[ad_1]

آیا نمی‌دانید چرا یا باید به جای سایر انواع کف‌پوش‌های موجود، به سراغ کفپوش بامبو بروید؟ اجازه دهید در مورد مزایای شناخته شده کفپوش بامبو و اینکه چرا باید به جای آن کفپوش خانه شما را تزئین کند، به شما کمک کنیم. اول از همه، اجازه دهید این موضوع را کنار بگذاریم: بامبو چوب نیست. این علف از پادشاهی Plantae است.

مزایای کفپوش بامبو

مقاوم در برابر رطوبت

با دیدن اینکه بامبو علف است، همانطور که در بالا ذکر شد، فکر بعدی شما می تواند این باشد که به راحتی توسط آب یا هر شکلی از رطوبت آسیب می بیند. خب این نادرست است. کفپوش بامبو دارای همان سطح مقاومت در برابر رطوبت کفپوش چوبی است. این بدان معنی است که شما می توانید از آن برای سال های طولانی استفاده کنید در حالی که درخشش اصلی خود را حفظ می کند.

مکان های رشد گسترده

آیا می دانید جنگل های بامبو چیست؟ آنها جامعه ای از علف های بامبو هستند. این جنگل ها ظرفیت رشد مواد اولیه کفپوش بامبو را در نقاط مختلف جهان دارند. در حالی که محل رشد ایده آل، مکان های گرم و گرمسیری مانند کشورهای آفریقا و آمریکای جنوبی است، برخی از گونه های بامبو در مناطق کمتر گرمسیری رشد می کنند. این گونه ها را می توان در داخل خانه نیز پرورش داد.

تنباکو تنباکوی بامبوی جامد بامبوی افسانه ای

انواع کفپوش بامبو

مانند سایر انواع کفپوش، کفپوش بامبو انواع مختلفی برای ارائه دارد، بنابراین شما می توانید به جای گیر کردن در یک نوع خاص، از یک لیست انتخاب کنید. کف بامبوی مهندسی شده، کفپوش بامبوی رشته ای و کفپوش بامبوی افقی وجود دارد. از بین این سه، نوع کفپوش بامبو رشته ای بهترین نسخه آن است، ماندگاری بیشتری دارد و رنگ های زیادی برای انتخاب دارد.

READ  10 قطعه از دکورهای عجیب و غریب + مدرن خانه که بیانیه ای دارند

به راحتی قابل تمدید

بامبو، ماده اولیه کفپوش بامبو، به راحتی قابل تجدید است و پس از جدا شدن ساقه ها از آن، به سرعت بازسازی می شود. به جای اینکه سال ها یا یک دهه رشد کند، در عرض یک روز چندین اینچ رشد می کند و به رشد خود ادامه می دهد.

ما انواع کفپوش بامبو را در اینجا داریم Flooring.org. برای هر گونه سؤالی که ممکن است پاسخ داده شود، یا اگر می خواهید امروز سفارش دهید، لطفاً با شماره 1-800-689-9006 تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید