برندگان جوایز طراحی مهمان نوازی AHEAD Global 2021 در یک سری مراسم مجازی که از امروز در Dezeen پخش می شود، معرفی خواهند شد. قسمت اول را از ساعت 13:00 به وقت لندن اینجا تماشا کنید.


این رویداد توسط مجله خوابویرایشگر گای دیتریچ است و تصاویری از آن را به نمایش خواهد گذاشت در پیش نامزدها و همچنین محتوای حامیان مالی برنامه جوایز.

هتل Milla Montis نامزد جایزه AHEAD
هتل Milla Montis یکی از هتل های نامزد دریافت جوایز AHEAD Global 2021 است

در جوایز AHEAD پروژه های مهمان نوازی قابل توجه از سراسر جهان را جشن می گیرند و به چهار منطقه مختلف تقسیم می شوند: اروپا، خاورمیانه و آفریقا (MEA)، آسیا و آمریکا.

جوایز جهانی AHEAD نشان دهنده پایان برنامه رویدادهای منطقه ای در سال 2021 است که در آن برندگان در مقابل یکدیگر قرار می گیرند تا بهترین هتل های اخیرا افتتاح شده در سراسر جهان را مشخص کنند.

امسال، برندگان طی چهار مراسم مجازی که هر روز از امروز تا 13 ژانویه برگزار می‌شود، با پخش نهایی در 20 ژانویه که در آن جوایز برگزیده مردم و جوایز تقدیر نهایی اعلام می‌شود، اعلام خواهند شد.

امروز، دیتریچ برندگان کلی را در پنج دسته – بار، باشگاه یا سالن، فضاهای رویداد، اتاق مهمان، بازسازی و بازسازی هتل و هتل نیوبلد اعلام خواهد کرد.

هتل قدیمی لیجیانگ هیلا، نامزد جایزه جهانی AHEAD
Lijiang Hylla Vintage Hotel نیز در میان نامزدهای AHEAD Global است

در مراسم فردا برندگان بخش های تبدیل هتل، محوطه سازی و فضاهای بیرونی، لابی و فضاهای عمومی، کلبه ها و کمپ های چادری اقامتگاه و هتل توچال معرفی خواهند شد.

READ  آپارتمانی که در آن آپارتمان مونیکا گلر مداخله بیوفیلیک می شود

روز پنجشنبه، برندگان در دسته های رستوران، اسپا و سلامتی، سوئیت، هویت بصری و مفهوم جدید معرفی خواهند شد.

این مراسم توسط Dezeen برای در پیش به عنوان بخشی از یک مشارکت درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید. تصاویر با حسن نیت ارائه شده از AHEAD.

دیدگاهتان را بنویسید