این دفتر Eames همکاری با برند اسکیت کره زمین قبلاً در تلاش‌های خود برای ارج نهادن به میراث خلاقانه ری و چارلز ایمز، مثمر ثمر بوده است، قبلاً درخت سقوط کرده‌ای را که از اموال Eames House سرچشمه گرفته بود احیا کرده و آن را به یک مجموعه بسیار گرانبها برای خوش‌شانس‌ترین و فداکارترین مشتاقان Eames تبدیل کرده است. این همکاری در قالب سه عرشه اسکیت‌برد جدید بازمی‌گردد که هر کدام یکی از سه طرح معروف کاتالوگ داستانی این جفت خلاق را به یاد می‌آورند.

هر چهار طرح اسکیت بورد از مجموعه Globe x Eames Office از قسمت زیرین نشان داده شده است.

سری Eames Silhouette با سه عرشه اسکیت روکش گردویی، هر صفحه ابریشمی دو طرفه با یک عکس تاریخی چاپ شده در بالا و یک موتیف گرافیکی مشابه در قسمت زیرین نشان داده شده است.

“مجسمه تخته سه لا” یکی از آزمایش های نوآورانه Eameses با تخته سه لا را در سال 1943 نشان می دهد. مجسمه تخته سه لا آنها نه تنها یک اثر زیبا از هنر معاصر بود، بلکه یک پیشرفت فنی نیز بود.

نمای نزدیک از جدیدترین عرشه اسکیت بورد همکاری Eames Office و Globe.

“Hang-it-all” یک شیء شاد را به تصویر می کشد که توسط چارلز و ری ایمز در سال 1953 طراحی شده است، “برای اینکه بچه ها تمام وسایل خود را آویزان کنند.” “Hang-it-all” یک قلاب دیواری بسیار کاربردی است. این آموزشی است زیرا توپ های چوبی آن در اندازه ها و رنگ های مختلف حس نظم را منتقل می کند. و در ترکیب اشکال هندسی، به زیبایی یک اثر هنری انتزاعی است.

“Solar Do-Nothing Machine” یک مجسمه جنبشی را نشان می دهد که در سال 1957 برای یک برنامه ملی پیش بینی آلومینیوم طراحی شده است. چارلز و ری ایمز یک ماشین خورشیدی با موتورهای الکتریکی کوچک ایجاد کردند که هم یک تاسیسات هنری بود و هم آگاهی از انرژی های تجدیدپذیر را افزایش داد. چارلز ایمز با “ماشین خورشیدی انجام نمی دهد”، 1957 © Eames Office, LLC. © Eames Office, LLC, 2023

سه عرشه با یک کروز بورد رنگارنگ ملحق می شود که با یک نقش مثلثی شکل بر اساس اسباب بازی سازه ای نمادین که به سادگی به نام شناخته می شود، تزئین شده است. اسباب بازی. گلوله ای شکل بلیزر 26 اینچی اسکیت بورد را می توان تجسم فیزیکی اعلامیه چارلز ایمز در نظر گرفت که بازی را باید گامی اساسی در فرآیند خلاقیت در نظر گرفت: «اسباب بازی ها واقعاً آنقدر که به نظر می رسند بی گناه نیستند. اسباب بازی ها و بازی ها مقدمه ایده های جدی هستند.»

READ  در راهنمای دیجیتال Dezeen برای NYCxDesign 2024 فهرست شوید

ری ایمز با مجسمه های ساخته شده از

ری ایمز با مجسمه های ساخته شده از “اسباب بازی”، 1951 © Eames Office,

هر تخته در سری Silhouette قیمتی معادل 124.95 دلار دارد و دارای پایه دیواری با نام تجاری مشترک خود است، که بسیار واضح است که این عرشه‌ها به‌جای بیرون آوردن در خیابان‌ها، به‌عنوان کلکسیون در نظر گرفته شده‌اند. از سوی دیگر، تخته رزمناو Toy Blazer $199.95 با نوار چسب پوشانده شده است و شامل کامیون‌ها و چرخ‌ها می‌شود و آماده است تا باور Eameses به ماهیت اساسی بازی را عملی کند.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید