استودیوی تگزاس مایکل هسو، دفتر معماری، یک خانه ییلاقی 110 ساله را به دفتری برای شرکت سرمایه گذاری فناوری و علوم زیستی 8VC در آستین تبدیل کرد.

دفتر مرکزی جدید 8VC آستین که در سال 2023 تکمیل شد، در زمینی به مساحت نیم جریب در امتداد خیابان کنگره جنوبی، یک منطقه سرگرمی شلوغ در پایتخت تگزاس واقع شده است.

خانه بازسازی شده در اوایل قرن بیستم در آستینخانه بازسازی شده در اوایل قرن بیستم در آستین
دفتر معماری مایکل هسو خانه ای متعلق به اوایل قرن بیستم را در آستین بازسازی کرد

این خانه که در ابتدا در سال 1912 ساخته شد، زمانی یک فاحشه خانه بود و بازسازی های زیادی داشت و به اولین ساختمان در جنوب رودخانه کلرادو شهر تبدیل شد که برق داشت.

مایکل هسو، بنیانگذار او، “این پروژه یکی از معدود خانه های باشکوه باقی مانده در کنگره جنوبی را حفظ می کند.” استودیو همنامدیزین گفت. “این طراحی با ارائه یک برداشت تازه از الهامات قدیمی، نشانه هایی از گذشته خود می گیرد و فضا را برای استفاده های مدرن باز می کند.”

راه پله با فرش سبزراه پله با فرش سبز
این طرح بسیاری از جزئیات اصلی را حفظ کرد

تیم با استفاده از تمایل مشتری برای “دفتری که احساس می کرد مانند یک خانه باشد”، خانه دو طبقه را به یک فضای کاری 4845 فوت مربعی (450 متر مربعی) با چندین فضاهای تولید، جلسات و گردهمایی – از جمله یک 557- بازسازی کردند. کلوپ فوت مربع (52 متر مربع) در پشت ملک قرار گرفته است.

نمای بیرونی حفظ شده ساختمان بر اساس طراحی باشکوه اصلی خانه است، اما به روز شده و در یک گچ بری مات تیره با قاب های پنجره تیره کم حاشیه مهر و موم شده است.

کوره فلوت دار مشکیکوره فلوت دار مشکی
طبقه همکف حول فضاهای اجاق گاز است

با جابجایی ورودی اطراف کنار ملک با یک میدان بزرگ پیچیده، ایوان سرپوشیده اصلی خانه با یک گوشه بیرونی لعابدار معامله شد که فضای بیرونی و داخلی را به هم متصل می‌کند.

READ  10 پله برتر Dezeen در سال 2021

طبقه همکف از فضاهای تجمعی متعدد داخلی و خارجی تشکیل شده است. فضای داخلی حول یک انفیلاد مرکزی و دو فضای اجاق با الهام از دودکش های آجری اصلی سازماندهی شده است.

فضای داخلی سبز با کاغذ دیواری یا سقففضای داخلی سبز با کاغذ دیواری یا سقف
مشتریان می خواستند حسی شبیه خانه به فضای داخلی داشته باشند

فضای داخلی غنی و با رنگ گرم دارای یک فضای مطالعه مانند پیچیده است که از طریق انتخاب دقیق مواد و پالت های رنگی، از جمله کف چوب گردو، رنگ شستشوی آهکی، دیوارپوش های چشمگیر، طاق های گچی و پرداخت های مرمری به دست می آید. تیم گفت.

دهانه های قوسی گچی از سالن مرکزی سفید به فضاهای گردهمایی با رنگ جواهر می گذرد – یکی از آنها دارای یک شومینه مشکی آجدار است که به نظر می رسد در مقابل یک میز قهوه مرمر در کف ذوب می شود.

میز جلسه اتاق تخته مرمرمیز جلسه اتاق تخته مرمر
ترکیبی از مبلمان مدرن و آنتیک استفاده شده است

مبلمان، ترکیبی از قطعات قدیمی و مدرن با پارچه ها و بافت های لوکس، حس صمیمیت را ایجاد می کند.

این دفتر به گونه‌ای طراحی شده است که «لوکس اما نه خودنمایی» باشد، لهجه‌های بافتی و مجسمه‌ای مانند میز پذیرش با روکش چرمی توسط دیوید امبروز و یک لوستر بزرگ اثر کارن هاوکینز که در مرکز راه پله آویزان شده است.

در بالا، طرح با یک طرح میز باز بزرگ در گوشه جنوبی در امتداد دیوار لعابدار و دفاتر خصوصی که دیوارهای شمال غربی و شمال شرقی را پوشانده بودند، دوباره سازماندهی شد.

تیم با “لحظه های شگفت انگیز و جذاب بسته به جایی که در فضا هستید” گفت: “داخلی الهام گرفته شده بود تا احساس تازگی داشته باشد، اما انگار برای خانه اصیل بود.”

READ  فروشگاه Glossier در لس آنجلس از استودیوهای هالیوود سرنخ می گیرد

بین دفتر اصلی و باشگاه جدا شده، یک منطقه گردهمایی بزرگ در فضای باز قرار دارد که با سایه بان درختان میراثی که تیم در طول ساخت و ساز آن را حفظ کرده بود، سایه انداخته است.

جیک مدول موسس 8VC به Dezeen گفت: «برای ما مهم بود که ساختمان و طراحی آن ارزش‌های شرکت و مأموریت ما را منعکس کند. سال ها طول کشید تا مکان مناسب را پیدا کنیم و بسازیم و ما از نتیجه آن بسیار خوشحالیم.

اخیراً، دفتر معماری مایکل هسو یک کلیسای دهه 1930 در آستین را به یک استودیو برای طراحی آرگود اقتباس کرد.

عکاسی توسط چیس دنیل.


اعتبار پروژه:

چشم انداز: MOA
پیمانکار عمومی: گروه برت
نماینده پارلمان اروپا: AYS
ساختاری: سازه های
نماینده مالک: دارل آروالو، ترا شهری
عایق رطوبتی: اکتون
مدنی: WGI
علائم: بزرگ

دیدگاهتان را بنویسید