[ad_1]

تغییر کفپوش راهی آسان برای افزایش حس و حال کل خانه شما است. ارتقاء کفپوش چوبی به ویژه می تواند اتاق ها را زیباتر و جادارتر کند. اگر چوب جامد یا کاشی واقعی در بودجه شما نیست، وینیل یک گزینه فوق‌العاده است که در عین اینکه هنوز هم دیدنی به نظر می‌رسد، از بین نمی‌رود! این همه کاره و کاملاً قابل تنظیم است! پیشنهادات ما در مورد نحوه انتخاب بهترین گزینه برای فضای خود را بخوانید.

وینیل در چندین نوع و چند سبک وجود دارد تا بتوانید آن را متناسب با خانه خود سفارشی کنید! کاشی ها انتخابی عالی برای حمام و آشپزخانه هستند. می توانید خطوط دوغابی را تقلید کنید که واقعی به نظر می رسند. یک بافت به کاشی های شما کمک می کند تا مانند یک سنگ درجه یک به نظر برسند تا فضای شما را واقعاً زیباتر کند.

ورق های وینیل بدون درد ناشی از ترک ها و شکاف هایی که اغلب با چوب پیدا می کنید، ظاهری مانند کفپوش های چوبی را به شما می بخشد. آنها راحت تر تمیز می شوند و می توانند ضد حساسیت باشند زیرا گرد و غبار و خاک جایی برای پنهان شدن ندارند.

اگر به مهر و موم ضد آب نیاز دارید، تخته ها ایده آل هستند. آنها شبیه چوب های مهندسی شده و طرح دار هستند زیرا بدون چسب در جای خود کلیک می کنند! تخته ها به سادگی روی هر کفی که از قبل دارید می نشینند.

وینیل فقط برای کف پوش نیست! از آنجایی که شکل های زیادی دارد، برای قرنیز و قالب گیری در اطراف خانه شما نیز عالی است. این مواد باعث تمیز کردن نسیم می شود و اضافه کردن قالب تاج و صندلی نسبت به استفاده از چوب واقعی بسیار ارزان تر است.

READ  خلاصه ماه می + لیست پخش موسیقی

اگر به دنبال تجمل گرایی هستید، سبک های کفپوش وینیل سطح بالایی وجود دارد که می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید. آنها همچنین روی کفپوش فعلی شما قرار می گیرند تا بی نظم باشند. اگرچه گران تر از سایر گزینه ها هستند، اما هنوز از چوب واقعی ارزان تر هستند و هیچ کس نمی تواند تفاوت را تشخیص دهد!

سرمایه گذاری در کفپوش وینیل در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. نگهداری آنها آسانتر است و نیازی به تمیز کردن و آب بندی عمیق مکرر ندارند. کاشت ارزان و سریع است و اگر بخواهید ظرف چند سال دوباره آن را عوض کنید، تعویض کفپوش آسان تر است!

اگر آماده‌اید بفهمید که کفپوش وینیل در خانه‌تان چقدر به نظر می‌رسد، از آن دیدن کنید Flooring.org. طیف گسترده ای از گزینه های ما تضمین می کند که شما می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید با قیمتی که می توانید بخرید پیدا کنید! اگر می خواهید مستقیماً با برخی صحبت کنید، با شماره 1-800-689-9006 با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید