همانطور که دارم طراحی اتاق نشیمن خود را تکمیل می کنم (این اتفاق می افتد مردم!)، مناظر من به شدت روی اتاق خوابم متمرکز شده است. و به عنوان کسی که در بزرگسالی خود فقط یک اتاق خواب را به طور کامل طراحی کرده است، من بسیار متحیر هستم اما واقعاً می خواهم آن را بدست بیاورم. درست. آیا می‌بینی که با فشاری که به شانه‌هایم وارد می‌کنم کوچک می‌شوم؟ فقط شوخی کردم… بنابراین برای شروع کار، باید طرحم را محکم کنم. انجام این کار به من کمک می کند تا لیست مبلمان مورد نظر و نیازهای اندازه کلی خود را پیدا کنم و همه چیز را به راحتی تهیه کنم. درست است؟ حالا ابتدا می‌خواهم شما را از طریق اتاق خواب و گزینه‌های چیدمان شخصی‌ام (یا حداقل چیزی که من بیشتر دوست دارم) راهنمایی کنم. سپس پس از آن، ما می‌خواهیم به پنج طرح «بدون شکست» خود بپردازیم تا به شما کمک کنیم اگر در حال حاضر مشکل دارید، چیدمان اتاق خواب را پیدا کنید. به این ترتیب همه ما می توانیم به یکدیگر کمک کنیم:) سرگرم کننده به نظر می رسد؟ سرد.

بنابراین اینجا اتاق خواب من قبل از نقل مکان است…

بالا سمت چپ “دیوار تخته سر” من است و تنها یکی از دو دیوار تخت من می تواند روی آن باشد. سپس در سمت راست ما عشق دیگر زندگی من است (برجک شماره 1 من است) – دیوار پنجره فرانسوی من. این درهای فرانسوی به بالکن لاغر من منتهی می شوند و زیباترین و ملایم ترین نور را وارد می کنند.

وقتی پسر عموی من با من می ماند، آن را اتاق شاهزاده خانم می نامید و صادقانه بگویم، وقتی در آنجا هستم احساس می کنم که یک شاهزاده خانم هستم (و این بدون طراحی است!). اوه و نگران نباشید این پرده ها مدت هاست که از بین رفته اند. من پرده های سفید موقتی دارم که کاملاً نور را فیلتر می کنند. من همچنین صندلی کوچک قدیمی خود را از آخرین اتاق نشیمن خود در گوشه ای نشان می دهم. وقتی در مورد گزینه های چیدمان صحبت می کنم آن صندلی را به خاطر بسپار 🙂

اکنون، این دیوار روبروی “دیوار سر تخت” من است. از آنجایی که این دو در را دارد (یکی به حمام من و دیگری به کمد من)، از نظر مبلمان کار زیادی نمی توانید انجام دهید، اما یک کمد بلند باریک بین درها که من به شدت در نظر دارم.

فکر کردم به شما کمی زمینه مبلمان بدهم و بله، 2.5 سال است که اینطور می خوابم. این نیز یک تخت با اندازه کامل است، بنابراین من نمی توانم صبر کنم تا به یک ملکه ارتقا دهم. خیلی‌ها سعی کرده‌اند به من بگویند که پشیمان خواهم شد که پادشاه نگرفتم، اما اول فکر می‌کنم که فضای زیادی را اشغال می‌کند و فضای کافی برای میزهای خواب من باقی نمی‌گذارد (مخصوصاً از آنجایی که در سمت پنجره باید توانایی باز شدن در را داشته باشم. اتاق را در نظر بگیرید). سپس در یک یادداشت احساسی، والدین من هرگز بیش از یک ملکه نداشتند، زیرا آنها هرگز نمی خواستند تا این حد از یکدیگر دور باشند. من می دانم که به دلایل مختلف برای هر زوجی کار نمی کند، اما از آنجایی که هنوز فقط من هستم و این ایده را دوست دارم، به یک ملکه می چسبم.

READ  8 ترند حمام که انتظار داریم در سال 2023 بیشتر ببینیم

اینجا اتاق بدون هیچ مبلمانی است، بنابراین می توانید ببینید که محدوده آن چقدر است. تقریباً یک مربع است که درها و درهای پنجره زیادی دارد.

صادقانه بگویم، این همان چیزی است که من به آن تمایل دارم. من سال‌هاست که (حداقل هفت) کمد نداشته‌ام، بنابراین برای داشتن یک کمد ناامید نیستم، اما داشتن یک کمد باریک بین درهای کمد و حمام مفید به نظر می‌رسد (و می‌تواند بسیار زیبا باشد:)). بنابراین جدای از صندلی کوچک من در سمت راست، ساده است، شلوغ نیست، و در ذهن من، آرام است. با این حال…

… من ایده یک نیمکت یا دو عثمانی کوچک در انتهای تختم را دوست دارم. صندلی کوچک در این مرحله واقعاً فقط برای دکور است و چیزی نیست که بخواهید برای مدت طولانی روی آن بنشینید. بنابراین داشتن چیزی در انتهای تخت نه تنها به من جایی می‌دهد که روی آن بنشینم که تخت من نیست، بلکه فرصت دیگری برای داشتن یک لحظه طراحی زیبا است. زیبایی برای من “عملکرد” ​​برای آرامش کلی من است. هر چقدر هم که احمقانه به نظر می رسد، شوخی نمی کنم.

تنها گزینه دیگری که واقعاً در نظر دارم این است که یک کمد کم و بلند برای دیوار روبروی دیوار پنجره تهیه کنم. در حالی که من مطمئن هستم که بد به نظر نمی رسد، کمد بلند کوچک به نظر می رسد که از نظر بصری با سایر قطعاتی که من نیز می خواهم تعادل بیشتری دارد. من در ابتدا یک گزینه با هر دو کمد درست کردم اما واقعاً به دو کمد نیازی ندارم و فقط برای من مبلمان زیادی خواهد بود. شاید اگر روزی این آپارتمان را به اشتراک بگذارم ممکن است نیاز به تغییر داشته باشد اما تا آن زمان یکی است.

پس همه شما چه فکر می کنید؟ آیا با احساس من موافق هستید؟ نیمکت یا بدون نیمکت؟ خبرم کن!

طراحی شده توسطجس بانج| استایل شده توسطامیلی بوسر| عکس توسطsara ligorria-tramp| از: جس که اتاق خواب رومانتیک مدرن و مدرنی را برای دوست عزیزش انجام داد (همه به لطف فروشگاه شرکت)

حالا که در مورد من صحبت کردیم، بیایید در مورد شما صحبت کنیم، درست است؟ آیا چیدمان اتاق خواب دارید که احتمالاً بیش از حد به آن فکر می کنید؟ ببینید، برخی از اتاق‌ها سخت هستند، با چیدمان عجیب و غریب، بنابراین من نمی‌خواهم آن را تخفیف دهم. با این حال، در مواقع دیگر تنها چیزی که لازم است این است که کسی پنج گزینه عالی همراه با مثال (البته) را به شما نشان دهد تا به شما در تصمیم گیری کمک کند تا بتوانید واقعاً از اتاق خود لذت ببرید. کلید همه اینها «نسبت مبلمان در فوت مربع» است. شما نمی‌خواهید اتاقتان خالی باشد، اما آنقدر مبلمان هم نمی‌خواهید که ذهنتان راحت نباشد. اگر در این مورد عصبی هستید، فقط از کوچک شروع کنید و در صورت نیاز به آرامی اضافه کنید. با این گفته، اینجا اولین و عالی ترین گزینه (معروف به اتاق خواب بزرگ) است:

READ  موردی برای پرده ها یا سایه های کافه در آشپزخانه ما (این سال بهینه سازی خانه های کشاورزی است!)

این یکی از اتاق خواب گریفیث پارک الگوبرداری شده است. طرحی مانند این قطعا به فضای بیشتری نیاز دارد، اما اگر ایده را دوست دارید اما نمی توانید همه نه قطعه را جا دهید، به راحتی می توان آن را تغییر داد. به عنوان مثال، می توانید یک صندلی یا نیمکت یا هر دو را بردارید. شما هنوز حال و هوای خود را دارید، اتاق همچنان متعادل است، و شما آن همه انبار عالی کمد را نگه می دارید. ما واقعاً ایده ترکیب کردن ارتفاع کمد (یکی قد بلند با یکی کوتاه و بلند) را دوست داریم، به خصوص اگر آنها روی دیوارهای مختلف زندگی می کنند. این به اتاق شما علاقه بصری بیشتری می بخشد!

عکس توسط تسا نوستاد | از: اتاق خواب اصلی پارک گریفیث نشان می دهد

ببینید شباهت و چقدر با هم زیباست؟؟

حالا به سمت بعدی و در طرف مقابل – یکی از ساده ترین ها (اما به همان اندازه زیبا):

همانطور که به زودی خواهید دید، این چیدمانی است که امیلی در اتاق خواب کوچک اصلی خود در لس آنجلس دنبال کرده است. این زیبا، متقارن است (که ما آن را در اتاق خواب دوست داریم)، ​​و برای یک فضای کوچک عالی است. پنج قطعه برای یک اتاق خواب زیبا که می توانید با خوشحالی از آن لذت ببرید. بیایید آن را در عمل در زیر ببینیم…

عکس توسط ورونیکا کرافورد | از: به روز رسانی اتاق خواب ما (همچنین احساس من نسبت به داشتن تلویزیون در اتاق خواب)

از آنجایی که مبلمان زیادی وجود ندارد، می توانید بیشتر با الگو و بافت بازی کنید! فقط به یاد داشته باشید که مقیاس های الگو را تغییر دهید.

عکس توسط ورونیکا کرافورد | از: به روز رسانی اتاق خواب ما (همچنین احساس من نسبت به داشتن تلویزیون در اتاق خواب)

امیلی همچنین یک صندلی لهجه کوچک در کنار کمد خود اضافه کرد تا یک لحظه خاص بیشتر شود. بنابراین اگر یک صندلی کوچک دارید که دوست دارید ببینید که آیا در کنار کمد شما کار می کند یا خیر.

گزینه دو (بدون نیمکت)

اما اگر اتاق شما جایی برای نیمکت انتهای تخت نداشته باشد چه؟ جای نگرانی نیست! یا آن را از آنجا بیرون بیاورید یا اگر مانند Bowser هستید، می توانید آن را در امتداد یک دیوار بچسبانید!

بعدی برای هر کسی عالی است اما برای زوج ها فوق العاده است. دو تا کمد که هیچکس به وسایل طرف مقابل دست نزنه و متقارن باشه؟؟ چه رویایی! اندازه کمدها حتی می تواند با یکدیگر متفاوت باشد، اگر آن چیزی است که شما دوست دارید. بررسی کنید که ام چگونه این کار را در اتاق خواب اصلی خود در گلندیل انجام داد:

عکس توسط تسا نوستاد | از: اتاق خواب اصلی ما – بالاخره

خوب، ما با این عکس شروع می کنیم زیرا عالی است. من همیشه این اتاق را دوست داشتم. اوه، و می توانید بگویید که ما واقعاً عاشق نیمکت های انتهای تخت هستیم؟ تا حد امکان استفاده کنید 🙂

READ  اجازه دهید سارا به شما نشان دهد که چگونه اتاق خواب و حمام والدینش را تازه کرده است (تقریباً بدون بودجه)
عکس توسط تسا نوستاد | از: اتاق خواب اصلی ما – بالاخره

حالا داریم صحبت می کنیم. Em از دو کمد متفاوت در اندازه و سبک استفاده می کردند، اما از آنجایی که مواد مشابه بودند (سفید و برنج) کاملاً با هم کار می کردند! از نظر فنی او انتخابی نداشت جز اینکه به دلیل پنجره ها و فضای دیوار دو اندازه متفاوت داشته باشد، اما این فقط نشان می دهد که چگونه می توانید فضای منحصر به فرد خود را تغییر دهید:)

شاید یک کمد و یک نیمکت داشته باشید اما هنوز چیزی کم است! ممکن است فقط به یک صندلی مطالعه نیاز داشته باشید (فضا مجاز است). در حالی که چند گزینه برای قرار دادن صندلی برجسته وجود دارد، از قرار دادن آن در کنار میز خواب خود نترسید (مخصوصا اگر اتاق باریک و طولانی دارید).

ببینید در این اتاق خوابی که چند وقت پیش طراحی کردیم چقدر زیباست؟ اگر در کنار پنجره باشد، امتیاز جایزه.

آخرین اما نه کم اهمیت، ما کمد/صندلی را روی همان ترکیب دیواری داریم. این ساده و آسان است. باز هم اگر فضا ندارید نیازی به نیمکت ندارید. با این حال، اگر این کار را می‌کنید و بچه‌هایی دارید که به اتاقتان می‌آیند و از آن بیرون می‌آیند، یا شما و همسرتان دوست دارید روبروی هم صحبت کنید، یک صندلی روبروی تختتان واقعاً خوب خواهد بود! یا شاید شما یک پنجره در آن طرف دارید و می خواهید صندلی خود را مانند جولی در کنار آن قرار دهید.

او از روی نیمکت رد شد زیرا فضای کافی وجود نداشت اما همه چیز عالی به نظر می رسد! همچنین اگر می توانید دست خود را به یک وینتاژ واقعی ببرید صندلی سالن Siesta این یکی از راحت ترین صندلی هایی است که روی آن نشسته ام.

پس همین! به یاد داشته باشید که همیشه باید برای نیازهای فضای خود تنظیم کنید، اما اینها مکان های شروع عالی هستند. از آن لذت ببرید:) اوه و اگر نظری در مورد طرح من دارید به من اطلاع دهید، اما خوب باشید، k؟

دوستت دارم، منظورت این است، و این یک گرافیک بزرگ با تمام گزینه هایی است که من در مورد آنها صحبت کردم 🙂

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسطمالکوم سیمونز | عکس توسطکیانا بوون | از: افشای اتاق خواب مالکوم اینجاست… چگونه او از طریق طراحی شفا پیدا کرد + کارهای DIY باورنکردنی که فضا را متحول کرد

پست نحوه چیدمان اتاق خواب برای استراحت مطلوب: 5 چیدمان تست شده با EHD + کمک به جس در انتخاب او اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید