alt

رنگ های کنجکاو و فضای داخلی غیرعادی

هنگام تعیین مواد کف جدید ، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید که رنگ ممکن است در انتهای لیست باشد. در حقیقت ، اکثر مردم ممکن است حتی رنگ کف را متوجه نشوند ، مگر اینکه مورد خاصی درباره آن کنجکاو باشد.

داخلی های غیرعادی

این معمولاً در مورد کفپوشهای پررنگ و پررنگ که با بژهای طبیعی و خاکستری هایی که بیشتر به آنها عادت داریم متفاوت است. اما در بعضی مواقع کف پوش ها بیش از آنچه که به چشم می آیند وجود دارد.

پله های سفید بی ادعا

برای مثال طبقه بالا را در نظر بگیرید. در حالی که این کف ممکن است مانند یک محلول رزین مبتنی بر سنگدانه معمولی و قابل تشخیص به نظر برسد ، با خاموش شدن چراغ ها کاملاً تغییر می کند.

مصالح جمع شده در سیستم رزین در تاریکی می درخشد، روشنایی فضا و تأمین مقداری نور مورد نیاز در مناطق بدون پنجره.

از درخشش در کف تیره می توان در مناطقی که خطر بالقوه دارند استفاده کرد

درخشش در محلول های تاریک در مناطقی مفید است که می تواند خطرناک باشد ، به ویژه هنگامی که نور طبیعی کمی وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر هنگام قطع شدن کارگران از پله ها ، قطع برق اتفاق می افتد ، احتمال سقوط یک پله و سقوط بسیار زیاد است. این درخشش در سیستم تاریک می تواند با روشن نمودن مراحل ، از بروز این امر جلوگیری کند.

گذرگاه های ایمن می توانند به وضوح روشن شوند

به همین ترتیب ، بسیاری از انبارها و تأسیسات تولیدی می توانند مزایای آن را ببینند ، زیرا سقوط در تاریکی اطراف ماشین آلات یا قفسه های بسیار انباشته نیز می تواند منجر به آسیب جدی برای کسانی شود که در فضا حرکت می کنند ، در حالی که کف های درخشان می تواند راهروهای ایمن را برجسته کرده و شما را از مناطقی که خطر بالقوه دارند دور کند.

READ  Home Studios از مواد محلی برای بازسازی هتل کالیفرنیای شمالی استفاده می کند

رنگ های کنجکاو

من در مورد شما نمی دانم ، اما من عاشق این هستم كه كف طوری طراحی شود كه شبیه چیز دیگری باشد. این اغلب شامل استعداد عالی طراحی و برخی از رنگ های کنجکاو است. بیایید چند نمونه را ببینیم.

خیابان خرید Sky Avenue در مالزی “غذای خیابانی” را با استفاده از سیاه تیره و زرد روشن برای ایجاد خیابان های بسیار خاص خود در داخل خانه ، “فود کورت” را به سطح کاملا جدیدی رسانده است!

مشکی و زرد با هم همکاری می کنند تا زیبایی زیبایی خیابان ایجاد شود

این تفرجگاه تفریحی هنگامی که با کفپوش به سبک سنگفرش مطابقت دارد ، با زیرکی از تاراک استفاده می کند سیستم پوشش پلی اورتان.

این کف که کنار تخته سنگ ها قرار گرفته ، یک جاده را تقلید می کند

با این حال ، چیزی که بیش از خلاقیت این طرح کنجکاو است ، این واقعیت است که این یک ایده کاملاً محبوب است!

استفاده از فرش های سنگی سیاه یا خاکستری تیره به عنوان مثال در نمایشگاه های اتومبیل بسیار رایج است. به همان روشی که غذای خیابانی در مالزی وجود دارد ، فرش های سنگی نیز می توانند ظاهر تارا را تقلید کنند و ممکن است به مشتریان در تجسم ماشین های موجود در جاده کمک کنند.

فرش سنگی اینجا نیز یادآور جاده است

برای مثالهای بیشتر اگر رنگهای کنجکاو از تأثیر چشمگیری استفاده می کردند ، ما را پیدا کنید سری مینی رنگی اینجا!

دیدگاهتان را بنویسید