یک آکواریوم طراحی شده برای محافظت از تنوع زیستی دریایی و یک مرکز درمانی با استفاده از تکنیک های باغبانی برای کمک به درمان بیماری های روانی در آخرین نمایش مدرسه ما توسط دانشجویان معماری در آکادمی دانشگاه هنر موجود است.


از دیگر پروژه ها می توان به “اتاق نشیمن عمومی” اشاره کرد که زندگی همسایگی را با مناطقی برای حفظ حریم خصوصی و یک مرکز مسکونی که برای ایجاد خودکفایی اقتصادی برای ساکنان طراحی شده است.


مدرسه: آکادمی دانشگاه هنر ، دانشکده معماری
دوره های آموزشی: M.Arch M.Arch2 B.Arch MA و BA
استاد راهنما:
مارک موکنهایم ، دیوید گیل ، نیکول لامبرو ، سامینا سیتابخان ، ایوانا هریسون ، فیلیپ را و مینی چو

بیانیه مدرسه:

“ما یک آزمایشگاه طراحی پیشرفته از دانشجویان بسیار پرشور و یک دانشکده برجسته از معماران عملی هستیم که با هم کار می کنند تا مرزهای معماری را کشف کنند. سایت تعاملی و استودیوی آنلاین ما از ابزارهای دیجیتال برای راهنمایی دانشجویان در طول برنامه درسی دقیق ما استفاده می کند.

“ما با توسعه ظرفیت هر دانش آموز برای تلفیق اندیشه انتقادی ، بینش معماری و درک فنی ، یک آموزش عالی طراحی می کنیم. برنامه های ما با مسائل جهانی درگیر است ، دانش آموزان را قادر می سازد تا تغییر دهندگان و رهبرانی باشند که از عدالت اجتماعی حمایت می کنند. جامعه بین المللی متنوع ما ما را قادر می سازد تا یک پاسخ فرهنگی منحصر به فرد را برای ساختن جهانی بهتر تبلیغ کنیم. “


نمایش دانشکده دانشگاه هنر

کتابخانه رمپ ماموریت بیرونی – یک اتصال دهنده دانش برای تغییر سریع جوامع توسط یی هسیان راشل وانگ

“نوع شناسی ساختمان کتابخانه در طول تاریخ تکامل یافته است ، که منعکس کننده تغییرات در سیستم های اطلاعاتی و فعالیت های یادگیری است. با ترکیب مزایای اجتماعی ، عملکردی و زیست محیطی ، این مقاله در حال ارائه یک نوع جدید کتابخانه پایدار به عنوان نمونه اولیه برای یک زیرساخت یادگیری عمومی است.

“ایده اصلی مفهومی ، طراحی کتابخانه به عنوان یک سطح شیب دار مداوم ، اتصال مناطق جدا شده قبلی در بافت متنوع محلی محلی است. مداخله معماری با ترکیب پل های عابر پیاده ، زیرساخت های یادگیری معمولی و رسمی به عنوان یک زندگی عمومی ، فاصله فیزیکی و اجتماعی محله را کوتاه می کند. محلی برای تجمع ، کار ، ورزش و سرگرمی ساکنان. “

دانشجو: یی هسیان راشل وانگ
دوره: پایان نامه کارشناسی ارشد معماری
استاد راهنما: مارک موکنهایم


نمایش دانشکده دانشگاه هنر

معماری خودآفرین: اسکله 28 توسط والریا هالتسکایا

“طراحی یک آکواریوم هیبریدی و مرکز تحقیق و توسعه در اسکله 28 در ساحل سانفرانسیسکو از مواد آلی ، متابولیکی و خود تولید کننده استفاده می کند. ارگانیسم های مصنوعی – سلول های اولیه که به مرور تبدیل به سنگ آهک مصنوعی می شوند – به کاهش سطح دی اکسید کربن کمک می کنند در حالی که تقویت ساختار موجود و ساخت صخره ، اسکلت و پاکت دیواره دریای آن.

READ  مجموعه Elsie به کاردستی کبک + منابع محلی افتخار می کند

“محققان ، دانشجویان و بازدیدکنندگان فضاهای مشترکی برای یادگیری ، تعامل و همکاری دارند. این طرح از گونه های دریایی محافظت می کند و تنوع زیستی را افزایش می دهد. مداخله معماری زنده به عنوان یک راه حل بلند مدت برای شهرهای ساحلی و سایر مناطق در معرض خطر طوفان است. به دلیل تغییر اقلیم. “

دانشجو: والریا هالتسکایا
دوره:
پایان نامه کارشناسی ارشد معماری M.Arch
استاد راهنما:
مارک موکنهایم


نمایش دانشکده دانشگاه هنر

مخلوط بیرونی بررسی توسعه استفاده های مخلوط به عنوان وسیله ای برای پرورش یک جامعه سالم در طول سال در کیپ بیرونی توسط ماهی مسیحی

“کمبود مسکن ارزان قیمت در طول سال به یک بحران فوری در کیپ کد تبدیل شده است ، خانواده های کم درآمد و متوسط ​​بسته به یک اقتصاد فصلی عمیقا رنج می برند. Outer Mix یک مرکز مسکونی ، اجتماعی و اقتصادی جدید را در یک منطقه 10 جریب تصور می کند در منطقه ویژه راهرو ایستام.

“در چهار بلوک تکرار شده در سراسر سایت ، 95 واحد مسکونی با تقریباً 30،000 فوت مربع برنامه اقتصادی و اجتماعی ترکیب شده است. این شامل استودیوهای هنرمندان ، فضاهای مشترک ، کافه ها ، کتابخانه ، مهد کودک و گلخانه های اجتماعی است. این ترکیب برنامه خودکفایی اقتصادی و پایدار و جامعه ای برای ساکنان. “

دانشجو: ماهی مسیحی
دوره:
پایان نامه کارشناسی ارشد معماری
استاد راهنما:
نیکول لامبرو


نمایش دانشکده دانشگاه هنر

Eco-Tecture – متحد کردن محیط زیست با معماری توسط کوین بردی

“چگونه معماری می تواند آگاهی آموزشی و عمومی مردم را از حفاظت و صیانت از منابع طبیعی محلی ما ارتقا ، بهبود و پشتیبانی دهد؟ قرار گرفتن در معرض و دسترسی به عناصر طبیعت روح را زنده می کند ، کنجکاوی را برمی انگیزد ، و ضمن تشویق به پاسخ” تفکر انتقادی ” سبک زندگی تعاملی سالم.

“این رساله به دنبال تعیین چگونگی تأثیر معماری بر محیط زیست محیطی است که باعث تقویت سلامت جامعه ، بهره وری ، حفاظت و آگاهی از محیط زیست می شود. این روش طراحی ضمن حفظ زیستگاه زیست محیطی ، گروه های کاربری را با محیط طبیعی درگیر می کند.”

دانشجو: کوین بردی
دوره:
پایان نامه کارشناسی ارشد معماری
استاد راهنما:
دیوید گیل


نمایش دانشکده دانشگاه هنر

معماری زنده توسط Aishwarya Naidu Bobbili

“این پروژه یک مرکز درمانی است که از زمین و گیاهان در فرم و ساختار خود برای ایجاد یک فضای جامع و پایدار برای تندرستی و توانبخشی استفاده می کند. کشاورزی ، طبیعت و معماری یک رابطه دیالکتیکی را تشکیل می دهند. تکنیک های باغبانی مانند کمک های داوطلبانه در درمان بیماری های روانی و به عنوان یک استراتژی درمانی خدمت می کند.

“این مکان در بیکرزفیلد ، نزدیک شهر اویل در کرن کانتی ، کالیفرنیا واقع شده است و نزدیکترین شهر آلوده به ایالات متحده است. هدف این پروژه کمک به بهبود افراد با محیطی آرام است که شامل طراحی پایدار و بیوفیلک است.”

READ  خانه ارگانیک مدرن بهترین دوستان امیلی را به خاطر دارید؟ امروز برای اولین بار تور خانه کامل را نشان می دهیم

دانشجو: آیشواریا نیدو بابیلی
دوره:
پایان نامه کارشناسی ارشد معماری
استاد راهنما:
مارک موکنهایم


نمایش دانشکده دانشگاه هنر

غرفه وحدت برای مسکن تعاونی نورتریج توسط نائومی روجاس ، شونی یانگ ، دیلن اینگل ، رونوئل دومینگسیل ، فابیو لموس ، کرونا Xiaohuan گائو ، ملاک بلاژدل ، کنتا اوه ، جیکوب دلانی ، هاریکریشنا پاتل و دانیل سروانتس

“یک پروژه ساخت یک طرح توسط گروه B.Lab ، غرفه باعث پرورش آشپزی ، غذا خوردن و داستان سرایی در یک باغ اجتماع در محله Hunters Point در سانفرانسیسکو می شود.

“به دلیل عدم دسترسی به غذای سالم و مقرون به صرفه در منطقه ، غرفه پیشخوان ها ، نیمکت ها و میز متحرک آشپزخانه را برای نمایش آشپزی با استفاده مستقیم از محصولات در باغ ادغام می کند ، در حالی که مجموعه ای از قاب ها سایه و نمای وی خلیج

“این طرح از چندین اجتماع و کارگاه های آموزشی جوانان همراه با بازخورد داوطلبان باغ مشتق شده است و غرفه قبل از ساخت بر روی نمونه های اولیه در مقیاس کامل اندازه گیری و آزمایش شده است.”

دانشجو: نائومی روجاس ، شونی یانگ ، دیلن اینگل ، رونوئل دومینگسیل ، فابیو لموس ، کرونا شیاوهوان گائو ، مالاک بلاژدل ، کنتا اوه ، جیکوب دلانی ، هاریکریشنا پاتل و دانیل سروانتس
دوره:
پروژه مشارکتی B Arch / آزمایشگاه ساختمان – b.Lab / ARH 498
استاد راهنما:
Sameena Sitabkhan ، NOMA و Eoanna Harrison ، AIA


نمایش دانشکده دانشگاه هنر

صفحه ثبت نام توسط Daniel Joonhee Lee

“این پروژه رابطه بین امر مقدس و سیاسی و نقش شهروند خودمختار را در آن بررسی می کند. برگه های ثبت نام ساده و در عین حال قراردادی هستند.

“در جایی که خدمات عمومی رد و بدل می شوند ، آنها دستگاه هایی را فعال می کنند که شهروندان را برای رسیدن به اهداف مشترک گرد هم می آورد. معماری مقدس با تبدیل شدن به پناهگاه و اقدام سیاسی ، چراغ راهبری حکومت جایگزین بوده است.

“این پایان نامه وقایع را جدا از دستور کار اقتصادی نئولیبرالیسم تنظیم می کند. صفحه ثبت نام سایت را دوباره با یک پناهگاه شهری در Tenderloin سانفرانسیسکو تصور می کند که در آن کارمندان غیرانتفاعی و اعضای جامعه در یک مرکز فعالیت جمعی زندگی می کنند و کار می کنند.”

دانشجو: دانیل جونی لی
دوره:
پایان نامه کارشناسی معماری
استاد راهنما:
فیلیپ را و مینی چو


نمایش دانشکده دانشگاه هنر

Kid of Parts for the Bayview Commons Apartments توسط آدام نورو ، مارکیش سیوجو ، دیلن اینگل ، فابیو لموس ، شیاوهوان کرونا گائو

“از طریق یک سری رویدادهای اجتماعی در Bayview Commons Apartments ، یک جامعه مسکن ارزان قیمت در سانفرانسیسکو ، متوجه شدیم که ساکنان یک فضای فعال ، بین نسلی و انعطاف پذیر را می خواهند که امکان آرامش ، بازی تعاملی و رویدادهای اجتماعی را فراهم کند.

“طرح نهایی ما شامل مجموعه ای از مبلمان قابل انعطاف ، متحرک است که می تواند در پیکربندی های مختلف تنظیم شود. بازی بین نسلی ، تخیل و معاشرت از طریق طراحی صفحات مختلف بر روی قطعات مدولار مورد تأکید قرار می گیرد. منظره رنگارنگ برای رمزگذاری شده کدگذاری می شود استفاده فضایی و ایجاد یک سطح پر جنب و جوش که مکمل رنگهای نقاشی دیواری دیواری باشد. “

READ  سامر مکارون تایپوگرافی عربی، سایت میراث + بیشتر را به اشتراک می گذارد

دانشجو: آدام نورو ، مارکیش سیوجو ، دیلن اینگل ، فابیو لموس ، شیاوهوان کرونا گائو
دوره:
پروژه مشارکتی B Arch / آزمایشگاه ساختمان b.Lab / ARH 498
استاد راهنما:
سامینا سایتابخان ، NOMA


نمایش دانشکده دانشگاه هنر

پر کردن جای خالی توسط Kenta Oye

“برنامه ریزی شهری در سانفرانسیسکو محله های قومی را برای فضاهای غیرانسانی مشخص کرده است. میراث اجدادی من شامل جابجایی مکرر جامعه ژاپنی به مناطق ناخواسته یا فراموش شده است.

“این طرح با فعال کردن کوچه ها ، با ارائه یک مرکز فرهنگی که از برنامه های موزه و مرکز مهاجرت وام می گیرد ، لایه های از دست رفته سایت – جایی که اولین شهر ژاپن در سال 1900 ریشه دوانده است را آشکار می کند.

“کار ساختن کاتارسیسی بود که این جامعه را قادر به کنار آمدن خلاقانه کرد. گالری های سرامیکی ، چوبی و خیاطی با کارگاه های مجاور جفت می شوند ، فضاهایی را برای تجمع ، تبادل ایده و اشتراک تجربیات از طریق صنایع دستی فراهم می کنند.”

دانشجو: کنتا هی
دوره:
پایان نامه کارشناسی معماری
استاد راهنما:
فیلیپ را و مینی چو


نمایش دانشکده دانشگاه هنر

اتاق نشیمن شهری توسط Zoe Qiaoyu Zheng

“این پروژه ضمن محو کردن مرزها و ایجاد شرایطی برای حفظ حریم خصوصی ، زندگی محله ای را به فضای عمومی وارد می کند. برنامه های عمومی و فضاهای باز متنوع کتابخانه سنتی و فضاهای خصوصی را با ساختمانهای مجاور مخلوط می کند.

“این طرح به نور طبیعی ، باد و نماها پاسخ می دهد ، اما همچنین ایجاد فرصت هایی برای جلوگیری از تماس بصری با اقامتگاه های مجاور می کند. مردم خوشحال می شوند که زمان خود را در اینجا جشن بگیرند ، و معماری برای محافظت از فضای شخصی آنها در صورت لزوم مرزهای نامرئی ایجاد می کند.

“این فقط یک کتابخانه یا مکان دیگر برای معاشرت نیست ؛ این پیشنهاد همچنین فرصت هایی را برای افراد فراهم می کند تا با خیال راحت در مجاورت قابل قبول تعامل داشته باشند.”

دانشجو: Zoe Qiaoyu Zheng
دوره:
پایان نامه کارشناسی معماری
استاد راهنما:
فیلیپ را و مینی چو


محتوای مشارکت

این نمایش مدرسه همکاری بین Dezeen و آکادمی دانشگاه هنر است. درباره مطالب مشارکت Dezeen در اینجا بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید