بیش از 2 سال پیش آنی آشر، معمار، چیدمان خانه شامل 4 حمام و 1/2 را طراحی کرد. حداکثر ابتدا به چیدمان هر حمام پرداختم و باید صادقانه بگویم که یادم نمی‌آید چقدر درگیر آن بودم، بنابراین باید فرض کنم که «نه خیلی» پاسخ است. من واقعاً به معماران اعتماد دارم که لوله کشی را در جایی که باید (به معنای واقعی کلمه) در خانه قرار دهند، قرار دهند، و در حالی که حمام ها مطمئناً مهم هستند، بدیهی است که در اولویت دوم نسبت به برخی از اتاق های دیگر قرار می گیرند. بنابراین امروز خواهید دید که آنی آنها را کجا گذاشته و چگونه چیده شده اند، همه آنها به طور متفاوتی از جمله بینش یا نکاتی در مورد اینکه چرا روشویی ها و توالت ها در کجا قرار گرفته اند و چرا این تفاوت ایجاد می کند.

ما دو حمام در طبقه 1 داریم – حمام کامل مهمانان / طبقه پایین و حمام پودر. سپس در طبقه بالا داریم…

بچه‌ها یک حمام سالنی نزدیک به اتاق‌هایشان دارند، یک حمام مناسب برای مهمانان وجود دارد، و البته حمام اولیه – همه در طبقه دوم. من فکر می کنم طرح فوق العاده است و آنی کار بسیار خوبی انجام داد.

دو سال پیش در این ماه، ما به لس آنجلس به نمایشگاه کوهلر رفتیم تا تمام وسایل را شخصاً بررسی کنیم. همه ما واقعاً برای تعطیلات مختلف آنجا بودیم (کتی به یک مجرد رفت، هندوس برای آخر هفته روز رئیس جمهور به پالم اسپرینگز، و مکس برای مشارکت پارچه) بنابراین فیلمبرداری را ترتیب دادیم زیرا نمایشگاه لس آنجلس حماسی است.

بسیاری از شما از این پست عبور خواهید کرد، و من متوجه شدم، اما کسانی از شما که دوست دارند بدانند دیگران چگونه حمام های خود را چیدمان می کنند، امیدواریم این جذاب را بیابید. منطق، جریان (ahem)، و سبک همه در نظر گرفته شده است.

حمام مهمان در طبقه پایین درست در کنار اتاقک است و ممکن است جایی باشد که بچه ها هنگام شنا در رودخانه برای ادرار کردن برگردند (البته مگر اینکه انتخاب «طبیعی»تری داشته باشند). نیازی به دوش گرفتن نداشت، اما احساس می‌کرد که وضعیت «وقتی در رم» است و اگر آن‌ها در اتاق خانواده خراب‌کننده‌ای (مثل ما) داشته باشند، خوب است. دوش گرفتن “خوب تر” بود، اما همچنین بسیار زیباست 🙂

READ  کتاب من "قوانین طراحی جدید" امروز منتشر شد و من عصبی / مغرور / هیجان زده / مضطرب / راحت هستم ...

از مکس: «من عاشق استفاده از دیوارهای پونی در حمام هستم. حس حریم خصوصی و آرامش را به دوش می‌افزاید، اما از آنجایی که بلندی آن تا کمر است، باز و نور زیادی در سراسر اتاق وجود دارد. و خوب است که در صورت امکان بین دوش و توالت تفکیک کنید. دیوار اسب در اینجا راه دیگری برای نشان دادن کاشی عالی بود، زیرا ما هر دو طرف آن را کاشی کردیم. نکته دیگر این است که شیر دوش مستقیماً از دهانه تا دوش قرار دارد. به جای زیر سر دوش (جایی که معمولاً می رود). من این کار را زیاد در حمام مهمان انجام می‌دهم، بنابراین دوستان و خانواده‌ای که از این دوش استفاده می‌کنند، می‌توانند آن را روشن کنند و بدون خیس شدن، آن را با درجه حرارت گرم کنند. همچنین بصری جالبی را ایجاد می‌کند، با تزئینات شیر ​​آب که چنین نقطه کانونی است. در اینجا به جای طاقچه دوش، طاقچه دیوار دیگری وجود دارد.»

بله، حمام پودر بسیار زیبا و نسبتا بزرگ است. من همان افکاری را دارم که مکس در توالت (با نام مستعار، جلوی در نیست). هیچ کس نمی خواهد به توالت نگاه کند.

از مکس: «تا حد امکان، سعی می‌کنم سینک‌ها و روشویی‌های اتاق پودری را مستقیماً روبروی درب اتاق قرار دهم. به این ترتیب، شما و مهمانانتان هنگام قدم زدن به اتاق بهترین منظره را خواهید داشت. و اگر در باز بماند، مردم به جای توالت به یک روشویی خنک نگاه می کنند. از آنجایی که ما از یک سینک دیواری استفاده کردیم و فضایی برای روی میز وجود نداشت، یک تاقچه در بالای آن اضافه کردیم تا جایی برای صابون و غیره ایجاد کنیم. اتاقی برای این کار.»

از مکس: «نمی‌توانم به خاطر بیاورم که این ایده چه کسی بود (احتمالاً آنی!)، اما در اصل ما ظروف روشویی روی دیوار مقابل زیر پنجره‌ها داشتیم. چیدمان در این اتاق کلیک نمی‌کرد تا زمانی که روشویی‌ها در سراسر راه جابه‌جا شدند. روشویی های دو نفره واقعاً جذاب هستند. در مقایسه با یک روشویی بلند با سینک های دوبل، فضای ذخیره سازی کمی را از دست می دهید، اما در چنین فضایی ارزشش را دارد.

READ  Anastasiia Tempynska داخلی آینده نگرانه را برای کلینیک لیزر در کیف طراحی می کند

فکر می‌کنم این موقعیت دوگانه برای بچه‌های پسر/دخترشان بسیار عالی خواهد بود. گوش کنید، اشتراک گذاشتن یک غرور برای بچه ها بدترین کار نیست و مطمئناً برای آنها خوب است، اما بچه های من در واقع بر سر فضا زیاد دعوا می کنند و بنابراین داشتن مال خود فقط فضا را نادیده می گیرد و بحث ها را کاهش می دهد.

مجبور شدم به زور یک وان حمام را وارد این خانه کنم – بچه‌های آنها دوش را ترجیح می‌دهند، بنابراین واقعاً به آن نیازی ندارند، اما می‌دانستم که برای فروش مجدد در آینده حداقل به یک حمام با وان نیاز دارند. بنابراین آن‌ها این پایین‌تر را انتخاب کردند که به راحتی می‌توان به داخل و خارج از آن رفت – نه یک لحظه بزرگ. امیدوارم در این مورد درست گفته باشم (من بسیار مطمئن هستم که هستم اما فقط زمان مشخص خواهد کرد).

این یکی کوچک و ساده است – روشویی، توالت و دوش. تنها چیزی که واقعاً در مورد چیدمان جالب است، رابطه با کمد در سراسر سالن است.

همانطور که می بینید درب جیبی حمام و کمد کاملاً در یک راستا قرار گرفته اند که انتخاب عمدی آنی بوده است. این فقط یک جریان تمیز خوب و چشم انداز خوب است.

از مکس: «هدف در اینجا به حداکثر رساندن دید به سمت رودخانه از ناحیه وان/دوش بود. اگرچه مساحت زیادی دارد، اما مجموعه‌ای از اتاق‌ها فوق‌العاده خطی است، و ما به هر اینچ ممکن برای جا دادن همه چیز نیاز داشتیم. مجبور شدیم برخی از چیزها را در دیوار شیر دوش تغییر مسیر دهیم تا فضای کافی بین آنها وجود داشته باشد. سر دوش و لبه وان. حمایت از کن و کیتی برای اینکه واقعاً در اینجا به دنبال آن هستند. این یک طرح حمام فوق العاده خاص است. در بسیاری از مواقع زمانی که من در حال طراحی حمام هستم، در انبارداری زیاده‌روی می‌شود، اما در این مورد، بیشتر مربوط به باز و بی‌نظم نگه داشتن وسایل است.»

READ  در نهایت سازماندهی چهار منطقه مشکل بزرگ (...و مورد من برای عاشقانه ژانویه)

این حمام احتمالاً مورد علاقه من است – بسیار زیبا است و همچنین یکی دیگر از آنها که اساساً اصرار داشتم که وان در آن باشد. به نظر من، شما این خانه را ندارید و مطمئناً این خانه را (اگر روزی بخواهند آن را بفروشند) بدون وان نمی خرید. من هرگز خانه‌ای بدون وان نمی‌خرم، به‌ویژه در زمستان در PNW، جایی که 5 شب در هفته قبل از خواب، خلق و خو را تقویت می‌کند. من واقعاً می‌خواهم روش‌های حمام کردن را به کتی آموزش دهم – و با یک وان عالی شروع می‌شود (که قبلاً نداشتند، بنابراین قابل درک است که حمام نمی‌شوند). در نظرات در مورد اینکه چقدر یک حمام خوب برای شما مهم است، صحبت کنید، زیرا برای من یک حمام خوب است.

واضح است که مکس یک حمام کننده بزرگ قدیمی است. حالا لطفاً، اگر فکر می‌کنید کار درستی انجام دادم و یک وان حمام خوب (و یک وان بچه‌ها) را به این خانه وارد کردم، در نظرات به ما اطلاع دهید – از دستور کار حمام حرفه‌ای من حمایت کنید! کن و کتی هنوز حمامی‌های بلاتکلیف هستند که اگر وان حمامی که دوست دارید نداشته باشید و اگر روتین حمام نداشته باشید، هر روز آرزوی آن را دارید می‌فهمم. برای من 20 دقیقه است که می‌توانم به نام «دوش گرفتن» و «تمیز کردن خودم» فرار کنم، اما در عوض شمعی روشن می‌کنم، مقداری روغن حمام می‌ریزم و رمان‌های عاشقانه‌ام را می‌خوانم (یا اگر در آن نبوده‌ام، اسکرول می‌کنم. برای چند روز اجتماعی) و سپس بدنم خیلی خوب/تمیز/گرم می شود و روحیه ام تقویت می شود. با من رای خواهی داد و طرفدار وان حمام هستی!!!

*عکس در کوهلر توسط ورونیکا کرافورد
**عکس های خانه رودخانه توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید