چه بر سر زبان محلی ثروتمند حومه آمریکا آمده است؟ در حالی که پاسخ پیچیدگی است، این اصطلاح تصویر واضحی از ردیف روی ردیف خانه‌های مبهم استعماری و درجه یک سازنده را تداعی می‌کند. ماشین معماری تجاری خریداران خانه را وادار می کند که باور کنند “مک منسیون” یا “خانه مزرعه معاصر” آرزویی است. اما با کمک دوراویت، استودیو 804 را اضافه می کند خانه محله پینکی به مجموعه گسترده‌ای از ساخت‌های محلی منحصر به فرد و جدید که سنت‌های معمولی را جبران می‌کند و زبان مدرن را با زبان محلی تلفیق می‌کند. استودیوی غیرانتفاعی 804 که توسط معمار و مربی دن راک‌هیل هدایت می‌شود، شکاف بین مطالعات رسمی و تمرین حرفه‌ای را پر می‌کند. دانشگاه کانزاس دانشجویان فارغ التحصیل معماری – که نزدیک به سه دهه فعالیت می کنند – با Duravit از سال 2017 نقش مهمی ایفا کرده است.

نمای بیرونی دو سازه سقف شیروانی.

نمای بیرونی دو سازه سقف شیروانی.

نمای بیرونی دو سازه سقف شیروانی.

کار گروهی

هر سال، و در طول نه ماه، تمرین طراحی-ساخت تقریباً 30 دانش آموز را در تمام جنبه های فرآیند ساخت و ساز از آغاز تا تحقق کامل، پشت سر می گذارد – در تلاش برای تقویت قواعد خود به عنوان متخصصان کار، از هیچ حادثه ناگواری دریغ نمی کند. راک‌هیل می‌گوید: «من متوجه شده بودم که دانش‌آموزان از آنچه که من به‌عنوان این نوع جوانان محروم توصیف کردم، رنج می‌برند، و شروع به ساختن کمی با آنها کردم. و آنها فقط از قدرت آن تجربه مست بودند. باورم نمی شد. و آنها فقط می خواستند از کلاس درس خارج شوند.” این روش از جایی شروع می‌شود که یادگیری استودیویی سنتی با مداد روی کاغذ به پایان می‌رسد، و از مدرسه به جامعه گسترش می‌یابد تا ساکنان و کسب‌وکارهای محلی را که اکنون به مأموریت استودیو 804 واگذار شده‌اند، درگیر کند – یادآوری این که محله یکی از بزرگترین دارایی‌ها و امکانات است.

نمای بیرونی دو سازه سقف شیروانی.

خیابان رو به ورودی خانه(های) محله پینکنی 2023

جزئیات تیغه ای نمای بیرونی یک سازه سقف شیروانی.

راهرو و نمای خانه اولیه در امتداد عرشه ورودی

پیاده‌روی بیرونی سازه‌ای با سقف شیروانی.

نمای از عرشه ورودی به سمت راهرو

شروع این سازه مصادف با زمان شروع ترم پاییز و جستجو برای یک قطعه مناسب است که ممکن است چندین هفته طول بکشد و پس از آن یک ماه دیگر کار طراحی انجام شود. معماران مشتاق به سرعت پیش نویس اسناد ساخت و ساز، مجوزها و ساخت و ساز اولیه را با هدف ایجاد چارچوب و عایق بندی بیرونی قبل از شروع آب و هوای نامطلوب انجام می دهند. توماس پاجت، دانشجوی معماری، به اشتراک می‌گذارد: «همکاری استودیو 804 و دوراویت باعث شد که من سازنده بهتر و طراح باتجربه‌تری باشم، مخصوصاً زمانی که مجبور شدم برای اولین بار عایق رطوبتی را در یک سناریوی واقعی در نظر بگیرم. در طی نه ماه، و طیف وسیعی از تجربیات عملی مشابه، ساختمان تمام شده برای مشتری کلید در دست است.

فضای بیرونی یک سازه سقف شیروانی.

عرشه پشتی خانه اولیه

یک راهرو با صفحه ی باریک روی پنجره ها.

گذرگاه داخلی در امتداد عرشه ورودی که به فضای زندگی خانه اصلی منتهی می شود

اتاق با تخت و نشیمن.

خانه اولیه اتاق خواب طبقه اول

سایت خاص

اقامتگاه امسال، در شهر لارنس، کانزاس، هجدهمین پروژه دارای گواهی پلاتین LEED است که توسط این شرکت تکمیل شده است و نمونه دیگری از یک راه حل معماری غنی از جزئیات است که بر اساس زمینه اطلاع رسانی شده است. وضعیت اولیه سایت بازتاب توسعه قبلی در رشد بیش از حد آن، پیشنهاد یک پایه قبلی، و مقیاس موجودی بود که خانه ها در آن کار می کنند. علاوه بر این، یک منطقه سیل مجاور به منطقه قابل ساخت نفوذ می کند و در نتیجه یک حیاط خلوت گسترده و جنگلی بر خلاف سایر املاک پینکنی ایجاد می کند. با این حال، این دیوار سبز اجازه می دهد تا توده های ساخته شده در کنار چشم انداز جنگلی با انزوای کافی از مرکز شهر شلوغ تنها چند بلوک دورتر قرار گیرند.

حمام با کاشی مشکی لهجه در دوش ایستاده.

حمام اختصاصی برای اتاق خواب طبقه اول در خانه اولیه

درگاهی که از پنجره بیرونی به بیرون نگاه می کند.

نمایی از خانه اولیه طبقه اول اتاق خواب به گذرگاه

حمام با دیوار مشکی.

اتاق پودر طبقه اول در خانه اولیه

طرح نهایی شامل دو فرم شیروانی است که زبان بصری محلی را با نماهای انعکاسی، سیاه و پوشیده از نیچیها – یک راه حل به ویژه آوانگارد برای این منطقه – معاصر می کند. راک‌هیل می‌گوید: «خوشحال است که عابران را می‌شنویم که جلوتر ایستاده‌اند و می‌گویند، «خدایا، این فوق‌العاده است»، زیرا این چیزی است که قبلاً هرگز ندیده‌اند. “بنابراین وقتی مردم این را به ما می گویند، این یک نقطه عطف برای من است، زیرا سال ها پیش چنین اتفاقی نمی افتاد. اکنون تا 1200 نفر به خانه باز ما می آیند.»

راهرویی با دیوار مشکی.

نگاهی به گذرگاه داخلی در امتداد عرشه ورودی که به فضای زندگی خانه اصلی منتهی می شود

یک فضای نشیمن و آشپزخانه مدرن و با پلان باز با راه پله به یک زیر شیروانی.

فضای نشیمن، آشپزی و غذاخوری برای خانه اولیه

یک فضای نشیمن و آشپزخانه مدرن و با پلان باز با راه پله به یک زیر شیروانی.

فضای نشیمن، آشپزی و غذاخوری برای خانه اولیه

بزرگ‌تر از این دو ساختمان، خانه اصلی است که رویه‌های متضاد آن در امتداد ورودی، مهمانان را به جایی دعوت می‌کند که یک نشیمن، آشپزخانه، و ناهارخوری روباز پیدا کنند. یک راهرو به درب پشتی، روبروی گاراژ، با انبار، رختشویی، اتاق مکانیکی، اتاق مهمان و گلخانه پوشانده شده است. یک اتاق خواب اختصاصی و کمد دیواری در جایی قرار دارند که راهرو به پایان می رسد. و اتاق خواب برای جشن گرفتن منظره سبز به سمت شرق باز می شود. بازدیدکنندگان می‌توانند از پله‌های اتاق نشیمن بالا بروند تا قبل از رفتن به سوییت دوم، فضایی انعطاف‌پذیر با فضای ذخیره‌سازی داخلی پیدا کنند.

آشپزخانه در یک فضای نشیمن و آشپزخانه با پله هایی به سمت زیر شیروانی مدرن، با پلان باز.

آشپزخانه مفهومی باز در خانه اولیه

فضای ناهار خوری در یک فضای نشیمن مدرن و باز که به حیاط می نگرد.

فضای ناهارخوری با توکارهای سفارشی برای خانه اصلی

آشپزخانه در یک فضای نشیمن مدرن و باز که به حیاط می نگرد.

نمایی از آشپزخانه اوپن که از فضای ناهار خوری سرازیر می شود و به عرشه ورودی می رسد

در سرتاسر راه یک واحد مسکونی لوازم جانبی خودکفا در طبقه دوم بالای گاراژ یک ماشین جدا قرار دارد. این فضا که از طریق ورودی بیرونی خصوصی قابل دسترسی است، انعطاف‌پذیری بیشتری را برای صاحب خانه فراهم می‌کند که پیامدهایی برای کاهش پراکندگی شهری از طریق استفاده از آن به عنوان ملک اجاره‌ای افزایش تراکم مسکونی در قلب شهر را به همراه دارد. این راه حل نیازهای صاحب خانه را پیش بینی می کند، انواع سبک های زندگی را برآورده می کند و با ماموریت بلندمدت شهر برای حمایت از توسعه پایدار و در نهایت جوامع همسو است.

آشپزخانه در فضای نشیمن مدرن و اوپن.

فضای آشپزی و غذاخوری برای خانه اولیه

راه پله های معاصر با دیوار مشکی.

پله اصلی در خانه اولیه که به یک فضای انعطاف پذیر منتهی می شود

یک اتاق زیر شیروانی که به پلان طبقه باز نگاه می کند.

فضای منعطف در خانه اصلی که مشرف به پلان باز زیر است

پایداری

ارزش واقعی راه حل ظریف Rockhill در دستاوردهای اندازه گیری شده با گواهینامه LEED Platinum نهفته است. پوسته بیرونی دارای یک نمای تهویه‌شده بارانی است که عملکرد حرارتی را بهبود می‌بخشد، تخلیه آب کارآمد را تشویق می‌کند، و می‌تواند برای افزایش طول عمر فعلی آن بازیافت شود. موانع هوا، بخار و آب پوششی را ایجاد می‌کنند که به قدری محکم است که برای وارد کردن هوای تازه و خروج هوای کهنه به طور همزمان به یک تهویه بازیابی انرژی نیاز است، که به طور چشمگیری استرس را بر سیستم‌های HVAC کاهش می‌دهد. سایر ویژگی های بیرونی شامل 16 پنل خورشیدی، روشنایی مورد تایید آسمان تاریک و مسیری است که برای به حداقل رساندن روان آب طوفان از طریق زهکشی طراحی شده است که سطح آب را دوباره پر می کند.

یک اتاق زیر شیروانی که به پلان طبقه باز نگاه می کند.

فضای منعطف در خانه اصلی با ذخیره سازی و میز سفارشی

یک اتاق خواب با تخت، تختخواب، و کمد.

اتاق خواب طبقه دوم در خانه اولیه

حمام با نور آسمان و دوش ایستاده.

حمام طبقه دوم در خانه اولیه

لوورهای روی نما افزایش گرمای مستقیم خورشیدی را در تابستان کاهش می دهند و در عین حال اجازه می دهند آفتاب زمستانی کف های بتنی را گرم کند. پنجره های قابل اجرا به گرمایش و سرمایش غیرفعال کمک می کنند. و تمام پوشش‌ها دارای انتشار VOC کم هستند – با توجه به مواد در حمام. محصولات Duravit به طرز فریبنده ای از نظر زیبایی شناسی ساده از حداقل مواد برای به حداکثر رساندن عملکرد در حالی که به طور متوسط ​​30٪ مواد بازیافتی را در خود جای داده اند، مجسمه سازی شده اند.

ورودی با در و پنجره.

راهرو منتهی به پله برای واحد مسکونی اضافی

یک اتاق خواب با قسمت نشیمن.

اتاق خواب طبقه دوم در ADU

اتاقی با قسمت نشیمن و بار مرطوب.

اتاق خواب طبقه دوم در ADU با آشپزخانه

نمایی از حمام به اتاق خواب.

حمام طبقه دوم در ADU

یک مسیر رو به جلو

Rockhill از سبک مدرنیستی با استفاده از متریال غیرمنتظره برای برداشتی گستاخانه از ساختار سنتی سقف استفاده می کند که ساکنان به دیدن آن عادت دارند. بیشتر از این، براندازی او از حومه بیسکویت، پس از جنگ است که در آگاهی آمریکا نفوذ کرده است. استودیو 804 با قدرت زیاد، نقش معمار را در ساخت و ساز به عنوان رابطی بین طراحان مشتاق، شرکت های ساختمانی، جوامع محلی و تولیدکنندگان نشان می دهد. اگر شرکت‌های بیشتری از این رویکرد استفاده می‌کردند، شاید محله‌ها بتوانند سبک‌های محلی منحصربه‌فرد خود را بازیابند. «بیشتر مردم فکر می‌کنند که مطمئناً در تحصیلات یک معمار، باید ارتباطی با ساختمان داشته باشد. و هرگز این کار را نکرد.» او ادامه می دهد. بنابراین به همین دلیل آن را شروع کردم. و ما به شهرت بین المللی رسیده ایم زیرا بسیار منحصر به فرد است.»

READ  سالن و فروشگاه Buller and Rice ویترینی از مواد گیاهی است

نمای بیرونی دو سازه سقف شیروانی.

عکاسی توسط کوری گافر.

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis همکاری می‌کند، به تیم دیزاین میلک به‌عنوان مدیر مدیریت آنها خدمت می‌کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید