به آخرین یکشنبه قبل از نقل مکان هندرسون به… خانه مزرعه خوش آمدید! حتی اگر فقط خانواده در حال حرکت به (دوه) هستند، اما این که این روز تقریباً فرا رسیده است، بسیار سورئال به نظر می رسد. با توجه به اینکه جابه‌جایی هرگز استرس‌زا و زمان‌بر نیست، مطمئن نیستم که Em چقدر می‌تواند به اشتراک بگذارد، اما پیشنهاد می‌کنیم این کار را ادامه دهید. چشم شما به اجتماعی برای همه و همه به روز رسانی ها:) تا آن زمان بیایید وارد پیوندها شویم!

طراحی توسط کری هیکس و پل بره | عکس توسط داگلاس فریدمن | از طریق خلاصه معماری

خانه گردی این هفته داستان عشق واقعی بین قدیم و جدید است. کری هیکس، طراح، عاشق خانه‌ای با الهام از تودور در آستین تگزاس در سال 1926 برای او و خانواده‌اش شد. تنها مسئله این بود که به عشق زیادی نیاز داشت. بنابراین با کمک معمار پل بره، او ساختار اصلی را بازسازی کرد و در عین حال افزودنی مدرن را که از معمار مورد علاقه کری، میس ون در روه الهام گرفته بود، اضافه کرد. پل گفت قطعاً کار کردن این دو سبک با هم یک چالش است، اما این همان چیزی است که او دوست دارد. همه را بررسی کنید اینجا.

طراحی توسط کری هیکس و پل بره | عکس توسط داگلاس فریدمن | از طریق خلاصه معماری

از امیلی: این یک شوخی در بین دوستانم است که من فیلم هایی را با “تقریبا بوسیدن” زیاد دوست دارم (تنش ناشی از شیمی با تعداد زیادی پروانه – مثلاً فلیسیتی و بن). بنابراین متوجه شدم که این ساحل در پایان تابستان بسیار شیرین، نوستالژیک و رمانتیک است. من بسیاری از این کتاب‌های ساحلی تابستانی را با درجات مختلف تأیید خواندم، اما واقعاً از این کتاب لذت بردم (من دریافتم که در این ژانر بارها اولین کتاب آنها مورد علاقه من است زیرا آنها سال‌ها روی آن وقت گذاشته‌اند، سپس یک بار موفق شد آنها مجبورند سالی یکی از آنها را بیرون کنند، اگر نه بیشتر). به هر حال، هر تابستان بعد توسط سردبیر سابق، کارلی فورچون (محلی و روشن شدن)، به سختی می توان آن را زمین گذاشت و یک فرار کوچک دوست داشتنی است. آیا قابل پیش بینی است؟ مطمئن. به همین دلیل است که من عاشق ژانر “هپی همیشه بعد” هستم – من از خواندن آنها اضطراب صفر دارم و 100٪ “احساس خوبی دارم”. به هر حال، به کارلی برای تغییر از ویراستار به نویسنده تبریک می‌گویم (یکی دیگر از داستان‌های رام کام که دوستش دارم).

READ  پیوند بالا: خبرنامه‌ای که امیلی برای آن هزینه می‌کند، انتخاب مد «رویداد ویژه» تابستانی جس و کیتلین، و پادکستی که روز شما را روشن می‌کند

از کیتلین: من در جستجوی یک جفت کفش پاشنه‌دار عروسی بودم که ارزش سرمایه‌گذاری داشته باشد (صندل‌های استیو مدن با بند مچ پا که به معنای واقعی کلمه هر خانمی در اوایل دهه 30 زندگی‌اش دارد، دیگر آن را نمی‌تراشد، بله) که به طور تصادفی به آن برخوردم. ربکا آلن، یک برند عالی که می سازدکفش های برهنه در انواع برهنه های واقعی! (من برهنه IV هستم، در صورتی که شما تعجب کنید.) من عاشق اینها شدم و در حالی که نتوانستم اندازه خود را به موقع بدست بیاورم، نمی توانم آنها را شدیداً توصیه کنم – اگر تا به حال در آن هستید برای یک جفت کفش باکیفیت و ساده، آنها را بررسی کنید. (پاداش اضافه شده: آنها یک برند متعلق به سیاهپوستان هستند!)

همچنین از کیتلین: من می‌دانم که حداقل یکی از شما باید در بخش تجاری تلویزیون کار کند، بنابراین من یک خواهش بسیار خودخواهانه را مطرح می‌کنم: آیا کسی می‌تواند لطفاً جو پرا با شما صحبت کند؟ چند هفته پیش پس از سه فصل شیرین تمام دوران لغو شد (مثلاً فکر می کردید تد لسو جدی و مهربان است؟ این خیلی بهتر است!!!) و این یک ضرر است. اگر آشنایی ندارید، این مال من استبیت مورد علاقه همیشه(چه کسی در مورد آهنگی اینقدر هیجان زده نبوده است؟ زنگ ها در ساعت 2:24 هر بار مرا به گریه/خنده می اندازند) و این ویدیو شما را قرار خواهد دادمستقیم به خواب(به روشی خوب و عمدی – لقمه ببر بنگال نیز بسیار شیرین است). من برای بسیاری از سرویس‌های استریم هزینه پرداخت می‌کنم، اما با خوشحالی در ازای دریافت جو پرای بیشتر، سرویس دیگری را به آن اضافه می‌کنم:)

READ  معماران آدام ریچاردز رستوران شناور Cheese Bar را در لندن طراحی می کنند

از رایان: یکی از شرم آورترین عادت های من این است که برای اینکه بخوابم باید تلویزیون تماشا کنم. وحشتناک است و می دانم که برای بهداشت خواب من خوب نیست، اما هر زمان که سعی می کنم چرخه را بشکنم که ساعت ها پرت می کنم و می چرخم زیرا مغزم از خاموش شدن امتناع می کند. شوهرم اصلا این عادت را قبول ندارد و این هفته با اپلیکیشنی به نام آشنا شداندلو پیشنهاد داد که آن را امتحان کنیم. این برنامه قرار است بهترین صداهای خواب/آرامش را با پشتوانه علمی داشته باشد (به هر معنی!!) بنابراین ما آن را امتحان کردیم. این قطعاً به من کمک کرد وقتی در رختخواب مطالعه می‌کردم آرام شوم و در نهایت به خواب رفتم! برد بزرگ اگر منجر به درمان عادت ناسالم من شود، گزارش خواهم داد، اما همچنین می گویم که صداهای تمرکزی وجود دارد که من برای کار و عشق از آنها استفاده می کنم. بنابراین اگر چیزی باشد، من روزانه از این برنامه به خوبی استفاده می کنم تا به من کمک کند در طول روز متمرکز بمانم 🙂

همه دیدید طراوت حیاط خلوت رشیده هنوز؟؟

از مالوری: مجبور بودم به اشتراک بگذارمظروف شیشه ای جدید مورد علاقه منمن خیلی وسواس دارم من آنها را بسیار دوست دارم زیرا آنها دو جداره هستند بنابراین میعان زیادی ندارند و اگر از زیر لیوانی استفاده نمی کنید به راحتی روی مبلمان کار می کنند، به علاوه آنها فوق العاده زیبا و سرگرم کننده هستند (من آنها را به رنگ کهربا داشته باشید). من پست کردمیک ویدیوی tiktokدر مورد آنها روز دیگر و همه در آنجا با من موافق هستند.

READ  رستوران سوبا Kawamichiya خانه شهری با قدمت یک قرن در کیوتو را تصاحب می کند

از جس: ساکنان فضا این یکی برای شماست! یک دقیقه بود که می خواستم یک کولر متوسط ​​داشته باشم و بالاخره تصمیم گرفتم که یک کولر متوسط ​​تهیه کنم. دیگر چگونه قرار بود سه بطری شراب را به آخر هفته مجردی پسر عمویم برای مصرف فوری در بدو ورود حمل کنم؟ همونی که پیدا کردم 30 دلار است، 30 قوطی (نوشابه، آبجو، سفت‌زر سخت – انتخاب فروشنده) با یخ در خود جای می‌دهد و برای حداقل فضای ذخیره‌سازی مورد نیاز جمع‌شدنی است. من همچنین دوست دارم که دارای یک بند شانه راحت بر خلاف بسیاری از موارد پلاستیکی سخت است. این فقط یک خرید عملی محکم برای آن روزهای پیک نیک و ساحل است. 10/10.

با تشکر برای یک هفته عالی دیگر و فردا همه شما را می بینیم! xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط کری هیکس پل بره | عکس توسط داگلاس فریدمن | از طریق خلاصه معماری

The post The Link Up: جدیدترین رمان عاشقانه امیلی «نمی توانم بگذارم پایین»، کمک مفید رایان به خواب/تمرکز، و یک پاشنه برهنه عالی که در سایه های مختلف می آید اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید