روحیه بزرگ و شخصیت زیاد می تواند چیزهای زیادی به فضای داخلی اضافه کند صندلی لولا، توسط فضاهای اسکاندیناوی، آماده است و قادر به انجام این کار است – با راحتی در دوش. میهمان و صندلی غذاخوری طراحی شده توسط مارگو بارولو، اکنون بخشی از مجموعه مبلمان قراردادی این برند است. در واقع، او قبلاً با جایزه بهترین سال 2023 مفتخر شده است طراحی داخلی مجله، جایزه Metropolis Likes از کلان شهر مجله و جایزه HiP در NeoCon. بنابراین، لولا دیگر در مورد چیست؟

صندلی ناهار خوری نیمه روکش دار

“لولا صندلی است که می خواهد دوست شما باشد. راحت، سرگرم کننده و قابل اعتماد. شخصیت قوی لولا علامت تعجب است که به هر اتاق شخصیت می بخشد و به یک فضای عالی کمک می کند. “این صندلی است که به راحتی می توان روی آن نشست، اما نحوه نشستن روی آن به شما بستگی دارد – و گاهی اوقات مهمترین چیز این است که کسی آنجا باشد تا از شما حمایت کند.” حتی به نام یکی از بستگان نزدیک بارولو که الهام‌بخش این طرح بود، نامگذاری شده است. عناصر معمولی و سرد در چین های روکش دار و مفصل بندی مفاصل ارائه شده است.

دو صندلی ناهار خوری نیمه پر شده روی یک میز

صندلی لولا زمانی به وجود آمد که بارولو در یک پروژه مشترک آزمایشی که او تأسیس کرد شرکت کرد. روش خویشاوندی. همراه با چهار طراح دیگر، این گروه روش‌های خلاقانه‌ای را بررسی کردند که از هنجارهای موجود در تولید، مانند فرم، ساختار و نتایج فاصله می‌گیرد. عبارات جدید – از لحاظ فنی، هنری و پایدار – با هدف تغییر رویکرد به روند توسعه طراحی مبلمان و نقش طراح در درون مورد بررسی قرار گرفت. این داستان تولد لولا است.

READ  یک سطل پدالی که در سال 1939 طراحی شده بود، به رنگی تاریخی بازمی گردد

صندلی ناهار خوری نیمه روکش دار

در حالی که این آغازی روشن بود، نمونه های اولیه متعدد و سال ها تحقیق و اصلاح طول کشید تا این صندلی کامل شود. چندین بار تنظیمات روی قاب انجام شد تا اطمینان حاصل شود که لولا تا حد امکان بادوام و راحت خواهد بود. پایداری نیز یک تمرکز اصلی بود و انتخاب مواد را مهم‌تر می‌کرد. در نهایت، طراحی صندلی کاملاً دایره‌ای است – تمام قسمت‌ها قابل جداسازی و بازیافت هستند.

صندلی ناهار خوری خاکستری تیره تا حدی پر شده

قاب لولا برای پشتیبانی از انعطاف‌پذیری ساخته شده است، به این معنی که می‌توانید هر طور که می‌خواهید روی صندلی استراحت کنید – روی صندلی بنشینید یا به پشتی تکیه دهید. قاب فولادی با طراحی ارگونومیک در مجموعه ای از رنگ های برجسته و رنگ های خنثی کم رنگ موجود است. دوخت آخرین لمس جزئیات را فراهم می کند و صندلی و پشتی را با روکش منحصر به فرد فراهم می کند. لولا را به سالن، لابی، محل کار یا حتی خانه ببرید.

صندلی ناهار خوری مشکی نیمه روکش دار

سه صندلی ناهار خوری نیمه روکش دار

صندلی ناهار خوری قرمز تا حدی پر شده

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندلی لولا به سایت مراجعه کنید scandinavianspaces.com.

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  مجموعه Morro با یک میز سفارشی آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید