استودیوی نیویورکی Civilian دفتر مرکزی یک شرکت تولید مستند را در منطقه Flatiron منهتن طراحی کرده است که شامل یک اتاق نمایش تحت تأثیر هنر دکو است.

دفاتر برای برنده جایزه فیلم های سندباکس در آسمان‌خراش نئوگوتیک دهه 1920 واقع شده‌اند و اولین فضای کاری اختصاصی خود را برای شرکت فراهم می‌کنند.

پذیرایی اداری با اتاق جلسه که از طریق درهای کشویی سبز و شیشه ای قابل مشاهده استپذیرایی اداری با اتاق جلسه که از طریق درهای کشویی سبز و شیشه ای قابل مشاهده است
دکوراسیون داخلی دفاتر سندباکس فیلمز توسط افراد غیرنظامی از ارجاعات متعددی استفاده می‌کند، از سینماهای قدیمی گرفته تا رنگ‌هایی که پول هنینگسن مدرنیست دانمارکی استفاده کرده است.

این برنامه در 4200 فوت مربع (390 متر مربع) فضا گسترده شده است، این برنامه شامل یک فضای پذیرایی با پلان باز است که به عنوان فضای رویداد، اتاق کنفرانس، دفاتر خصوصی و باز، و سوئیت های تولید و ویرایش عمل می کند.

همچنین یک اتاق نمایش ۲۲ صندلی با سیستم صوتی Dolby Atmos وجود دارد که در آن تیم و بازدیدکنندگان می‌توانند پیش‌نمایش برش‌های تکمیل شده یا در حال انجام را مشاهده کنند.

مبل دو طرفه سفارشی با روکش مخمل و پارچه بوکلمبل دو طرفه سفارشی با روکش مخمل و پارچه بوکل
در مرکز پذیرایی یک مبل دو طرفه سفارشی قرار دارد که با پارچه های مخملی و بوکل روکش شده است.

این شرکت تولید مستند غیرانتفاعی فیلم‌های علمی سینمایی می‌سازد که بسیاری از آنها برنده یا نامزد دریافت جوایز معتبر شده‌اند.

آتش عشق که در نود و پنجمین دوره جوایز اسکار در سال 2022 نامزد بهترین فیلم مستند بلند شد. فتوم برنده امی؛ برنده ساندنس All Light، Everywhere; و Fireball به کارگردانی مشترک ورنر هرتزوگ.

اتاق جلسه با میز با پایه های خاکستری و رویه لاکی سفیداتاق جلسه با میز با پایه های خاکستری و رویه لاکی سفید
یکی دیگر از طرح های سفارشی میز اتاق جلسه است که دارای پایه های خاکستری و رویه لاکی سفید است

“الهام گرفته از [our] عشق مشتریان به هنر داستان سرایی، این فضا با عظمت خانه های فیلم اولیه غنی از امکانات رفاهی و در عین حال صمیمی استکهلم و آمستردام، سینماهای آرت دکو، ژست های رنگی معماری پل هنینگسن، طراح مدرنیست دانمارکی، و دنیای ناپدید شده بود. نشانی پروژه در برادوی، مربوط به نیویورک بین دو جنگ است غیر نظامی.

قسمت پذیرش حول یک نوار سنگی دایره‌ای می‌چرخد، که در طول روز یک محوطه انبار کارکنان را مشخص می‌کند و می‌توان از آن برای سرو غذا و نوشیدنی برای رویدادها استفاده کرد.

READ  مگی هالادی کلود را از IG به واقعیت تبدیل کرد
یک جفت صندلی چرخان Milo Boughman با یک میز بغل مجسمهیک جفت صندلی چرخان Milo Boughman با یک میز بغل مجسمه
قطعات قدیمی که برای این فضا تهیه شده اند شامل یک جفت صندلی چرخان Milo Boughman است

این تیم گفت: «با فهرست فعال نمایش‌ها، رویدادها و برنامه اقامت برای فیلمسازان مستقل، این فضا به عنوان یک دفتر و همچنین مرکز ثقل پویا برای جامعه فیلم‌های غیرداستانی نیویورک به طور کلی عمل می‌کند.

یک کاناپه مخملی و دو طرفه سفارشی با الهام از پیر شارو در مقابل یک جفت صندلی گردان Milo Boughman به کار رفته است.

محوطه بار و انباری با دیوارهای گچی و آسیاب بلوطمحوطه بار و انباری با دیوارهای گچی و آسیاب بلوط
یک منطقه بار در پذیرش در روز به عنوان انباری عمل می کند و برای میزبانی رویدادها در شب استفاده می شود

چراغ های خیمه شب بازی در ردیف هایی در امتداد کناره های تیرهای سقف موجود نصب می شوند و دیوارکوب های اضافی روی دیوار انباری گچ کاری شده نصب می شوند.

ستون های سازه ای در روکش تراورتن پیچیده شده اند تا آستانه های بین فضاهای مختلف را برجسته کنند.

صندلی‌های گردان در جلوی یک تقسیم‌کننده آبی رنگ، با پوسترهای فیلم در پشتصندلی‌های گردان در جلوی یک تقسیم‌کننده آبی رنگ، با پوسترهای فیلم در پشت
تابلوهای چوبی و پوسترهای فیلم به سینماهای آرت دکو بازمی گردد

در دو طرف پذیرش، پارتیشن‌های آکوستیک با پانل‌های شیشه‌ای و قاب‌های سبز نعنایی، اتاق کنفرانس روشن و یک دفتر خصوصی را احاطه کرده‌اند.

تجهیز اتاق کنفرانس یک میز جلسه با طراحی سفارشی است که ترکیبی از قاب خاکستری جامد و رویه لاکی منحنی براق است که با صندلی‌های زنجیر Tobia Scarpa قدیمی احاطه شده است.

یک فضای کاری مشترک با میزهای ایستاده، تقسیم‌کننده‌های بلوط و تاقچه‌های فراوان برای گیاهانیک فضای کاری مشترک با میزهای ایستاده، تقسیم‌کننده‌های بلوط و تاقچه‌های فراوان برای گیاهان
یک فضای کاری مشترک دارای میزهای نشستن، تقسیم‌کننده‌های بلوط و تاقچه‌های فراوان برای گیاهان است.

از قسمت پذیرش، یک در نئون بورگوندی به اتاق نمایش منتهی می‌شود، جایی که سه طبقه صندلی مانند یک سینمای کوچک رو به صفحه نمایش بزرگ است.

صندلی‌های بالشتک‌دار با پارچه‌های نرم آبی پودری پوشانده شده‌اند که با روکش گردویی تضاد دارد و پانل‌های دیواری پشم قهوه‌ای جذب‌کننده صدا که تجهیزات را پنهان می‌کند.

هر صندلی دارای یک میز تکیه گاه برای قرار دادن نوشیدنی یا نوشتن یادداشت است که با یک نور کوچک که با همکاری Lambert et Fils ایجاد شده است.

READ  معماران هکر خانه‌ای را با فضای داخلی رنگارنگ و تزئینات کاج بازسازی می‌کنند

دفاتر خصوصی بیشتر، سوئیت‌های ویرایش عایق صدا و یک فضای کاری باز از طریق یک راهرو کوتاه L شکل قابل دسترسی هستند.

یک اتاق غربالگری 22 نفره با سه طبقه صندلییک اتاق غربالگری 22 نفره با سه طبقه صندلی
یک اتاق نمایش 22 نفره به تیم و بازدیدکنندگانشان امکان پیش نمایش فیلم های مستند را می دهد

در محل کار مشترک، میزهای نشستن دارای پانل های جداکننده بلوط سفید هستند و بالای آنها یک تاقچه سنگی برای نمایش اشیا و گیاهان قرار دارد.

شرکت Civilian گفت: «این پروژه به ما این فرصت را داده است که از منابع الهام‌بخش بسیاری، از مکان نمادین آن در برادوی گرفته تا معماری تئاتر تاریخی، استفاده کنیم تا فضایی مرتفع و لایه‌ای ایجاد کنیم که از کاری که Sandbox برای ارتقای استعدادهای فیلم مستند انجام می‌دهد، پشتیبانی می‌کند. -بنیانگذار Ksenia Kagner.

صندلی های اتاق نمایش با میزهای تکیه گاه دستصندلی های اتاق نمایش با میزهای تکیه گاه دست
اتاق‌های نمایش دارای سیستم صوتی Dolby Atmos هستند و شامل صندلی‌هایی با میزهای تکیه‌گاه برای نوشیدنی یا یادداشت‌نویسی است.

او افزود: «ما همچنین احساس کردیم مهم است که به اولویت‌های در حال تغییر محل کار مدرن، ایجاد فضاهای باز و چندمنظوره که تعامل را تقویت می‌کند و حس اجتماعی را تقویت می‌کند، پاسخ دهیم.»

Civilian در سال 2018 توسط کاگنر و نیکو الیوت تأسیس شد و طراحان از آن زمان پروژه‌هایی را از تبدیل انبار کتاب تاریخی دیترویت به دفتر مرکزی شرکت فناوری Newlab تا نوسازی یک خانه شهری تاریخی Bed-Stuy برای خود تکمیل کرده‌اند.

عکاسی توسط کریس موتالینی.


اعتبار پروژه:

مشتری: فیلم‌های سندباکس (بنیاد سیمونز)
نماینده مشتری: کوشمن و ویکفیلد
محدوده غیر نظامی: طراحی داخلی، جهت خلاقانه، طراحی مبلمان
معمار سابقه: معماران LB
مهندس مکانیک: مهندسین WB
مهندس AV: طیف
مهندس آکوستیک: WSDG
مشاور استودیو تولید: تام پل
پیمانکار: شرکای L&K

دیدگاهتان را بنویسید