد طناب و بانوج استفاده می شده است.

Galerie Philia یکی از همکارانش گفت: “Transatlántico بر اساس ایده تشکیل یک پل ماوراء اقیانوس اطلس بین دنیای متضاد فرهنگی و هنری اروپا و آمریکای لاتین استوار شده است، و مشخص می کند که چگونه یک گفتمان خلاق را در سراسر مرزهای اجتماعی مرتبط با جغرافیایی که ما را از هم جدا می کند ایجاد می کنیم.” بنیانگذار Ygaël Attali.

مبلمان توسط ریک اونز
ریک اونز مجموعه ای از مبلمان برنزی وحشیانه را ارائه می دهد

Galerie Philia با گالری‌هایی در ژنو، شهر نیویورک و سنگاپور، یک گالری بین‌المللی طراحی و هنر معاصر است که نمایشگاه‌های گروهی را در مکان‌های موقت در سراسر جهان نیز ارائه می‌کند.

نمایشگاه‌های قبلی Galerie Philia شامل نمایش مبلمان در برج واکر منهتن و نمایشگاهی است که پاسخ‌های طراحان ایتالیایی نوظهور را به آثار ریک اونز در میلان ارائه می‌کند.

READ  EFFEKT پمپ بنزین سنتی را به پارک شارژ خودروهای برقی تبدیل می کند
نیمکت شادی
نیمکت شادی یک صندلی بازیگوش در ترازو است که توسط استودیو Platalea ساخته شده است

عکاسی توسط Galerie Philia انجام شده است.

ترانس آتلانتیک در نمایش است خانه کیرشنرفضای گالری، Avenida Ejército Nacional 676، در مکزیکو سیتی از 8 تا 12 فوریه 2022. برای لیستی به روز از رویدادهای معماری و طراحی که در سراسر جهان برگزار می شود، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید