نمایشگاه پشت صحنه آژانس طراحی Tinker Imagineers که به شکل مجموعه ای از صحنه های تئاتر ساخته شده است، چگونگی ایجاد معماری دانمارکی را بررسی می کند.


تماس گرفت پشت صحنه، این نمایشگاه با همکاری مرکز معماری دانمارک در کپنهاگ، جایی که نمایش در آن برگزار شد.

پشت صحنه توسط Tinker Imagineers و مرکز معماری دانمارکی
نمایشگاه بک استیج شامل تاسیسات معماری دانمارکی در مقیاس 1:1 است

این طراحی شده است تا به بازدیدکنندگان بینشی نسبت به آنچه که در پشت صحنه زمانی که فضاها و ساختمان های شهری طراحی می شود اتفاق می افتد، بدهد.

گفت: «این به نیروهایی که توسعه را هدایت می‌کنند، اشتباهاتی که معماران در این مسیر مرتکب می‌شوند و اینکه چگونه می‌توانیم آنها را اصلاح کنیم، نگاه می‌کند. Tinker Imagineers.

بازدیدکنندگان به معنای واقعی کلمه به پشت صحنه می‌روند تا لحظاتی را برای تأمل و گفتگو در مورد برخی از مسائل پیچیده صرف کنند تا بهتر بفهمند که واقعاً در پشت صحنه چه چیزی در خطر است.»

پشت صحنه توسط Tinker Imagineers و مرکز معماری دانمارکی
این نمایشگاه چالش های معماری در دانمارک و در سطح جهان را بررسی می کند

این نمایشگاه که به گونه ای طراحی شده است که شبیه صحنه های تئاتر باشد، شامل پنج مجموعه است که هر یک به موضوعات مختلفی می پردازد و می توان به طور مستقل از آن بازدید کرد. در مجموع، آنها تصویری از چالش های معماری متمایز به طراحی دانمارکی ارائه می دهند.

در بک استیج، بازدیدکنندگان با روش‌هایی آشنا می‌شوند که در آن معماری دانمارکی نور طبیعی را در خانه‌ها به حداکثر می‌رساند و تأثیر آن بر رفاه کاربر.

این نمایشگاه همچنین به بررسی نحوه طراحی خانه‌های معماران در کپنهاگ می‌پردازد، شهری که به طور مداوم از نظر زیست پذیری رتبه بالایی دارد.

READ  راهنمای 10 هدیه برتر Taste's برای سرآشپزها، آشپزها و کنجکاوهای آشپزی

Tinker Imagineers می‌گوید: «دانمارک به‌خاطر رتبه‌بندی بالای زیست‌پذیری خود شناخته می‌شود، که هر ساله آن‌ها را در فهرست مکان‌های «باید بازدید» در رسانه‌های تأثیرگذار قرار می‌دهد. “اما معماران چگونه به دنبال ایجاد مسکن انسان گرایانه در شهرهای بزرگ هستند؟ چه ارزش هایی در این اثر وجود دارد؟”

پشت صحنه توسط Tinker Imagineers و مرکز معماری دانمارکی
نمایشگاه Backstage از بازدیدکنندگان دعوت می کند تا در مورد مسائل کلیدی پیش روی معماران فکر کنند

Tinker Imagineers بر روی مسائلی متمرکز شد که بر شهرهای سراسر جهان تأثیر می گذارد، از جمله زندگی مقرون به صرفه و چگونگی آماده شدن شهرها برای تغییرات آب و هوایی.

آنها از طیف وسیعی از قطعات نمایشگاهی، از جمله مطالعات موردی معماری، عکس ها، تاسیسات در مقیاس 1:1، مدل ها و فیلم ها استفاده کردند تا فرآیندهای مربوط به ایجاد محیط ساخته شده را به بازدیدکنندگان نشان دهند.

پشت صحنه توسط Tinker Imagineers و مرکز معماری دانمارکی
این نمایشگاه به گونه ای طراحی شده است که شبیه یک مجموعه تئاتر باشد که بازدیدکنندگان می توانند در پشت صحنه به گشت و گذار بپردازند

این پروژه در فهرست نهایی جوایز Dezeen 2021 در رده طراحی نمایشگاه در کنار طرح لانزا آتلیه برای نمایشگاه Re-Source قرار گرفت که شامل میزهای نمایش تخته سه لا است که برای جداسازی و توزیع در بین بازدیدکنندگان در پایان نمایشگاه طراحی شده است.

جایزه Dezeen در نهایت برنده نمایشگاه Fashioned From Nature استودیو 10 شد که در پاسگاه V&A شنژن نمایش داده شد.

عکاسی توسط Rasmus Hjortshøj است – ساحل.

Backstage از 21 آوریل تا 3 اکتبر 2021 در مرکز معماری دانمارکی در کپنهاگ به نمایش درآمد. برای لیستی به روز از رویدادهای معماری و طراحی که در سراسر جهان برگزار می شود، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید